Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Моля за помощ!

По някакъв начин ревнивия ми мъж влиза в заключения ми телефон.

Заключването ми е с пръстов отпечатък/ цифрова парола, само с едното.

Влиза в телефона, вайбъра, и фейсбука, беше забравил следи, по който го хванах.Каза ми, че е разбил паролата, после каза, че от разстояние действа, провокира ме.

Премахнах пръстовия отпечатък, да не би докато спя да го хаква.Смених паролите на фейсбук и джи мейла, деинсталирах и инсталирах вайбър,  но това достатъчно ли е.

Благодаря предварително!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какъв начин ние можем да помогнем и къде в цялото писание е въпроса?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, silvanchence написа:

Здравейте!

Моля за помощ!

По някакъв начин ревнивия ми мъж влиза в заключения ми телефон.

Заключването ми е с пръстов отпечатък/ цифрова парола, само с едното.

Влиза в телефона, вайбъра, и фейсбука, беше забравил следи, по който го хванах.Каза ми, че е разбил паролата, после каза, че от разстояние действа, провокира ме.

Премахнах пръстовия отпечатък, да не би докато спя да го хаква.Смених паролите на фейсбук и джи мейла, деинсталирах и инсталирах вайбър,  но това достатъчно ли е.

Благодаря предварително!

....ревнивия ми мъж... - ето огромния проблем, който имате с мъжа си и който ще ви съсише връзката рано или късно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто го разкарайте и проблема е решен (за ревнивия мъж )  ... а ако е някой от онези мазните "хакерчета" още по зле за вас ! :) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

тези телефони при достатъчно грешки иска парола, много хора остават паролата по дефолт - промени е, при достатъчно грешни пароли иска и втора парола и нея е промени

къде са тези неща иди в офиса на оператора да ти обеснят

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ти знае паролата за gmail и от там дистанционно може да се инсталира спайуер приложение, просто го върни към фабрични и смени gmail парола.  Не ми се вярва да е някой спешалист, в такива случаи хората ползва spyware най-често.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам какво да крия, въпреки това, че силно ме нарани.Но да ме следи няма да стане, това вече е върха.

Посъветваха ме какво да направя, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом има кво да криете един от друг.жена ми знае всички мои пароли без ФБ-щот нямам,пък постоянно ме навива да си направя-за какво ми е?-да ти показвам снимки.-не вярвам да има животоспасяващи снимки,включително и на дебитната ми карта-аз знам всички нейни и за нейния ФБ даже ми каза и не съм влизал и не ме интересува.явно сте скоро бракувани щом се дебнете.имаше един лаф-дай да не се дебнем щото ще се хванем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, от много години сме заедно, и ако зависи от мен, така искам да си остане.Наскоро разби сърцето ми с куп простотии, които не бях очаквала, след това напук на него му го върнах еднократно, глупаво беше, разбира се.

И оттогава не си вярваме.Ако зависи от мен, на мен такива емоции не ми трябват, искам нормално семейство и отношения.

Благодаря за помощта!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, silvanchence написа:

Нямам какво да крия, въпреки това, че силно ме нарани.Но да ме следи няма да стане, това вече е върха.

Посъветваха ме какво да направя, благодаря!

Не каза с какъв телефон си. Андроид - влез в Security -> Device administrators и виж какво е положението там... За gmail и гугъл профила - направи си двойна верификация, погледни кои са свързаните устройства с този профил и т.н. Поща за възстановяване, таен въпрос и т.н. Има какво да направиш. А моето мнение за ситуацията е, че щом сте стигнали до там, с отношенията ви е свършено... Та има ли по-важно от доверието в една връзка? Секса може да си е отишъл, но отиде ли си доверието, за мен нещата приключват...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че доверието е на едно от първите места, и когато го загубих напълно преди няколко месеца, се промених, в момента на нищо не вярвам.

Не смятам, че една 15 годишна връзка може така да се захвърли, имаме е дете , ако положим усилия.

С андроид съм, huawei p9 , къде е това секюрити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че доверието е на едно от първите места, и когато го загубих напълно преди няколко месеца, се промених, в момента на нищо не вярвам.

Не смятам, че една 15 годишна връзка може така да се захвърли, имаме е дете , ако положим усилия.

Няма значение, нямам какво да крия, просто ми е неприятно меко казано, не ми се занимава с това.

Благодаря ви!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, silvanchence написа:

смятам, че една 15 годишна връзка може така да се захвърли

Нашите и те след 15 години брак се разделиха, а имам и сестра ама... Веднъж загуби ли се доверието, край, повече няма да се същото като преди... Винаги единия ще си има едно на ум...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, silvanchence написа:

Няма значение, нямам какво да крия, просто ми е неприятно меко казано, не ми се занимава с това.

