Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам ще ми пасне ли това видео на дъното, ще влезне ли в кутията и захранването ще стигне ли?

SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5

В момента конфигурацията ми е такава 

Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L

Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3

Видеокарта: GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCIe

Захранване: http://www.njoy.ro/PSU/600wrx

Рам памет: 8GB не знам подробности за нея

Хард диск: Seagate HDD ST1000DM003 1TB 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5"

Кутия: Colorful PS-601  http://gtsmarket.com/Компютърна кутия Colorful PS-601

И евентуално ако пасне какво ще постигна с поставянето и ? Примерно ще подкарам ли GTA V, Battlefield 1 на ултра настройки ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата ще пасне не е от най-големите , захранването би трябвало да стигне в сайта на Sapphire пише че иска 500 вата в Amazon пише 750 което ми е странно и до колкото може да разчиташ на захранването.С това видео и този процесор би трябвало GTA V да ти върви на High/Very High около 60 FPS. За Battlefield 1 не съм сигурен мисля че е по-тежка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, bulio911 написа:

SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5

В момента конфигурацията ми е такава 

Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L

Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3

Този процесор е 100-110W пиково. Картата е към 240-250 максимум, но ако не се товари на макс я пиши 200-220. На хартия всичко стига да. Картата е много добра, за 1920 резолюция е чук. Вероятно е процесора да я спъва тук-таме. Зависи какво очакваш да постигнеш. Два пъти и нагоре е по-добра от GTX 650.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дават ми я за 200лв втора ръка. Заслужава ли си да си давам парите за нея.

П.С. Не разбрах ще влезне ли в кутията че ми се вижда бая големичка

П.С. Ако я купя, това значи че GTX 650 ще ми остане "айляк". Какви пари мога да изкарам от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, bulio911 написа:

Дават ми я за 200лв втора ръка. Заслужава ли си да си давам парите за нея.

П.С. Не разбрах ще влезне ли в кутията че ми се вижда бая големичка

П.С. Ако я купя, това значи че GTX 650 ще ми остане "айляк". Какви пари мога да изкарам от нея.

Аз казах по-горе че ще пасне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

280Х ако не е vapor-x ще се запалиш с нея. Или някое по-добро охлаждане, обикновеното Dual-X е доста зле. С моето достигам 84 градуса с 2 вентилатора в кутията, с 4 до към 70-75. Както виждаш съм с Vapor-X, единия вентилатор е грипирал, но не ми дреме много, тя като беше нова вдигаше по 80 градуса без проблем, та какво остава за някоя копачка втора употреба? Тези карти и до 100 градуса работят, колкото и налудничаво да звучи, но наистина Dual-X с кутия като твоята и без допълнителни вентилатори няма да е много добре при гейминг.  За GTX 650 аз не бих дал повече от 80-100 лв, виж може някой да ти даде повече. 

След 10 минути игра това как ти се вижда?

Untitled.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      .....кръстих си го Агре

Различен е от другите, горд, нападателен.

Вода не пие, не се мокри.

С дълъг врат изпънат ,наблюдава,

на друг перо отскубна ,не се дава!

Продължава да стърчи, като на боен пост,

не търпи чужд гост

и с гордо вдигната глава,

водата негова била!

Оглежда се, напада,

май бой му се полага!

Прогони другите които иска,

остави две три негови не бели-иска!

Красавец бял, нахален, агресивен,

от другите различен, не пасивен!

видео стихове по наблюдение автор А.Х.Т. sekirata cekupama

По аналог такъв човек ми покажете-нахален,

самозван и грубиян. Досещате се за кой мисля, знам.

AГРЕСИВНИЯТ ГЛАРУС  30 юни  2021 Плевен  фонтаните 

sekirata Агресивният гларус
    • от Анита Христова Трифонова
      Цанов - професия Строга господарка видео
    • от DDzBe
      Здравейте,от известно време компа започна да забива(цялата картина)на пълно замръзва,и единсвеното решение е рестард някой път даже и това не помага и се налага да го изключа принодително.Днеска съм го рестартирал над 7 пъти и то поради причината че тествам дали е от игра или нещо друго но се оказа че няма значние играта.Попълних анкетата и да подадох....Моля помогнете...

• от Donchevv
      Здравейте днес сложих втора видео карта за кросфайр но вижте какво показва някакви идеи .. подечрртвавам картата е за майнинг .. 

• от nikolay_avr
      Здравейте,
      Датчикът на дъното показва -55.0 С температура на процеса и максимални обороти на вентилатора 800 об/м (през биоса). Реалната температура е сериозна. 
      Носих го в сервиз (компа е гаранционен) и чудо - там всичко си работи както трябва: +40-50 градуса и 2000 об/м....
      Взимам си компа, прибирам се, пускам го и отново -55 С и 800 оборота... Реалните градуси остват чудовищни, процесора тротълва и дори се гаси сам заради прегряване. 
      Ryzen 5 3600XT
      Wraith Spire (AMD stock)
      Gigabyte Auros B550 elite v2
      Помощ! :))

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване