Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

от сутринта имам проблем с messenger-a. Постоянно ми изписва "connecting...'' или "Waiting for network" и не мога да изпращам съобщения, а интернета ми е бърз и нямам проблеми с другите приложения. Също така когато някой ми пише не ме известява и трябва да рестартирам телефона и да вляза в месинджър, за да видя дали някой ми е писал. Деинсталирах приложението два-три пъти днес и няма промяна. Може ли проблема да идва от факта, че нямам фейсбук, а съм се регистрирала с номера си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,Модел на телефона ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Ilina7581 написа:

doogee f5 

Отиди на настройки-Мрежи-Мобилни Мрежи-Мрежов режим и ако ти е свързан на LTE/WCDMA/GSM и го задай на режим Само WSDMA,се опитай да се свържеш ако пак  се появи същия проблем триете  мобилните данни и се обадете на оператор да ви изпрати нови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nobody12345
      M
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от Димитър Кунчев
      Привет, драги съфорумници.
      От седмица имам рядко дразнещ проблем с фейсбук.
      Искрено моля за вашето съдействие: :))
      На Pc-то/лаптопа (единствено) някак си не ми го рефрешва. Т.е. имам близо 2500приятели и вместо на чата да си стои обичайната бройка онлайн, както е винаги, в диапазона на 300-400 човека, има винаги фиксирано числото 15 или 20 на линия, което няма как да е така и не е така.
      По-лошото е, че когато получа известие, не ми излиза, т.е. има някакво забавяне, голямо, и не знам от какво е.
      Когато някой ми пише, веднага ми излиза и ми пюлка на телефона (iPhone), но не ми излиза изскачащото прозорче във фейсбук на лаптопа;
      не ми излиза й когато дам чата, преди да го рефрешна.
      Настройките на сайта са ми ок, на какво може да се дължи проблема? и възможно ли е да е някакъв вирус, понеже наскоро имах проблем с редиректването към някакви лъжливи/спорт/секс сайтове..
      Моля за вашето съдействие :))
    • от markas86
      Здравейте!
      Искам да попитам има ли начин да видя архивираните си съобщения в messenger/facebook?
      Преди беше лесно и за това са в архива ми,но сега след постоянни актуализаций и т.н. вече не знам как да вляза в архива на съобщенията си.
      Благодаря
    • от Nikola Rachev
      От известно време имам проблем с един samsung galaxy s5 и той е, че не виждам стикерите в месинджър, но не всички, а само някой , като например: Мъгзи, Влюбеното Мъгзи, Пушийн и др. Въпроса е, че преди си работеше и изведнъж му стана нещо и вече не работят. Моля за помощ, защото е много дразнещо когато някой ми прати стикер и аз не мога да го видя.
      Благодаря предварително.  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.