Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Diablo II

Препоръчан отговор

хора много ви моля дайте линк към тази игра плс плс плс обаче да не е торент ще помоля НЕ да дадете линк мъм пача на 1.10 , а цялата игра върху която да инстална пача

Редактирано от juventus_fen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 216
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Значи Diablo 2 Launcher за хофа ти трябва само ако играеш в realm VIP за всички други не ти е нужно.Теглиш си един bnet editor и пишеш IP на сървера за диабло 217.30.208.76.Ако можеш да се оправиш с р

battle.net само с оригинална игра. Иначе можеш да играеш в бг сървари. За целта ти трябва файл с име "D2Servers,reg". Можеш да намериш всичко необходимо тук! Само дето не знам вече дали в headoff

Вчера получих този мейл: До всички стари играчи на сървър Don Gepi ( Don Gepi's Gaming Network ) Здравейте приятели! Нашият DIABLO II сървър отново е на линия! Присъединете се към нас, и ще направ

за тези които също я търсят и не искат да е от датата ето link

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Имам проблем с тази игра свалих я от всички линкове в този форум но навсякъде след приложение на пач 1.11b от сайта на Headoff ми иска Plaу disk т.е. не мога да играя в Headoff някой който играе тази велика игра в Headoff може ли да даде линк от който я е свалил pls Публикувано изображение

Редактирано от trif33 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с тази игра свалих я от всички линкове в този форум но навсякъде след приложение на пач 1.11b от сайта на Headoff ми иска Plaу disk т.е. не мога да играя в Headoff някой който играе тази велика игра в Headoff може ли да даде линк от който я е свалил pls Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

За момента 1.11b се подържа само от сърверите на близард за които ти трябват двата огиринални cd-key експанжана и оригинала.Тъй, че ако искаш да играех в хеадофф ти трябва версия 1.10 а не 1.11b с нея не може да се прави и влиза в игри на 1.10 сърверите.Това е линк за 1.11b no cd .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е въпрос за запалените играчи на Diablo2 Eastern sun 3.00 ! така , въпроса ми е : как се превят jeweli 1 то алл и 1 то друид ?? който знае да каже

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента 1.11b се подържа само от сърверите на близард за които ти трябват двата огиринални cd-key експанжана и оригинала.Тъй, че ако искаш да играех в хеадофф ти трябва версия 1.10 а не 1.11b с нея не може да се прави и влиза в игри на 1.10 сърверите.Това е линк за 1.11b no cd .

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря много за информацията но и с пач 1.10 имам същия проблем.Изписва ми че Play диска не е в Cdто свалям си no CD crack тогава играта ми тръгва но като си кача Diablo 2 Launcher от Headoff без който не мога да играя в Headoff ми излиза грешка и не мога да го подкарам.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря много за информацията но и с пач 1.10 имам същия проблем.Изписва ми че Play диска не е в Cdто свалям си no CD crack тогава играта ми тръгва но като си кача Diablo 2 Launcher от Headoff без който не мога да играя в Headoff ми излиза грешка и не мога да го подкарам.

<{POST_SNAPBACK}>

Значи Diablo 2 Launcher за хофа ти трябва само ако играеш в realm VIP за всички други не ти е нужно.Теглиш си един bnet editor и пишеш IP на сървера за диабло 217.30.208.76.Ако можеш да се оправиш с регистрите да си го напишеш ръчно още по-добре.

По проблема ти това се получава поради 2 причини защото си кракнал вече диаблото или защото не ти е инсталирано ами да речем си го взел цяло от някои приятел и просто си го копирал а не инсталирал.Ако толкова много искаш да ползваш лаунчара изтрии си диаблото от ADD/REMOVE program преинсталираи го на ново качи си пача 1.10 и след това качи лаунчара на хеадофф и после го краквай.

Редактирано от sfmf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е въпрос за запалените играчи на Diablo2 Eastern sun 3.00 ! така , въпроса ми е : как се превят jeweli 1 то алл и 1 то друид ?? който знае да каже

<{POST_SNAPBACK}>

Този линк на 90% съдържа всички рецепти за всички герой.Ако има нещо неясно питай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офф Само едно не ми е ясно. От къде мога да дръпна играта, за да я играя? П.С. Не виждам българските сървъри. /офф

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

D2 ли? искаш да дръпнеш ами в дц я има ако ли не потърси в някои руски фрее сървер и там съм я засичал.

http://easywarez.com/downloads/gateway.php?id=55

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колко помня в дата я има.. както и поне на още 2 сървера български които ги знаеш направи си труда да потърсиш..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледах fenbg.com, free.datacom.bg, торентите на аренабг линкос и болбг, free.bol.bg търсачката е претоварена и не ми намира аблолютно никакви файлове, а до дата.бг нямам достъп. Ако можех да се справя сам нямаше да пиша тук Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ще потърся тогава линк.. ако ползваш дц потърси и там не може да я няма, в дата.бг я има но нямаш достъп лошо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи аз Diablo 1 го имам на диск ама някой да ми каже каде има такова място кадето мога да я кача ! без да е датаБГ !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето форума на създателя на ES - Perfect Cell Публикувано изображение

И ето нещо, което ще намериш във форума. Публикувано изображение

Там има всичко за ES. А нещата, които няма - просто не можеш да ги намериш :wors:

Преди да се появи WoW доста играх DiabloII LoD и ES :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи аз Diablo 1 го имам на диск ама някой да ми каже каде има такова място кадето мога да я кача ! без да е датаБГ !

<{POST_SNAPBACK}>

http://rapidshare.de/ - Пробвай тук! :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

а линк за пача 1.10а можете ли да дадете?

<{POST_SNAPBACK}>

Тук са всички официално пусната пачове от Близард но такъв не видях и за първи път чувам 1.10а.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешката е моя 1.10 ми трябва

натиснал съм а-то в бързината

Извинявай!

<{POST_SNAPBACK}>

Няма проблем просто ми беше интересно.Ето линк със всички пачове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване