Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер! Модела на монитроа ми е AOC G2460V.Искам да изтегля и да му сложа драйвери как да стане ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Какви драйвери ти трябват ? Видеокартата ти трябва автоматично да го разпознае и да му настрои резолюцията. Ако не ти го разпознава, значи имаш проблем с I2C шината по кабела, или просто се е омешило.

Редактирано от Atanas Pachov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, thepower123 написа:

Добър вечер! Модела на монитроа ми е AOC G2460V.Искам да изтегля и да му сложа драйвери как да стане ?

И защо темата е в хардуерни въпроси, след като става въпрос за драйвери. Местя я в правилния раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

И защо темата е в хардуерни въпроси, след като става въпрос за драйвери. Местя я в правилния раздел.

Добре

преди 9 минути, Atanas Pachov написа:

Какви драйвери ти трябват ? Видеокартата ти трябва автоматично да го разпознае и да му настрои резолюцията. Ако не ти го разпознава, значи имаш проблем с I2C шината по кабела, или просто се е омешило.

Пише че резолюцията ми е 1920х1080@75Hz а пък ми дава че е 1280х1024@60Hz максимална.

Редактирано от thepower123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натисни detect и/или изкарай и вкарай кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Atanas Pachov написа:

Натисни detect и/или изкарай и вкарай кабела.

Добре

Смених VGA кабела с HDMI и се оправи но е на 60Hz не може ли да е на 75Hz защото гледам че максимума е 1920х1080@75Hz.

Desktop 06.01.2017 - 21.17.41.03.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото ползваш HDMI кабел, за това не ти изкарва 75Hz. (HDMI поддържа максимум до 60)

Трябва да ползваш Display port кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих Display port кабел в кутията на монитора и ги изкара 75-те Hz.Благодаря на ВСИЧКИ!!!! ЛЕКА ВЕЧЕР!!!593068cf9e827_Desktop06_01_2017-22_20.31_01.thumb.png.5985d535315e3dbdd1c468961c0ff9b9.png

Редактирано от thepower123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.