Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,сглобих си нова конфигурация със карта gtx1050ti palit и се оказа,че картата е напълно цифрова и не поддържа аналогов сигнал и в момента няма как да използвам компютъра...Та разбрах че със пасивен преход няма как да стане работата,въпроса ми е с този преход ще мога ли да използвам досегашният ми монитор LG FLATRON W2242S?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може да го ползвате с този преходник ,но се си заслужава ,защото качеството се понижава значително. Най-добрия вариант е да си вземете читав монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох мнения във същия сайт в който коментират друг такъв преход/вече не е в наличност/ , че със 1920х1080 няма промяна в качеството.
Някой все пак ако може от личен опит да сподели мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш пари за монитор, взимай преходника, така или иначе винаги можеш да си купиш нов. В качеството няма да забележиш особена разлика, ако досега си работил само с този. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евала @techmaniac ,отнасям го с 200 тогава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Soviet Soldier написа:

Ще може да го ползвате с този преходник ,но се си заслужава ,защото качеството се понижава значително. Най-добрия вариант е да си вземете читав монитор.

aз съм с такова

качеството е перфектно в БГ е 50 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същият, само че от Китай. Качеството си е напълно прилично. Тук, обаче е оскъпен над двойно, както забелязвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще е при мен прехода,и аз го гледах в алито обаче нямам време да го чакам :D 
@RagnerBG Този вид има ли нужда от външно захранване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Бенц Фен написа:

Този вид има ли нужда от външно захранване?

Не. Доколкото знам, вървят някакви 5V през пин на HDMI и явно това ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,получих прехода всичко работи прекрасно но до момента в който не си пусна игра/набързо пробвах с гта 5/ и седи само черен екран.Инсталирал съм драйвери всичко.
@RagnerBG Имаш ли някакво наблюдение :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят преходник е същия като твоя, но без аналоговият звук. Бях го поръчал за OrangePi, в случай, че ми потрябва, но общо взето, само така си стои. Изрових го специално, понеже питаш и на моят комп си вървят и игрите. Пробвах Battlefield 1, понеже само това имам инсталирано в момента. Виж дали играта не пуска някакви по-особени резолюции и опресняване. Аз съм го ползвал на 1080p и 720p, но на едно Banana Pi си вървеше безгрижно и на по-ниска, 4:3 резолюция и нямаше проблеми с X и framebuffer. По скоро виж настройките на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта беше дефолтната на 1920х1080 и за това не получавах образ,благодаря много за теста:beer11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.