Премини към съдържанието
AntiAlGor

Защитата правата на ЛГБТ общността в Чечня/Русия

Препоръчан отговор

И Микрон(Макрон) се обяви в защита, на себеподобните си в Чечня. Как тукашните борци за демокрация, от началство до охранен трол, са пропуснали тоя важен проблем? Аз ще дам моя дан, в издръжката на форума. И ще направя нова тема, в която да пише любимеца. Че гледам, лично теми му правят. Идва отпускарски месец, да заработим малко парички, за плажче. :ph34r:

Цитат

дума за влизане в конкретика - той зае строга позиция за всичко - от Сирия и Украйна до правата на ЛГБТ общността в Чечня,

https://www.webcafe.bg/webcafe/analiz/id_341100336_Vajniyat_urok_koyto_Makron_dade_na_Putin

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез педерастия и евроатлантически ценности се унищожават националните държави и се превръщат в хомогенна маса безродници. За това спомагат и мигрантите.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://roman-dochkin.livejournal.com/294444.html

Цитат

сын депутата Госдумы Елены Мизулиной Николай и сын бывшего министра образования РФ Андрея Фурсенко Александр сегодня в мэрии города Сиэтла сочетались законным браком.

http://terminal3.bg/kogato-putin-zabrani-svoj-portet-na-gej-kloun/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Майтап си правите вие, ама я се разходете по западната част на Европа- има какво да видите. Пълно е с гейове... буквално всеки втори е педал. Изобщо не преувеличавам. Тази загриженост за обратните не е случайна, не е и лицемерна а съвсем искрена- хората са загрижени за себеподобните си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз друго се чудя. На запад са повечето католици ужким как така Ватикана мълчи? Това не е просто сбъркано , тези хора са в голям грях ако ме разбирате де. Ако сте чели стари църковни книги ще ви ясно за какво говоря. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руската патриаршия не мълчи - сравнява ги с фашистките закони :)

https://ria.ru/religion/20170529/1495279242.html

Ама те са си по принцип малко по така ....

Странно е с фашистка православна идеология да обвиняваш меки китки във... фашизъм.. ама то в РФ какво ли не може да види човек :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, miro20 написа:

Още не си отговорил как така Тръмп продава оръжие на СА (което всякак ще иде в ръцете на ИД) и обвинява Иран за дестабилизиращ мира в Близкия Изток фактор, като е ясно, че такъв е СА? Каква е опорката?

Ще те питам във всяка тема, докато ти спуснат ОТ:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, miro20 написа:

Руската патриаршия не мълчи - сравнява ги с фашистките закони :)

https://ria.ru/religion/20170529/1495279242.html

Ама те са си по принцип малко по така ....

Странно е с фашистка православна идеология да обвиняваш меки китки във... фашизъм.. ама то в РФ какво ли не може да види човек :)

Аз споменавам,че това е грешно той ми говори за Русия... промивката е очевидна.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, nikssi написа:

Аз споменавам,че това е грешно той ми говори за Русия... промивката е очевидна.

Цитираш Ватикана.. промивката е очевидна :)

Ако правилно съм те разбрал...

Spoiler

преди 18 минути, karadzha написа:

Ще те питам във всяка тема, докато ти спуснат ОТ:)

Приятелю :) за таквиа като теб винаги съм казвал че вече има тема обобщаваща спама и простотията ви спрямо мен

Бегом там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Приятелю :) за таквиа като теб винаги съм казвал че вече има тема обобщаваща спама и простотията ви спрямо мен

Бегом там :)

Като те гледам, ти си за там:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То човек да не пита за нещо което намира за странно в отговор...засипват го с линкове за Русия.... Чалнати хора.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали вече всички имат еднакви права! Дали са такива дали роми или мигранти. И папата се произнесе комформиски, че са приети в лоното на цъкрквата ли как се казва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, miro20 написа:

фашистка православна идеология

Некви доказателства за едно такова обвинение? Цитирай нещо, ти обичаш да цитираш. Дай да го видим тоя православен фашизъм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, язе написа:

Некви доказателства за едно такова обвинение? Цитирай нещо, ти обичаш да цитираш. Дай да го видим тоя православен фашизъм.

