Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.Имам проблем с телевизор Sony Bravia модел KD-49X8309C.Телевизора е с операционна система андроид, но не съм сигурен за кой точно.Проблема е, че постоянно ми изписва "за съжаление DirectSetting спря" и каквото и да му пусна постоянно спира.Клиповете в нета насичат,немога да си пусна филм през флашка всичко спира.Може ли някой да помогне.Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Чак пък за сервиз:

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При първият клип немога да го ресетна така понеже няма копчета на него.При вторият клип пак нестава понеже като дам настройки и ми изписва "за съжаление настройки спря".Иначе да още е в гаранция 6 месеца минаха от закупуването му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/21/2017 в 15:59, Bat_Koki написа:

При първият клип немога да го ресетна така понеже няма копчета на него.

Всички телевизори имат копчета, просто трябва да ги намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето малко по-нагледно -> https://us.en.kb.sony.com/app/answers/detail/a_id/60594/session/L2F2LzEvdGltZS8xNDk1NzgyNzQ4L3NpZC9RRThvbXdqbg%3D%3D

Съжалявам, че не е на български :(. Но ме мързи :(. Ако нещо не е ясно, пиши.

1. Turn on the TV.
  2. On the supplied IR remote control, press the HOME button.
  3. Under the Settings category, select Settings.

Settings

4. Under TV category, select Storage & reset.

Storage and Reset icon

5. Select Factory data reset.

Storage & Reseteset

6. Select Erase everything.

Factory Data Reset

NOTE: If asked to provide a password, enter the password for the Parental lock (Broadcast).

7. Select Yes.

FDR Yes

8. Изчаква се да приключи процедурата. Може да продължи 30-40 мин. !!!

9. Ако не може да ресетнеш по горе описания метод:

10. Unplug the AC power cord.
  11. Simultaneously press and hold down the Power Power button and volume Down (-) Minus button buttons, and then (while holding the buttons down) plug the AC power cord back in. Continue to hold the buttons down until the green LED light appears.
    Note: It will take approximately 10 - 30 seconds for the LED to turn green. 
  12. If the forced factory reset didn't resolve the issue, perform the reset again.

13.  Release the buttons after the green LED light appears.
    green light 2
    Note: If the white LED light doesn't turn green within 30 seconds, start from Step 1 again.
  14. Once the Welcome setup screen appears, quickly go through the setup procedure. 
    • Do not sign in to your Google® account.
    • Skip the network setup.
    • Skip the channel setup.
      Note: If the Welcome setup screen doesn't appear, unplug the AC power cord and then plug it back in.
  15. On the supplied remote control, press the HOME button.
  16. Select Settings.
  17. Select Storage & reset.
  18. Select Factory data reset.
  19. Perform the setup at the Welcome screen.
  20.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много як телевизор с много о*ран софтуер. След последния ъпдейт оправиха някои проблеми и се появиха нови. 

Флашката директно ли я слагаш или през удължител ?

Форматирай флашката, понякога това оправя проблема. 

За интернета пробвай да изключиш рутера и телевизора от захранването за 1 мин. да видиш дали ще има ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
    • от rian14
      Здравейте, съфорумци , предстои ми наложителна смяна на телефона (стария е Sony z3 d6603 ,2014г.) Поради факта че се отлепи (започна да се повдига спрямо рамката) водих го на ремонт , сменихме и батерията но се оправи само за месец, таа съм се насочил към нов смартфон . Бих искал да чуя съвети и препоръки относно такъв. Държа да е сони отново и да е до 800 лв. Някой с Sony Xperia xa2 ultra да каже мнение или да чакам новите xa3,xa3 ultra. Благодаря предварително
    • от Велико Русанов
      Здравейте банда.Имам проблем с усилвател Onkyo A-8015.Ползвам го от дълго време и съм доста доволен от работата понеже не ми е даваш дефекти но уви днес като го включих не пработи.....когато го включа в контакта и натисна Power бутона си светнат копчетата но преди се чуваше едно реле дето щтрака а сега не се чува и незнам какъв ми е проблема.Само да вмъкна че до посшвдното изключване на усилвателя всичко си беше ок просто сега като го включих се яви проблема(не се е чувал никакъв шум или изпукало нещо)просто релето не превключва.Та ако може да ми помогнете!!!БЛАГОДАРЯ :)
    • от SStevenSS
      Здравейте на всички.Имам волан за компютъра.Преди време съм го купувал и не съм имал досега проблеми с него.Бачка без грешка.Докато днес ми направи сериозен проблем.Включвам го и всичко си е на 6 бачка си.Обаче по време на игра изведнъж се бъгяса и неможе да завива.Реснах си компа не става.Инсталирах наново драйверите му и пак не иска.Интересното е , че всички копчето по него си бачкат само където не иска да завива.Някой знае ли какво става.Благодаря ви.
    • от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.