Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Има ли някакъв начин да направя Galaxy S5 да е с настройките на Galaxy S7 edge. Видях,че един приятел е с Galaxy S5Neo и менюто му е като на S7-цата. Ето как изглежда моя. Ако може и клипче кое как се прави от начало.

Screenshot_2017-05-21-14-51-18.png

Screenshot_2017-05-21-14-51-34.png

Редактирано от StillHuStLiN_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сегa кaкво 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или го оставяш така или руутваш и променяш Кнокс и слагаш/променяш каквото искаш.
Съвет -  Ако не разбираш нещо, по-добре не го прави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да разбираш изобщо не ти го препоръчвам - официален софтуер ми изпържи дънната платка и не ми приеха гаранцията... Какви остава да са рисковете за Custom ROM?  

П.П. Наистина на Samsung UI не е много икономичен откъм батерия, поне за Android 4XX, на 6.0.1 при Vanilla нещата бяха доста подобрени. Имам приятел, който е с конкретния S7 Edge и менюто не е чак толкова зашеметяващо, че да правиш такива гимнастики. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Монката написа:

Конкретния S7 Edge и менюто не е чак толкова зашеметяващо, че да правиш такива гимнастики. 

Напротив, мен даже ме дразни това синьо с бяло. Повече си ми харесваше синьо-зеленото с жълтото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.