Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, обмислям до 30-40 дни да си купя нов лаптоп. 

Слаби са ми познанията в сферата и затова се допитвам. Нужен ми да издържа на често използване основно за работа, сърфиране, филми, от време на време и Photoshop както и някои леки игри. Търся естествено възможно най-добрата машина за тази цена, че от доста време съм с лаптоп в западнало състояние. 
Бюджетът ми е макс до 2 200лв

Предложения, които ми се струват добри на тези цени са Lenovo Legion Y520, ASUS G552VW и Acer Aspire VX5-591G , но както вече казах почти не разбирам от конфигурации и модели, целта ми не е да си взимам гейминг машина. 

Благодаря на всички, които се включат със съвети или с други конкретни предложения. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
    • от 8bit
      Добър ден на всички, може ли да ми предложите лаптоп, да отговаря на следните изисквания : 
      -да е не повече от 2100 лв. 
      -поне 128гб ссд
      -17"
      -нормални стрелки (не като например на Acer Aspire V15 сериите)
      -ще издържи на напълно нормално и леки игри от сорта на The binding of Isaac
      Производителят няма грам значение за мен стига да отговаря на абсолютно всички изисквания.
      Благодаря на всички отзовали се.
      П.п След доста гледане и чудене, макари, че е с леко по-слаба видео карта мислех да е този цък .Мнения, съвети ?
    • от wickerman
      Здравейте, съфорумци. Както става ясно от заглавието се двоумя между тези два лаптопа (MSI GP70-2PEi581FD Gaming Notebook и MSI GE70-2PCi581FD Gaming Notebook). Досегашната ми машина изгоря и трябва да се ориентирам към нещо ново. Максималния бюджет е около 850 евро (ще се купува от Германия, ако има някой по-запознат с онлайн магазините, ще се радвам на мнение относно източника на покупката). Ще се ползва главно за интернет (сърфиране и гледане на клипове и филми), скайп и доста често FIFA14/15. Обмислях и вариант за настолен, но за сега съм ограничен от към място, пък и искам като се наложи да го местя да ми е по-удобно да го правя. Та като гледах разликата между двата е видеото и процесора (характеристиките на лаптопите са най-отдолу на страниците). Струва ли си да  дам 160 евро отгоре за по-добрата карта GTX850 M GDDR5 (до колкото успях да разбера разликата в процесорите е минимална и едва ли ще я усетя). Принципно съм отворен и за други предложения. Имайте предвид, че не смятам скоро да го сменям, освен ако не стане някой фал и не изгори и той (недай си боже ). Ако съм пропуснал нещо моля да ме извините за разсейването и да питате, за да се изясним. Благодаря предварително за отговорите.
    • от aceyalone
      Привет от доста време събирам пари за лаптоп и вече съм решил да си закупя.Интерсувам се кой от 3те долупосочени модела
      е по-добър този с АМD и по-добър процесор или NVIDIA с по-слаб процесор ( кой би се представил по-добре за игри ).
      HP Probook 450
      Intel Core i7-4702MQ,AMD Radeon HD 8750M (2GB DDR3)
      http://laptop.bg/laptops-hp-Probook_450-hp_probook_450_E9Y44EA

Asus X550LB-XX042D
      Intel® Core™ i7-4500U (4M Cache, up to 3.00 GHz),Nvidia GeForce GT 740M+Intel HD Graphics 4400(несъм особено сигурен това какво е имам доста бедни познания)
      http://www.emag.bg/laptop-asus-s-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4500u-1-80ghz-haswell-8gb-1tb-nvidia-geforce-g740-2gb-free-dos-t-mnosiv-x550lb-xx042d/pd/DQXZJBBBM/

HP Pavilion 15-n004eu F4U08EA
      Intel® Core™ i7-4500U (4M Cache, up to 3.00 GHz),Nvidia GeForce GT 740M
      http://www.notebook.bg/laptopi/hp/envy/15-n004eu-f4u08ea

Благодаря сърдечно.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.