Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,има ли собственици на въпросния телефон и могат да изкажат мнения как се държи?

Благодаря!

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дядо ми има такъв, доволен е като цяло, аз доколкото съм го ползвал няма никакви забивания, замисляния и подобни неща, но пък по форумите казват, че бил бавен. най-добре намери приятел с такъв и му пусни няколко приложения, най-добре нещо тежко, което да го натовари напълно и виж дали ще забива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с този телефон от почти 1 година. Телефонът е перфектен за парите си. Добавям няколко снимки от преди няколко дена с издържливоста на батерията. Долу горе показва как ползвам телефона дневно. Ако имаш конкретни въпроси питай.

Screenshot_20170527-003455.png

Screenshot_20170527-003532.png

Screenshot_20170527-003541.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз не ползвам много интезивно телефоните, та не смятам че ще има проблеми. Основно ме интересува камерата прави ли хубави снимки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук аз ще се намеся, какво разбираш под хубави? Бих казал прилични, на дневна светлина са добри, а на ниска са приемливи, както всеки телефон. Не очаквай чудеса, но камерата не е боклук. Какъв ти е бюджета? Нов или втора ръка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм специалист по камерите, но тази на телефона не е перфектната камера на смартфон, но е далече от ужастна. Аз съм на мнение, че за хубави снимки трябва да се ползва хубав фотоапарат, а не телефон. Лично аз съм доволен от камерата на телефона, а и след последния ъпдейт на фърмуера на телефона добавиха и функцията Photo Pro която добавя опция за ръчна настройка на експозиция, баланс на бялото, настройка на ISO и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега ето ти две хубави ревюта, със sample снимки от камерата:

http://www.techradar.com/reviews/huawei-p9-lite

http://www.gsmarena.com/hauwei_p9_lite-review-1461.php

Ето ти и едно клипче от камерата:

Камерата не е от най-добрите, може да си прецениш сам дали ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече си взех телефончето доста е добро, с много добри първи впечатлвния съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.