Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пичове има един лаптоп, койти има следния проблем: при опит за влизане в пощата, стига до пращането на заявка към абв и до там, върти колелото уж че зарежда, ама нищо. Пробвано е с Chrome, Mozilla, IE8, а проблема се оправя временно като преинсталирам браузъра и го кача на ново. но след седмица някъде пак се появява. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, бат'начо написа:

Като преинсталираш, старите настройки махаш ли ги или ги запазваш?

Абсолютно всичко се трие и след това се качва на ново съответния браузър.

преди 1 час, Ивайло Костов написа:

Спрете да ползвате това недоразумение. 

Кое по-точно, браузърите или abv ? И в двата случая съм с вързани ръце, защото нито лаптопа, нито мейла е мой.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало накарай този на който е пощата, когато се появи този проблем дали може да влиза в нея от друг компютър и от друг интернет доставчик.

Освен с abv,bg имаш ли проблем с други сайтове. Има и вероятност да си запълваш кеша на браузъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ги накарах, от таблет влиза без проблем, от телефона само ако е чрез Chrome, от приложението на abv, пак не влиза. А за кеша, да го изтрия и пак да пробвам ? Евентуално с триене на кеш-а ако се оправи ще е добре.

Иначе други сайтове не са проблемни, но примерно като се е опитал човека да отвори някакъв сертификат в сайта на НАП, пак не му се е отворил. 

EDIT: след изчистване на целия кеш + бисквитки, при натискане на бутона ВХОД вече не се случва нищо.

Редактирано от Веселин Андреев (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Веселин Андреев написа:

Сега ги накарах, от таблет влиза без проблем, от телефона само ако е чрез Chrome, от приложението на abv, пак не влиза. А за кеша, да го изтрия и пак да пробвам ? Евентуално с триене на кеш-а ако се оправи ще е добре.

Иначе други сайтове не са проблемни, но примерно като се е опитал човека да отвори някакъв сертификат в сайта на НАП, пак не му се е отворил. 

EDIT: след изчистване на целия кеш + бисквитки, при натискане на бутона ВХОД вече не се случва нищо.

Пробвай да свалиш защитната стена и да спреш антивирусната програма и пробвайте пак.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.