Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, старият ми хард диск има лоши сектори и съм ссе ориентирал към нов. Бях с Seagate Barracuda 7200.12 500GB. Дъното ми е - Asrock G41M-VS3. 

Какъв бихте ми предложили? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бюджета, който можеш да отделиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, techmaniac написа:

А бюджета, който можеш да отделиш ?

То ксто гледам всички се въртят по около 120 лв, четох че тези с размер 1TB се прецаквали по-бързо? Иначе или 500гб или 1тб, ако не се счупва бързо. Въпросът е каква марка да е ? Seagate, Toshiba?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих предпочел Seagate. Примерно:

http://www.vario.bg/seagate-skyhawk-st1000vx005

Относно това дали 500 ГБ се прецакват по-бавно от 1 ТБ не мога да коментирам. Там вече е въпрос на късмет.

ПС: WD също имат добри дискове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за този - m.emag.bg/hdd-seagate-barracudar-1tb-7200rpm-64mb-cache-sata-iii-st1000dm010/pd

Чувал съм, че WD не са били много класни..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баракудата е чудесен избор също. WD са толкова качествени, колкото и другите марки дискове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък бих избрал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от altec
      здравейте хард диска ми по точно дял D се изтрива от само себе си с 3 хард диска съм не са ми правили проблеми проверени са на sentinental pro нямат лоши сектори ... когато си заключа компютъра за 2-3 часа и след това пиша си паролата отключва се и искам да отворя някоя игра примерно cs:go (който е записан в дял D) ми изписва "проблем в прекия път устройството или мрежовата връзка към които сочи прекия път "cs:go" не са налични уверете се че дискът е правилно поставен или че мрежовият ресурс е наличен и опитайте отново" пускам си антивирусната  avg  да сканира но нищо не открива и spyhunter съм пробвал пак нищо... ако имате някакви предложения за решаване на праблема оставете един коментар забравих да напиша че като го рестартирам компютъра и дяла пак се показва (предложете нещо без преинсталация че ме мързи 
    • от илия кочев
      Купих си нов но на новия като искам да му инсталирам линдолс ми изписва Windows cannout be installed to this disk. Setup does not support configuration of or installation to disks connected through a usb or IEEE 1394 port. Какво означава?
    • от Iveta Georgieva
      Въпросът ми е, понеже всичките песни, които искам да запиша на диска са под 700MB , но общо са около 3-4 часа дали ще се получи да се запишат без проблем? Има ли някакви особености или изобщо няма да стане?
    • от nazty
      Здравейте! Имам проблем със хард дискът. Проверих здравето му със програмата Hard Drive Sentinel и показва, че здравето е на 98%, но много пъти съм получавал син екран след специфични звуци от хард диска, също така го проверих със други програми и показва, че всичко е наред и в момента не знам какво да правя, ако имате идеи какво да направя ще съм благодарен!
    • от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.