Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди два дни ми забраниха акаунта от Фейсбук. Не да го изтрият, блокират или ограничат, а го забраниха и когато влизам изписва това:

"Акаунтът ви е забранен. Ако имате въпроси или притеснения, можете да посетите страницата ни с ЧЗВ тук."

Това се случва понеделник по обяд. Понеделник пуснах няколко жалби, вторник пак и днес се опитах да пусна, но и жалби вече не мога да пускам. Нито ми казаха защо е забранен, нито нищо. Интересното е, че всички чатове, публикации в групи и страници, и споделени файлове са изчезнали. Дори страница, която бях създал скоро и само аз съм администратор и нея са изтрили. Абсолютно всичко са изтрили!!!

За пръв път не само ми се случва, но и никой друг от моите познати не е чувал за подобен проблем. Профилът ми е бил блокиран за известно време, докладван, но чак забранен. ... Имам познати, на които профилите им постоянно са блокирани за дни или седмици, но не им ги трият. Любопитно ми е какво толкова съм направил, че да го забранят.

Моля за помощ как мога да си върна профила, да разбера защо е бил забранен, телефон или имейл за контакт с някой от Фейсбук. Намерих телефони и имейли в някакви чужди сайтове, но не вършат работа. Този профил ми е не само за забавление, но и за работа и ми е важно да си го възстановя. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова много си противоречиш, че не можеш да се забележиш отстрани каква я вършиш.

преди 24 минути, ozic написа:

ми забраниха акаунта от Фейсбук. Не да го изтрият, блокират или ограничат, а го забраниха

преди 25 минути, ozic написа:

Имам познати, на които профилите им постоянно са блокирани ... , но не им ги трият

Ако ти дават възможност да впишеш форма за ID както е във всички случаи, ще възстановиш с доказване името чрез снимка на личната карта, която ъплоудваш към формуляра. Ако не дават нищо, значи са те погребали понеже си доказан *****.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ozic написа:

Любопитно ми е какво толкова съм направил, че да го забранят.

изпращане на   рекуест за приятелство до непознати хора и акаунт без снимка

за целта  се влиза да разпознаваш хора по снимка и да им посочваш имената

но ако имаш над 200 приятеля е невъзможно да им знаеш имената на всички

фейс бук е организация за събиране на лични данни

иска от теб  истиска снимка и в приятели баба ти сестрати баща ти и съучениците .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.