Щом е руски, значи е фашистки. Миркова логика. Бе имам съмнения, че Мирко пише под влияние на алкохола:(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бе ко ми се мерне пред очите, ше пише под влияние на лопатата ама... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, язе написа:

Бе ко ми се мерне пред очите, ше пише под влияние на лопатата ама... :)

Те като малък са го били с лопата по главата и затова е с такова нестандартно мислене:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, язе написа:

Ми в линка по горе бре :):)

Да повторя ли :

,,,,,,,,Ама те са си по принцип малко по така ....

Spoiler

преди 6 часа, karadzha написа:

Те като малък са го били с лопата по главата и затова е с такова нестандартно мислене:)

Бе мен ми прилича че си спамите и заяждате за спорта... ама... :):)

Щом си нямате други забавления или с кого да общувате... няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, miro20 написа:

Ми в линка по горе бре :):)

Да повторя ли :

,,,,,,,,Ама те са си по принцип малко по така ....

Хех... снимали 15 откачалки и нашия направи генералния извод... С ДОКАЗАТЕЛСТВА!!! Сичката ти е такава брато- от боклучава по- боклучава.

А забавления си имаме, ама и ти като си даваш дирника под наем, що па да не се забавляваме.;)

Редактирано от язе (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя  се  и се мая де ще му излезе края! Едно ми се иска. Тръмп на някоя от официалните си срещи да сботороса и наш Бойко показвайки му колко струва и държавата ни като "мнооооого ценен и незаменим партньор" Гледам всички проамерикански официални и неофициални, както правителствени и неправителствени организации са подхванали нова масова кампания за промиване на мозъци. Какво ли ново се мъти!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е предупреждение към нашите соросоиди и евроатлантици какво ги чака... ха-ха-ха:).

На американците не им трябват съюзници, а покорни прислужници.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, gagodrago написа:

Това е предупреждение към нашите соросоиди и евроатлантици какво ги чака... ха-ха-ха:).

На американците не им трябват съюзници, а покорни прислужници.

Разбира се, че американците не дават и пет пари за нас. Същото важи и за НАТО. Това което единствено ги интересува е да стоят все по - близо до границите с Русия Не дай Боже да стигнем до прекрояване на карти, то ще ни изтъргуват за жълти стотинки!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

... ще ни изтъргуват за жълти стотинки!

И няма да е за сефте. Но, който си подменя историята, е обречен да я повтаря...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе, къде е батко, това, Мирко?:) Да не е в отпуска? Или е изкарал достатъчно центове за пържолка:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, karadzha написа:

А бе, къде е батко, това, Мирко?:) Да не е в отпуска? Или е изкарал достатъчно центове за пържолка:)

По-скоро обратното :) Работодателите му са видели, че тук всички го вземат за мезе и са му спрели хонорарите за тролене. И сега той страда самотен, нещастен и вероятно - абстинентен ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.05.2017 г. в 19:36, иноТ написа:

Чрез педерастия и евроатлантически ценности се унищожават националните държави и се превръщат в хомогенна маса безродници. За това спомагат и мигрантите.

То не че тези неща са неочаквани, но ето едно проучване за деца израстнали в хомосексуални семейства:

Цитат

Шокиращи данни за децата, израснали в хомосексуални “семейства“

ПЪРВО ИЗСЛЕДВАНЕ В СВЕТА ЗА ТРАГЕДИЯТА НА ВЪЗПИТАНИЦИТЕ НА ХОМОСЕКСУАЛНИ „СЕМЕЙСТВА“

Какви ще израснат децата, възпитавани от хомосексуалисти? Отговорът на този въпрос отдавна интересува всички.

Привържениците на еднополовите партньорства яростно твърдят, че за децата е все едно дали си имат татко и мама, или пък ги отглеждат двама мъже (или две жени).

И обратно: организациите, които защитават семейството, все по-високо заявяват, че децата, израсли в атмосфера на хомосексуални отношения, ще бъдат психологически травмирани и непълноценни в живота си.

Но поради обстоятелството, че узаконяването на еднополовите партньорства, още повече с лепването към тях на етикета „брак“, започна да се извършва едва наскоро в отделни страни, до неотдавна липсваха обективни научни заключения.

