Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Petya001
      Здравейте на всички!
      Имам нужда от малко помощ. Попаднах на една стара тема във форума тук, наречена "Как да издадем книга сами?!". Темата е затворена и не мога да коментирам по нея, затова пиша тук. И така. Стана ми ясно, че ми трябва ISBN номер, който ще си взема от Народната библиотека. Както разбрах, след отпечатването на книгата си зависи от мен как и къде ще я разпространя. Ето тук идва въпросът ми. Как ще определя пазарната й цена? И ако реша, че искам да я пусна за продажба в някоя голяма верига магазини с кого трябва да говоря? Как ще се договорим? Може би ми трябва договор за концесия или друг правен документ? Моля Ви помагайте. 😊
    • от Viktoria Nikolaeva
      Моля за тълкуване на думите "трябва да се вярва, за да се разбира и да се разбира, за да се вярва." - Августин. Благодаря Ви предварително! 
    • от Еница Янкова
      Здравейте, имам да пиша есе на тема: "Дългът,принуда към необходимо избрана цел." Моля ако някой може да ми помогне, понеже не мога много добре да разтълкувам този цитат. А ми е важно и ми трябва за утре. Благодаря Ви предварително. 
    • от Greak
      Здравейте и ЧНГ на всички !  От скоро гледам Дневниците на вампира, и понеже много ми харесва самата история, реших да си купя книгата, но когато я потърсих,  видях че има две версии: Дневниците на вампира и Дневниците на Стефан, и съответно не мога да разбера с коя да започна и въобще каква е разликата между двете книги ? Благодаря предварително. 
    • от marin1466
      Здравейте,  бихте ли ми препоръча ли да  някоя добра книга на тема  прокрастинация.  За  мое  голямо учудване  не мога да намеря нищо по темата на български. На  други  езици  намирам доста заглавия  от Д-р Piers Steel но на нашенски............... 0! . Всякакви  заглавия са ми добре дошли. Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...