Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Търся драйвери за NVIDIA RIVA ТNT2 32mb ми е видео картата.Не разбирам много но теглих всякви и нестават.Моля помогнете.Гледах и в сайта на нвидиа но или не избирам правилния или ми има нещо на картата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

избираш GFоrce and TNT2 после вдясно ще се появи за каква операционна система.Избираш си твоята

Редактирано от jigsaw (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо непробваш да си изтеглиш това, което ще ти открие необходимите драйвери и ще ти ги дръпни ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Усещам как се препоръчват твърде нови драйвери за стара карта. Мисля, че ще е далеч по-добре да се намерят някои наистина стари драйвери писани именно с TNT2 наум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Усещам как се препоръчват твърде нови драйвери за стара карта. Мисля, че ще е далеч по-добре да се намерят някои наистина стари драйвери писани именно с TNT2 наум.

44.03 особено Омага варианта, са доста производителни и подържат със сигурност ТNT2 карти. Евентуално 40,72 може да се сложат, но по-стари просто няма смисъл.

@Blader търси тогава посочените от мен 40.72 или 44,03 от някой друг сайт, щом не можеш да ги свалиш от драйвърхевън.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ludmil при инсталацията ми показа 4e Windows strongly recomended to stop instalation.Аз натиснах стоп но инсталацията продълйи и поиска рестарт.Рестартирах и сега мисля че няма нищо но не сам сигурен.maxm4o кое от всичките?

Еее ква е тая работа 1 свестен драйвер няма и от омегата изтеглих 1я и тож не стана

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако стане нещо.Карай

Тея драйвери не са за мойта карта(NVIDIA RIVA TNT2)a за geforce i radeon

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все още не си намерил такъв драйвер аз ти предлагам тези 41.09 http://www.nvidia.com/object/winxp-2k_41.09.html , и мисля че ще станат.

Редактирано от kavalera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с такава карта и използвам това : 53.03_winxp2k_international_whql.exe Можеш да го намериш тука :

http://www.opendrivers.com/categorycompany...r-download.html

;)

Редактирано от dred (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ludmil при инсталацията ми показа 4e Windows strongly recomended to stop instalation.Аз натиснах стоп но инсталацията продълйи и поиска рестарт.Рестартирах и сега мисля че няма нищо но не сам сигурен.maxm4o кое от всичките?

Еее ква е тая работа 1 свестен драйвер няма и от омегата изтеглих 1я и тож не стана

Няма да спираш инсталацията, както те посъветва и maxim4o. Това е някаква глупост на М$ че не бил сертифициран драйвера и други подобни глупости. Натискаш си Continue Anyway и си инсталираш драйвера спокойно. Преди да почнеш да инсталираш какъвто и да е драйвер си свали Driver Cleaner Pro, деинсталирай от Контрол панела всички стари драйвери, пусни си Driver Cleaner-a, избери от падащото меню "nVidia" и изчисти каквото е останало. Рестартирай компа и инсталирай някой от 40-та серия драйвери като не обръщаш внимание на предупрежденията от Windows.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В офицялния сайт теглиш стара версия и даваш да ти я инсталива въпреки предупреждението! Стра < 56 версия!

Аз съм с такава карта и съм с 56.72, чесно казано не виждам огромна ралика в производителноста като съм с различни драйвери, даже ако няма да играеш игри - си карав с драйвера на WinXp!

признавам си - голяма е кашата с тия драйвери ! Хубаво - стара версия - ама те не поддържат DirecX 9!

Ako някой е правил сериозни тестове да каже кой е най-добрия драйвер за този хардуер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване