Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Производител: Sophos

Екстри и нововъведения: 

FullScan.jpg

Advanced Security Tech

Advanced Security Tech. Protects you from malware, hackers, and exploits.

Ransomware Protection

Uses commercial-grade technology to protect from known and zero-day ransomware attacks.

Upgraded Privacy

Prevents unauthorized access to your webcam, keyboard, web browser, and keeps your online banking safe and secure.

Robust Cleanup

Wipe away any malware from your system with our advanced cleaning technology.

System Requirements

Windows 7, Windows 8/8.1, or Windows 10
Mac OS X 10.8, 10.9, 10.10, 10.11 or 10.12

Minimum 1 GB of free disk space
Minimum 1 GB of RAM

Редактирано от ТHEBOSS (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И... От това "всичко за" нищо не хванах. Даже не е ясно дали я ползваш или трупаш "точки". Неща като "ползвам я, доволен съм, по-лека е от..., има неща дето ги няма и във платени версии, а тука ги има...". Нищо такова.

А иначе "хвърляш дюшеш", щото ми е интересно, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мислех да пусна тема но само казах на Георги, той може да си каже мнението. Не е тежка. Говори се за многопластова защита.В program files са доста модулите за разлика от един Есет примерно ми направи впечатление.Ъпдейтва се автоматично. И мисля са вкарали нещо от HitmanPro защото прозореца който се отваря като приключи сканирането е като неговия.

Трябва акаунт и да се логнеш да променяш настройки.Главния прозорец на програмата е постен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говориш за логване и отдалечено нейно управление (предполагам). Това е, което мене ме впечатли (а ставаше дума за стара версия, от нещата които съм чел).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ги нямаше тия черти в акаунта до вчера. Днес в акаунта ми предложи да опитам бетата на новата версия и аз се съгласих и не съм усетил и се е ъпдейтнала и поиска рестарт. Компа ми е на 6 години и освен нея имам трите малуеърбайтс и се държи доста добре. Не усещам забавяне.

В един акаунт може да има няколко компютъра. Там става и управление на карантина и изключения и съобщения списък какво е засякла.

Единствената антивирусна, която Outpost Firewall изобщо не я детектна при инсталацията.При други искаше режим на съвместимост, които съм пробвал. Няма проблеми и с Private Firewall.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ТHEBOSS написа:

Производител: Sophos

Какви са тези "подмолни камъни" отново които се пробутват в тези лицензионни споразумения,

относно събирането на лични данни при ползуването на тази програма . . .

Редактирано от Optium (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В бета версията са вградили Hitman Pro onlne scanner и Hitman Pro Alert.

Съмнява ме да остане безплатна на 100% домашната версия след Бета периода.

Предполагам безплатно няма да имаме пълна функционалност и ще се плащат част от "екстрите"...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, viperdick написа:

В бета версията са вградили Hitman Pro onlne scanner и Hitman Pro Alert.

Съмнява ме да остане безплатна на 100% домашната версия след Бета периода.

Предполагам безплатно няма да имаме пълна функционалност и ще се плащат част от "екстрите"...

Предполагам тестерите ще получат бонус ако участват активно в тестването. Според мене участието е препоръчително с оглед научаването на нови неща.  Адмирации към търсещите нови знания.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Софос" е езна от най-добрите антивирусни програми.  Насочена е към корпоративните клиенти.  Като жест към домашните потребители имат и безплатна версия за тях.

Преди около година опитах версията за "Уиндоуз" във виртулна машина.  Не мога много да кажа за деъствието й, защото не съм ползват "Уин".  Не товареше компютъра.  Обновяванията трябваше да ги извършвам на ръка.  Ползвах я извество време под "Линукс". работеше почти низабележимо.  Дамо малко ми забавяше отварянето на  ЛибреОфис и папката "Документи" от другия дялна  диска, но това е защата офис пакетът си се отваря и без това за няколко секунди и директориятас с документи е огромна.  Няма графична среда, а всичкото управление е от терминал.  С малко упражнения се свиква с командите.  Обновяването на дефинициите е автоматично след инсталиране„  Само за нова версия на програмата трябва да се напише команда.   При сканиране ми намери няколко pdf файла, за които изписа, че са повредени, както си и беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да всъщност се води Home Premium и който се присъедини получава активация за една година. Броиме го за промоция!

И на мен ми се видя прекалено хубаво за да е безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста години  понякога стартирам за индивидуални проверки безплатния им сканер.   С нищо ни са ме впечатлили.   Посредствена програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.