Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Diablo II

Препоръчан отговор

Имам проблем.

Свалих пача 1.10 и го стартирах

изписа ми, че този пач не може да бъде вмъкнат защото имам различна версия на игтата /1.0.7.0/

пробвах с 1.09 пак същото съобщение

какво да направя за да ъпдеитна до 1.10 и да играя онлайн???

помощ sfmf

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • Отговори 216
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Значи Diablo 2 Launcher за хофа ти трябва само ако играеш в realm VIP за всички други не ти е нужно.Теглиш си един bnet editor и пишеш IP на сървера за диабло 217.30.208.76.Ако можеш да се оправиш с р

battle.net само с оригинална игра. Иначе можеш да играеш в бг сървари. За целта ти трябва файл с име "D2Servers,reg". Можеш да намериш всичко необходимо тук! Само дето не знам вече дали в headoff

Вчера получих този мейл: До всички стари играчи на сървър Don Gepi ( Don Gepi's Gaming Network ) Здравейте приятели! Нашият DIABLO II сървър отново е на линия! Присъединете се към нас, и ще направ

• 1 месец по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Едно време като я играех преди имаше Maphack , Tradehack , Drophack. Такива работи не са трудни за намиране. Имаше един сайт мисля Д2-планет.ком беше. До колкото знам сега Близард хваща много по-лесно мапхака , да не говорим за другите хакове. Сигурно има и нови които не могат да ги хванат. Ползвайте гоогле. Имаше едно като програма което ти позволяваше да скиреш някой процес и изобщо всичко. Така не могат да те хванат ако използваш хак. Забравих как се казваше това. Разбира се могат да те хванат, но създателят на това нещо казва, че няма да каже.

Редактирано от diksi (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи някой може ли да ми даде линк за някякви хакове (Без вируси) за Diablo 2. И версията да е 1.11 :):stop::down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, зна4и с DiabloII LOD v.1.10 съм наскоро си сложих EasternSun v.3.0. Нямах никакви проблеми до 3-то ниво (всичко се държеше нормално), но сега на 3-то ниво след като убих Mephisto и играта ми засе4е и излезе следния надпис : "Assrtion Failure Location: D2Game\ITEMS\Items.cpp, line # 2471 Expression: nItemIndex !=-1" Пробвах 3 пъти, но всеки път след като го убия ми засича и излиза надписа. Може ли някой да ми каже защо е така и ако може как да се оправи??? Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълно решение на проблема ще намериш ,ако спреш със сингъл плеара и започенеш Battle Net и разбира се Hardcore.Но във новият ладер ,а не в сегашният защото в момента е пълно със ботове,хакове за PK и какво ли още не.Дори има слухове ,че новият ладер ще бъде нова версия 1,12 но нека да изчакаме да видим ,защото и децата знаят ,че Blizzard обичат да спекулират със тази игра относно новите версий. По принцип това е грешка във някакъв предмет,и просто тва е първата която си видял ,ако не е била тя след нея са щели да излязат още много от този род .Пробвай да намалиш визуалните ефекти в играта ,висчко го сложи на минимум .Ако не става с това ънинстални я и след това инстал на ново ,може пък и версията която инсталваш да е бъгава ,незнам от каде си я взел ,но пробвай да я свалиш от друго място. По принцип това е доста бъгава игра срещал сам невероятни проблеми със нея при инстала

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един въпроси за Diablo II - Lord Of Destrucion 1.11b (голям фен съм на играта от доста време макар да е малко загуба на време) Има ли някъде "tutorial" може и в *.pdf формат за това с коя раса и на кой level е препоръчително да се вдигат характерситикита на героя... И също статийка за сериите от артефакти (които са с зелено) малко информация какви бонуси дават Аз съм с sorceress level 80 (без никакви хакове понеже нямам много време да разцъквам я развивам от 2004-година и съм намерил адските предмети ,но на Hell вече в 4-ти град много ме "ломят" а са имунни на всичко гадовете...с последен level "Метеор,Blizzard,Thunder Stortm съм"...има ли някакъва тънкост или да бягам до "Waypoints" докато бият наемничката - SAVE AND EXIT минавам мисията и така... И за последно като почнах на Hell ми се занулиха филмчетата a искам да си ги гледам всичките...(сега са отворени 4-тири ама) При Warcraft III е лесно там в папката MOVIES заменяш *.mpq с *.аvi и готово. При Painkiller - Battle out Of Hell просто си инсталирате RAD Video Tools и можете да гледате всичко с разширение *.bik, *.smk... (минах гада по някаква случайност още не мога да разбера какво се прави)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Да аз я имам само че е малко по друга версията но пак е Lord of Destruction и героя ти става с фантастични характеристики.Можеш да си над стотен левел моя сега е 196 левел и имам мод за играта.Вече я превъртях два пъти.Ти имаш пети град нали.И героя става с повече от 10000 дефенс и стрент.Ако имаш проблем пиши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся сървър за диабло 2 с малко лаг.Ако може и версията да е по голяма от 1.09.

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе много зависи с кои мод играеш...оабче аз да ви кажа са Sorc много трудно можеш да

играеш на Hell без да имаш адски яки предмети....аз имам и аз едне Sorc на 94 лв. обаче ти казвам голям зор доткато мина на Hell сичко...просто трябва да имаш яки предмити или да си намериш да играеш с някоя Amazon в мулти....просто супер бързо ше я превартиш давам ти гаранция....моята Amazon е вече 99лв. и просто няма какво да ти говоря няма спиране и на players8... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.extreme-gamerz.org/diablotop200 www.diablo2guide.com/hacks.php ето ти два сайта - с помоща на Google P.S. Според мен с хакове , трейнъри и чиитове не може да се насладите от играта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето ви един саит от които можете да си дръпнете някой хак или кодове и кракове. www.megagames.com съжалявам за моята грешка

Редактирано от Fire_man (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето ви един саит от които можете да си дръпнете някой хак или кодове и кракове.

Хммм Фире_ман много як сайт си дал , толкова полезна информация намерих. Даже си свалих работещ key generator за World of Warcraft и Gulind wars Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че админите е крайно време да изпоизтриете теми като тая,визирам и темите за хакове за CS. Ако пък няма да ги триете,то тогава не трийте и тези в които се искат кракове,сериини номера ... едно и също е според мен. Ламерите,които играят с хакове да си ги търсят в mIRC и да не грозят форума с такива теми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХАХХАХХАХХААХАХАХХААХ аз имам мап хак не помня от де ама кажете дроп хака зако е.Че няма някой сървър не помян как беше опен или клосед да играя с герой от компа ма ше ги сцепя с лудия ПАЛАДИН.Да отворя ли нова тема Похвалете се с героите си на Д2 ? :)Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване