Премини към съдържанието
Yvan Sergeev

терористичните атаки в Англия

Препоръчан отговор

дело на мюсулмани или дело на цру поради отцепването  на ЮКЕЙ от скопения ЕС 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Yvan Sergeev написа:

дело на мюсулмани или дело на цру поради отцепването  на ЮКЕЙ от скопения ЕС 

След такава голяма пратка от Тръмп за Ислямска държава, що така газят. 

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагайте английските знаменца и почвайте да ревете!

Почва вече да ми се повдига от Европа, от мигранти и от каши самонадробени.

Като прочета нещо такова и :giggle1: защото глупаците от ЕС и САЩ не схванаха ,че като изстрелят няколко ракети в полза на Ислямска държава, ще получат благодарности от тях

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Кумчо вълчооо написа:

Слагайте английските знаменца и почвайте да ревете!

Почва вече да ми се повдига от Европа, от мигранти и от каши самонадробени.

Като прочета нещо такова и :giggle1: защото глупаците от ЕС и САЩ не схванаха ,че като изстрелят няколко ракети в полза на Ислямска държава, ще получат благодарности от тях

Ех, затова гонеха българи, поляци и румънци. Да останат само най-големите актьори. Защото са лесно манипулативни. Впрочем всеки вече си взима хора от бившите колонии. Пакистан, Индия се премести при Кралицата Елизабет.  От 50 млн жители в Англия 10 са от колониите, още 3 млн са от Африка.

Африканските френски колонии са в Париж и от части в Германия.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вашето хейтърство си е чисто лицемерие

Жалко е че все повече такива лсучаи има, когато дори няма нужда от тежки бомби, а само няколко ножа и автомобил. Пак постигнаха целта - налагане на паника и несигурност за утре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Жалко е че все повече такива лсучаи има, когато дори няма нужда от тежки бомби, а само няколко ножа и автомобил. Пак постигнаха целта - налагане на паника и несигурност за утре.

Те самите си убиват собствените хора, защо да хейтвам. Те са във война. Има обевена война.  Какво прави Англия? Какво прави Германия? Какво прави Франция?

Гонят българи, поляци, румънци. Защото сме точили социалната помощ или крадем много. Те щом с кражбите на няколко хиляди хора от източния блок  не могат да се справят, значи и с това са некадърни да се справят. Обаче тук са над 10 млн.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

ние не хейтим  само задаваме въпроси :D естествено че утрето е несигурно  чичо сорос може да спре паричките 

пп според мен англичаните се отцепиха навреме  за другите, които  посмеят да го направят последствията може да са по- тежки.

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези карти са направени през 1990 година. Защо така ми изглежда всичко познато? Къде съм ги виждал, тези карти.

http://orig09.deviantart.net/7d17/f/2013/159/6/6/illuminati_cards____nwo__solidarity_by_icu8124me-d68b5q5.jpg
http://www.cuttingedge.org/ICG_Car_Bomb.jpg

england.jpg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Изобщо не са постигнали подобно нещо във Великобритания хората са спокойни и няма никаква паника - лична информация от няколко човека живеещи там . Май тук се вдига по - голям шум отколкото там. Каква е целта не зная . Може би ограничаване на свободите на хората с цел "противодействие на тероризма" .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и друга гледна точка :D 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.06.2017 г. в 8:50, miro20 написа:

Забравяш и пиратките, дето за левче купуваш стотина ;) И това не са ислямисти, а някакви идотчета - европейчета. Всъщност, аз така и не се сещам досега някой емигрант да е предизвикал катаклизъм. Може би има, но големите атентати бяха от кореняци европейци. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Yvan Sergeev написа:

и друга гледна точка :D

Това не е гледна точка, а пълна простотия :)

на 4.06.2017 г. в 20:04, lsmurf написа:

Май тук се вдига по - голям шум отколкото там. Каква е целта не зная . Може би ограничаване на свободите на хората с цел "противодействие на тероризма" .

Мисля не повече отколкото и друг път.  Относно "свободите" тук не виждам  да има отзвук, т.е. ограничаване, или поне не го усещаме така както на запад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eдин коментар за терористичната заплаха на журналиста Добри Божилов:

Цитат

Докато си говорим несериозни неща, нека кажем и нещо сериозно - случващото се на запад с "тероризма" е просто загрявка. Опипване на почвата и проучване на противника. Във военното дело му се казва "разузнаване с бой". Който се интересува, може да прочете по този термин в книгите.

Реалната атака ще дойде не срещу цивилни по мостове и гари. И няма да е от 1 бус и 3 мюслита с ножове. Реалната атака ще е от милиони мюслита, които едновременно ще ударят, ще превземат полициейските управления и казармите, ще изколят малцината дето се съпротивляват, и ще установят халифат над останалите.

Те вече са там, и са добре прикрити сред останалата ислямска общност. В Лондон има 5 милиона мюслита. 1 от 10 да е терорист, това са 500 хиляди бойци. Във Франция има 6 милиона мюслита. 600 хиляди бойци. В Германия има 2 милиона новодошли мюслита. Там делът на терористите е по-голям, защото тия всичките идват от бойна зона. Може реално и всичките 2 милиона да са терористи.

Само чакат команда, и се втурват. И няма да са само с ножове. Но и с голи ръце да са, за броени минути ще превземат складове и РПУ-та и ще станат въоръжени.

Това предстои, може да е съвсем скоро...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Най- гротескното от цялата работа е, как след подобни атаки, пред тивито се изтъпанчват всички курви и педераси, които поканиха терористите на купон, да "кажат своето Не" и да дадат "рештелен и твърд отговор".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Саудитският футболен отбор отказва да спази мълчанието на мълчанието за жертвите на терористични атаки в Лондон

Саудитска Арабия се срещна с Австралия за квалификационен мач на Световната купа на стадион "Овал Аделаида" в Южна Австралия. Двата отбора се готвеха да започнат, когато съобщението беше направено за минута мълчание.

Изображенията от мача показват че само един играч от саудитския отбор, Салман ал Фарадж, който стои в мълчание с ръце зад гърба си.

В края на минута мълчание австралийските фенове нахлуха  в саудитския отбор, тъй като те пренебрегнаха шоуто на уважение от другия отбор. Азиатската футболна конфедерация предварително е одобрила минутата мълчание, но саудитските представители отказаха да участват !

http://www.zerohedge.com/news/2017-06-09/saudi-socer-team-refuse-observe-minutes-silence-london-terror-attack-victims

междувременно Руският главен щаб каза, че сирийската гражданска война почти спря.

https://sputniknews.com/middleeast/201706091054484744-civil-war-syria-russia/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, glen написа:

Саудитският футболен отбор отказва да спази мълчанието на мълчанието за жертвите на терористични атаки в Лондон

Ами то всеки втори-трети джихадист е саудитец. А според Мирко и другите сороспии трябва САЩ и СА да са във вечна дружба, щото първият още не е дал отговор, защо Иран са източник на конфликти в БИ, а не СА (според Тръмп)?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.