Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Един приятел ми предложи старият му телефон - 5с (16гб) за 250 лв. Поиграх си на телефона , изглеждаше бърз без някакви забивания и т.н . Мен обаче ме притеснява , колко още ще е поддръжката на този модел , защото през есента се очаква новия Iphone 8.. Ще мога ли да ъпдейтна на най-новия iOS както и за в бъдеще,а сегашния мисля , че беше  10.2.1 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, enforceR написа:

Един приятел ми предложи старият му телефон - 5с (16гб) за 250 лв. Поиграх си на телефона , изглеждаше бърз без някакви забивания и т.н . Мен обаче ме притеснява , колко още ще е поддръжката на този модел , защото през есента се очаква новия Iphone 8.. Ще мога ли да ъпдейтна на най-новия iOS както и за в бъдеще,а сегашния мисля , че беше  10.2.1 .

Естествено че скоро ще му спрат поддръжката. Просто хардуера остарява и вече не може да поддържа новия и по тежък софтуер който излиза, като това включва не само ОС дето се ползва, но и всички приложения. 250лв не се дават за телефон от 2013г. Дори да си тъп дебел американец дето гледа само отхапаната ябълка, пак би се замислил за морално остаряла плочка да броиш половин минимална заплата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тц - имам такъв от магазина и карам с него 3-та година. Като запишеш/инсталираш 20-30 приложения и ти остават 2Гб празно място в паметта. Снимки почти не съхранявам, защото няма място. Отделно, а и е нормално когато останат 200Мб свободно пространство да започне да лагва и то осезаемо. Прословутият проблем с батерията си остана и след последния ъпдейт - стигне ли около 30% и по-хладно време просто се самоизключва. Иначе при яко разцъкване до 4 часа максимум изкарва. Гледам на едното място си написал, че е 5s на другото си писал 5с - той е още по орязан.

Ако ти го продадат за до 100лв и то с отключен ICloud вземай другото е набутвация.

Редактирано от chasovnik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако тези 20-30 приложения са предимно игри - може и така да е. Преди имах 5S 16GB-овата версия - при инсталирани пак около същото количество приложения разполагах с около 6-7GB свободно пространство. Проблеми с батерията не съм имал, а ако имах - бих отишъл в сервиз (оторизиран). 

Последната версия на iOS за 5S ще е тази, която ще излезе тази есен - 11. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Заслужава си! Наскоро си взех реновиран такъв.

2013- 60000  точки.

Поне още две години обновяване.

Ако размера на дисплея не те бърка го взимай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, URIEL написа:

Заслужава си! Наскоро си взех реновиран такъв.

2013- 60000  точки.

Поне още две години обновяване.

Ако размера на дисплея не те бърка го взимай!

Пита се за 250лв дали си заслужава. Можеш ли да четеш? Ти за толкова ли го купи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

преди 2 часа, eminem_vr написа:

Пита се за 250лв дали си заслужава. Можеш ли да четеш? Ти за толкова ли го купи?

Не мога да чета!

Имам три айфона. Говоря от личен опит, а не просто да се правя на разбирач! А ти колко айфона имаш?

За моя дадох 300 и пак бих ги дал.

Тотално разкарах самсунгите и съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.