Причината беше проста: все още не беше израснало поколение от такива деца.

Но през есента на 2010 г. Марк Регнерус – доктор по социология и професор в Тексаския университет в Остин

ПЪРВО ИЗСЛЕДВАНЕ В СВЕТА ЗА ТРАГЕДИЯТА НА ВЪЗПИТАНИЦИТЕ НА ХОМОСЕКСУАЛНИ „СЕМЕЙСТВА“

Какви ще израснат децата, възпитавани от хомосексуалисти? Отговорът на този въпрос отдавна интересува

(САЩ), започна едно изследване, което днес е вече известно и предизвика шок в цял свят, на тема:

„Какво отличава порасналите деца, чиито родители имат еднополови отношения?“

Ученият завърши труда си за година и половина – през 2012 г. Анализът на данните продължава и досега – те са достъпни за всички заинтересовани учени благодарение на подкрепата от Междууниверситетския консорциум за политически и социални изследвания на Мичиганския университет.

ШОКИРАЩИТЕ ПОСЛЕДИЦИ

В изследването са участвали 3000 пълнолетни респондети, чиито родители са били в еднополови сексуални отношения.

Равносметката е, че получените данни шокирали всички.

Естествено, тези данни били нормално да се очакват…

Но за пръв път то е доказано от авторитетен учен от авторитетен университет – а резултатите са публикувани в не по-малко авторитетното издание «Social Science Research».

Ето някои от тези резултати:

Високо ниво на венерически болести.

В публикуваните данни се съобщава, че 25% от възпитаниците на хомосексуални двойки са имали или имат венерически заболявания – поради специфичния начин на живот на партньорите.

За сравнение: същата група в нормалните хетеросексуални семейства е 8%.

Неспособност да се пази семейна вярност.

Възпитаните от хомосексуални партньори с лекота възприемат съпружеската изневяра – 40%.

Аналогичният показател в нормалните, хетеросексуални семейства – 13%. 

Психологически проблеми.

Сред децата, отгледани от еднополови двойки, 24%са замисляли самоубийство.

Същият процент в нормалните хетеросексуални семейства – 5%.

Възпитаници на хомосексуални партньори, които са се обърнали за помощ към психиатър – 19%.

В нормалните хетеросексуални семейства – 8%.

Социално-икономическа безпомощност.

Сред хората, израсли при лесбийки, безработицата е28%.

При тези от нормални семейства – 8%.

69% от израслите при лесбийки и 57% от тези при мъже-педераси съобщават, че „родителите“ им са получавали социални помощи.

В нормалните семейства този дял е 17%.

38% от възпитаните от лесбийки и досега живеят от социални помощи.

Само 26% от възпитаниците на лесбийки имат постоянна работа.

Само 34% от възпитаниците на педераси имат постоянна работа.

За сравнение: от израсналите в нормални, хетеросексуални семейства само 10% живеят от социални помощи, а 50% имат постоянна работа.

Разстройство на сексуалната самоидентификация.

Ето и цифрите, които окончателно разрушават мита, че възпитанието в еднополово т. нар. „семейство“ не било влияело върху сексуалната ориентация на порасналото дете.

Само 60-70% от израсналите при хомосексуални партньори се определят като напълно хетеросексуални.

За сравнение – при пълнолетните, възпитани в нормални семейства, този процент е 90%.

Опитите да се запуши устата на Регнерус.

Показателно е, че докато Марк Регнерус подготвял за публикуване тези данни, срещу него започнала агресивна информационна кампания. Джендър-активистите настоявали резултатите от изследването да не бъдат съобщавани никому. Най-разпалените лесбийки и педераси започнали да го клеветят, като го наричали „мошеник“ и „шарлатанин“ и настоявали да бъде уволнен от Тексаския университет. (Може би именно така се подразбира „свободата на словото“).

Дори мнозина учени се опълчили против своя колега.

Тогава Тексаският университет внимателно проучил всички обвинения и щателно анализирал всички данни, получени от Регнерус.

Отделно и специално била проверена методиката на изследването.

Резултатът бил следният: научното изследване е от най-високо качество и съответства на всички академични изисквания.

Журналистите от интернет-вестника ВсеНовости се свързаха с професор Марк Регнерус, за да се изясни тази ситуация.

