Премини към съдържанието
niki292002

Най-добрия софтуер за копаене на биткойни?

Препоръчан отговор

Може ли да ми предложите най-добрия софтуер за копаене ? Без да взима комисионна за себе си. За сега ползвам GUIminer.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Филипов написа:

Лопата и кирка нямаш ли? Личи си кой не е ходил в казарма.

Ти за биткоини да си чувал случайно?

преди 15 минути, niki292002 написа:

Може ли да ми предложите най-добрия софтуер за копаене ? Без да взима комисионна за себе си. За сега ползвам GUIminer.

Коя криптовалута? Каква ти е видео картата? Между другото трудността на блок в момента е висока и доходността от начинанието ще е между 0 и минимална. Не виждам смисъл. Имаше смисъл в началото да се копае, когато навлизаше.
В момента масово влязоха ASIC-ите, които обезсмислят копането с настолен компютър. Един бивш шеф имаше цяла ферма с АТИ карти да копаят. После като им вземе животеца ги продаваше на будалитe в OLX....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, simtech написа:

Ти за биткоини да си чувал случайно?

Коя криптовалута? Каква ти е видео картата? Между другото трудността на блок в момента е висока и доходността от начинанието ще е между 0 и минимална. Не виждам смисъл. Имаше смисъл в началото да се копае, когато навлизаше.
В момента масово влязоха ASIC-ите, които обезсмислят копането с настолен компютър. Един бивш шеф имаше цяла ферма с АТИ карти да копаят. После като им вземе животеца ги продаваше на будалитe в OLX....

Ethereum и RX 480. (скоро ще има и RX 580)

Искам да копая просто защото цъкам на компютъра по 1-2 часа на ден, а в останалото време какво ми пречи да ми носи пари...

преди 17 минути, Филипов написа:

/Off

Лопата и кирка нямаш ли? Личи си кой не е ходил в казарма.

Защото с биткойните не се трудя и ми носят пари. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, niki292002 написа:

Искам да копая просто защото цъкам на компютъра по 1-2 часа на ден, а в останалото време какво ми пречи да ми носи пари...

Май не ме разбираш. Правил съм изчисления и в момента не можеш да си платиш сметката за тока и амортизацията на хардуера с това, което ще получаваш от копаенето. Няма смисъл да си съсипваш хардуера, няма да получиш почти нищо.
Повечето ми познати, които копаха навремето излязоха от играта, защото не си струват приходите спрямо разходите.
Трудността на блоковете е много висока. Защото влезе специален хардуер като ASIC-ите и ферми с копачки.
Прочети какво е ASIC и ще разбереш защо не си струва.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, simtech написа:

Май не ме разбираш. Правил съм изчисления и в момента не можеш да си платиш сметката за тока и амортизацията на хардуера с това, което ще получаваш от копаенето. Няма смисъл да си съсипваш хардуера, няма да получиш почти нищо.
Повечето ми познати, които копаха навремето излязоха от играта, защото не си струват приходите спрямо разходите.
Трудността на блоковете е много висока. Защото влезе специален хардуер като ASIC-ите и ферми с копачки.
Прочети какво е ASIC и ще разбереш защо не си струва.

Нищо, аз все пак искам да се пробвам 1 месец и после да си направя сметките на база изкарано и похарчено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.