Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам някой имал ли е такъв опит и как се е справил. Март месец си затворих магазина в Ebay. До ден днешен продължават да ми начисляват много големи месечни такси, а аз нищо не продавам. Така и не успях да разбера от къде идват тези такси.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, това съм го чела много пъти и не ми стана ясно защо ми взимат по 90 долара всеки месец, без да ми работи магазина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, mordikai написа:

Благодаря за отговора, това съм го чела много пъти и не ми стана ясно защо ми взимат по 90 долара всеки месец, без да ми работи магазина.

Грешката ви е че сте се подвели и сте си помислили че можете да печелите от капиталистите,

вместо да стоите далеч от тях / на безопасно разстояние / за да не ви . . . ограбят !!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mordikai написа:

Този въпрос - към поддръжката на ebay.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.