ВЪПРОС: Кой и с каква цел подложи на съмнение Вашето изследване? Кой проведе разследването и до какъв извод стигна комисията?

ОТГОВОР: Доколкото разбирам, интересува Ви прецедентът с разследването, проведено тук, в Тексаския университет, дали съм спазил научната етика? Решението да се извърши такова разследване беше взето, след като един ню-йоркски обществен активист и блогер подаде оплакване, като твърдеше, че съм нарушил научната етика. Научно-изследователският отдел на Университета проведе разследване и направи извод, че липсват доказателства за такова обвинение. По този начин въпросът се изчерпа.

ВЪПРОС: Как бихте си обяснили настойчивото желание на джендър-обществата да бъдете уволнен от Университета, а Вашето изследване да бъде забранено за публикуване?

ОТГОВОР: С това, че в САЩ правата на сексуалните малцинства и борбата за признаване на еднополовите т. нар. „бракове“ е крайно чувствителен въпрос. Именно затова всички етапи на моето изследване – от работата ми като автор, до рецензионния процес, бяха проверени „под микроскоп“.

Но аз отговорих на критиката в ноемврийския брой от 2012 г. на списание «Social Science Research» и публикувах получените резултати. Всички заинтересовани учени от тази сфера имат възможност да анализират тези резултати и да правят собствени изводи. А самите конкретни данни, които ние публикувахме, са точни.

Също така е показателно, че на това изследване беше посветена голяма статия в „Ню Йорк таймс“. Това авторитетно издание също сметна за необходимо публично да извести читателите за резултатите, получени от професор Марк Регнерус.

По този начин световната общност за пръв път получи авторитетно изследване, което разкрива трагичните последици от възпитанието на децата в хомосексуални „семейства“.

ДЕМОКРАТУРА или Диктатура на демокрацията

Ето още на английски за същото изследване:
http://www.focusonthefamily.com/about/focus-findings/family-formation-trends/regnerus-family-structures-study

Цитат

Compared with off-spring from married, intact mother/father homes, children raised in same-sex homes are markedly more likely to…

• Experience poor educational attainment
  • Report overall lower levels of happiness, mental and physical health.
  • Have impulsive behavior
  • Be in counseling or mental health therapy (2xs)
  • Suffer from depression (by large margins)
  • Have recently thought of suicide (significantly)
  • Identify as bisexual, lesbian or gay
  • Have male on male or female on female sex partners (dramatically higher)
  • Currently be in a same-sex romantic relationship (2x to 3x more likely) 
  • Be asexual (females with lesbian parents)
  • As adults, be unmarried; much more likely to cohabit
  • As adults, more likely to be unfaithful in married or cohabiting relationships
  • Have a sexually tramsmitted infection (STI)
  • Be sexually molested (both inappropriate touching and forced sexual act)
  • Feel relationally isolated from bio-mother and -father (Although lesbian-parented children do feel close to their bio-mom – not surprisingly – they are not as close as children with a bio-mom married to father)
  • Be unemployed or part-time employed as young adults
  • As adults, currently be on public assistance or sometime in their childhood
  • Live in homes with lower income levels
  • Drink with intention of getting drunk
  • To smoke tobacco and marijuana
  • Spend more time watching TV
  • Have frequency of arrests
  • Have pled guilty to minor legal offense

Разбира се, защитните на ЛГБТ общността, ще обясняват, че, видите ли, това не били лоши неща. Няма нищо лошо.

А всъщност, според мен, основното лошо е в беззаконието, което се налага. Всичко става окей, и даже се поощряват неща неотдавна считани за мерзост от най-ранна детска възраст. Трябва човек да е много зле да не си дават сметка за разрухата, която се сее. Още повече, че едно общество от обратни е обречено на самоунищожение... и ако направят едно такова, което да не е на социални помощи и да не взема нищо от нормалните хора, то няма как да просъществува.

Но нали някой има изгода да пропагандира развала и да ѝ слага етикет "свобода", "права" и прочие? Все ще се намери някой трол, който да пробутва въпросните идеи за един надник.

П.П. То не че и хетеросексуалните семейства в днешно време са много "нормални", особено пък в Щатско, но това е друга тема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.