Благодаря ви!

Настройки - Разширени настройки - Сигурност - Администратори на у-во.

От това, което прочитам, вероятно достъпът до профилите Ви става през компютър (лаптоп), ако има такъв. Отключването на huawei Р9, заключен с пин код или пръстов отпечатък и пин код без да се знае пин кодът е трудна задача. Така че, или мъжът Ви знае пин кодът или по някакъв начин разглежда активността Ви през компютър. Подсигурете акаунтите си, ако вече не сте го направили, като смените паролата за достъп до тях и активирате двойна идентификация при влизане и винаги излизайте от профилите си, когато сте на компютър. След тези стъпки, можете да сте спокойна за чуждия достъп до Вашите профили. Единствено, ако използвате компютър, на който има инсталирана програма за следене на активността е възможно да Ви проследят, когато сте влезли в акаунта си. Също така някои програми, като Viber, позволяват клониране на разговорите от телефона на програмата във средата на Windows (което иска потвърждение на самия телефон), и ако предварително без ваше знание това е направено има вероятност от там да проследява Вашите разговори.

Но все пак си мисля, че можете спокойно да ползвате профилите си от телефона, след като ги подсигурите (ако вече не сте го направили) и да не се притеснявате. Другото е игра на нерви. 

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, silvanchence написа:

Благодаря ви!

Прошката?Чувала си за нея.Но не е за всеки.И не от всеки се дава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Простих, и се надявам да не се повтаря, всеки може да се подхлъзне, хора сме.Но да ми се следи телефона, не ми е никак приятно.

Някаква криза преживяхме, но с повече усилия има надежда, трябва търпение.

Благодаря на всички!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, silvanchence написа:

Простих, и се надявам да не се повтаря, всеки може да се подхлъзне, хора сме.Но да ми се следи телефона, не ми е никак приятно.

Някаква криза преживяхме, но с повече усилия има надежда, трябва търпение.

Благодаря на всички!

нема начин да няма кризи.във всеки брак ги има.нормално е.а набора още го тресе явно параноята да не направиш същото което е направил той.

не ти го пиша това щот съм спец нещо по взаимоотношения а от дистанцията на 24 годишен опит

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен, следенето е чрез компютъра, не от телефона. Двойната верификация + спазване на елементарните правила за анонимност, ще ви даде достатъчна сигурност. Лично аз съм използвал кейлогър, до помогна, не за мен... Както и да е... Кейлогъра ще записва всичко от компютъра. Ако имате обаче двойна верификация и ползвате опция в браузъра за анонимно сърфиране или си излизате от профила, кейлогъра става безсмислен, ако поствате от телефона. Като цяло, бих препоръчал да се обърнете за помощ към компетентен приятел, който да анализира ситуацията. Пак ще каже, за мен тази работа не е нормална... Сама... може и да си решите проблема, но това живот ли е, да се чувствате следена. Какво приятелство, каква връзка, какъв брак изобщо е това?... Махнете пръстовия отпечатък, влизането. То, ако ще ви е неудобно и без това, най-малкия проблем е. Ами вашия мъж вярно, може докато спите, да ви влиза в телефона... Баси... В цялата ситуация, извлечете полза - ще се научите примерно, как да си преинсталирате компютъра, да следите процесите и т.н. Това е независимост.  И винаги съм смятал, че персоналния компютър е - ПЕРСОНАЛЕН... Демек, ползва се от един човек!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За фейса не знам, но за вайбъра ако са инсталирани и на телефона и на компютъра не е нужно да си хакер за да виждаш всичко . А от морална гледна точка има един лаф - "защо трябва да се следим, като ще се хванем", спестява много нерви и конфликти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се хакне както скайпа, така и вайбър, имейли, особено от профила.

Но извода, до които стигнах в последно време е, че колкото по-малко знае човек, толкова по-малко се ядосва за неща, които от него не зависят.За мен семейството е на първо място, не ми се свиква с нови характери, а и стреса за детето, не е редно да им се причинява, но това зависи от двамата.

Всеки сам преценява какво и кой е важен за него, и носи отговорност за своите постъпки.

Редактирано от silvanchence (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, silvanchence написа:

Но извода, до които стигнах в последно време е, че колкото по-малко знае човек, толкова по-малко се ядосва....

Ей това е правилният извод-колкото по-малко знае човек-по-щастлив е.

И стига с това туй е хакнато онуй е хакнато.Има си инструменти.Единия е Android Monitor-http://androidmonitor.com/bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.