Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За управление и поставяне на задачи/графици/активности във Фирма

Препоръчан отговор

Търся програма с която всеки потребител ще може да си попълва ежедневната свършена работа и да му се задават задачи, където трябва да изпълни и опише дадено изпълнение. Програмата трябва да е на мой сървър, където потребителите в LAN ще могат да виждат споделени графици. Тази програма също може да и и плъгин за CMS(wordpress или друг).

По принцип търся нещо "фрее", но ако си струва бих платил някаква сума. Затова може да предложите и някакви платени варианти!

ОС - Windows

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WonderfulH1
      Здравейте, първи курс програмиране съм и съм жертва на образователната система в комбинация с онлайн обучението. Тъй като схемата е следната Знания < Лекции < Практика < Домашни < Контролни < Курсови работи... С други думи сам добивам знания от интернет.

Сблъсках се със следната задача: 
      Съставете алгоритъм и напишете програма за въвеждане координатите на точки и извежда на екрана координатите на онези от тях, които лежат в защрихованата област. Въвеждането се прекратява, когато се въведе точка, съвпадаща с точката, въведена непосредствено преди нея.
      Написах код и стигнах до частта в която трябва да извадя координатите на всички точки попадащи в щрихата.
      *Въпроси под кода*

Признавам имам пропуски в математиката, последният if също не работи както подобава.
      Съответно въпросите са :
      1. По какъв начин да изпиша x,y (в съответния случай arr0 и arr1), за да попаднат извън кръга, но в щрихата  на I, II , IV квадрант
      2. Защо при зададен If за  x= -x && y>|x|(понеже е отрицателно) || за y= -y && x>|y| получавам резултати като "x=5 y=-6 попадат в защрихованата област.

• от georgi999
      Привет .  Имам един проект който трябва да направа , Бих искал ако може да ми дадете напътствия малко на по прост език понеже съм объркан от заданието на проекта, Ако можете да ми кажете как да започна . Нямам дисциплина на работа и се обърквам. Това е изпит по Методи на транслация. Единствено мога да работя на Visual Studio. Подходящо ли е на него да се прави такъв компилатор . Обеснете ми подробно как да започна . БИХ БИЛ МНОГО БЛАГОДАРЕН АКО МИ НАМЕРИТЕ КЛИПЧЕ ЗА ТОЗИ ПРОЕКТ И ДА ГЛЕДАМ ПО НЕГО . А това е заданието ''
      Всеки студент трябва да разработи проект по Методи на транслация. Проекта трябва да представлява транслатор (компилатор) преобразуващ програми на език от високо ниво (SimpleC или SimpleP) до език от ниско ниво (машинен език или асемблер за платформите базирани на x86, .Net IL или Java ByteCode). '' 
    • от iveto99899
      Здравейте искам да задам един въпрос. През май 2017 взех карта на мое име + телефон на лизинг към Теленор. Всичко добре, докато не заминях за Агнлия и там ми спряха роуминга много бързо.Съответно спряха и телефона, входящи и изходящи обаждания. 2 месеца не бях плащала и като се прибрах, отидох да вкарам парите за да ми пуснат телефона, да обаче от Теленор ми търсеха сума на стойност над 2 хил. Казаха ми , че не съм плащала 2 месеца, сега искат да платя целея договор накуп. Тоест таксата за картата + таксата за телефон за целия срок на договор. Започнахме да се разправяме с тях и аз казвах, че няма да платя тези пари, най-малкото нямах възможност. Започнах поетапно да вкарвам някакви пари, но така и картата не ми я пуснаха, така че започнах да ползвам телефона с друга карта. Вкарвам аз пари, тая сума все си седи 2хил. и накраяим казах, че спирамд а плащам. 2019г. живеех извън Бг и 1 ден майка ми ми се обажда да ми каже, че някаква си фирма за събиране на вземания и звъннала (не знам от къде и имат телефона) да я предупреди, че съм им длъжник. Обаждам се аз на тази фирма- 1во не се представят, само по малко име. 2-държаха се супер зле. Под зле имам предвид всякакъв вид заплахи и обиди към мен. - Идиотка, тъпачка, ти си луда и тн. Когато им казах, че според мен са измамници и пари няма да им дам, се започна един тормоз по телефона на МАЙКА МИ. Всеки ден, по цял ден звънене и заплахи, за мен , за нея и т.н. Стигнаха до там,че знаеха адреса и на местоживеена и на работа. Прибрах се аз и отидох да се разправям в Теленор, от там нищо не знаели, заема бил изкупен от някоя си фирма и те ме търсели. Почнах пак да вкарвам пари. по 100 по 200 лв колкото когато мога. Да ама не- майка ми пак се обажда и ми казва, че на нейната работа е постъпило писмо да и запорират заплатата! НЕЙНАТА заплата, че тя какво общо си има с моя телефон и договор? Отивам аз вече много притеснена, вкарвам пак пари в Теленор, а от тази фирма ми казват ти нищо не вкарваш ние никакви пари не получаваме. Отивам аз и моля хората в теленор да говорят с тях и да обеснят, че аз пари вкарвам. Съответно едно момче, от моя телефон им издиктува датите и внесените пари - те отговориха - Ти май си и гадже и я защитаваш. Ходи кажи , че нямаш сестра - с мен не желаеха да разговарят, звъняха само на майка ми и се заяждаха. Когато вече тормоза стана на всеки 10 минути, им се обадих и ги заплаших, че всичките ни разговори са записани и всички обиди , който са казали на майка ми и мен, ще бъдат дадени на съд. Веднага затвориха. Многократно се опитах да питам от къде имат на майка ми личните данни, това е против закона, те ми отговаряха да си гледам работата. И изведнъж тормоза спря. Реално договора към оператора е изтекъл май 2019, повече от година и малко, обаче от 2 дни пак се почнаха едни звънения от номера нон стоп пак към майка ми и се притеснявам отново да не са тези . Какво се прави в този случай? Могат ли реално , ако найстина са фирма за събиране на вземания да ми направят нещо?
    • от Нелина
      Ако някой може да помогне, бих бил благодарен. Задачите са на снимката. 
      2 задача ми е по- важна

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване