Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от мен 

Проблема с телефона ми е че като изключа мобилните данни отгоре при обхвата показа че всъщност те още са активни и пак мога да сърфирам в нета

Можете ли да ми кажете от къде е проблема и как да изключа мобилния нет като не ми е нужен понеже ми хаби доста батерията

По някой път на дисплея отдолу ми показва в малък прозорец Изпращане на данни и в следващия момент Каналът е затворен и не мога да разбера какво кара телефона ми да включва мобилния нет без аз да искам 

Ндявам се да ми помогнете благодаря :)

Screenshot_2017-05-25-16-05-05.thumb.png.706ff69eebf99c9e41e443dfb2d2eceb.png

Screenshot_2017-05-25-16-12-40.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега в момента съм изключил и данните и wifi -то 

Но горе показва че мобилния си е още включен и мога да си проверявам facebook без да включвам данните от иконката с две думи тази иконка не иключва данните това ми е проблема 

Screenshot_2017-05-25-16-59-15.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартираш телефона. Поне аз така правя с моето Lenovo.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се дължи на софтуерен бъг и най вече се среща при операционите системи на Android v7.1 (Nougat) v6 .1 marshmallow при многото ъпдейтвания който получават!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.