Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте одобрявате ли този телефон http://www.emag.bg/smartfon-lenovo-k5-dual-sim-16gb-4g-silver-pa2m0025ro/pd/D3B9Q2BBM/?ref=prod_CMP-388_997_9773 ще се ползва за браузване,фейзбук навигация иго и тук там някоя игра.Камерите как са и има ли предна светкавица,Работи ли бързо защото чувам че леново забива и лагва и този модел ли е такъв 

Редактирано от valyo_93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е много ясно какъв е процесора,освен неговата честота.

Камерите са с добра резолюция.Няма предна светкавица според мен.

Тия 16 ГБ вътрешна памет много скоро отесняват и ще е нужно да се закупи и постави допълнителна микроСД карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сд картата знам тя не ме притеснява.Ето тук има подробна информация http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_k5-7946.php процесора 8 ядрен ли е или 4 ядрен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8 ядрен е, но е доста калпав телефон като параметри и работа. Препоръчвам ти този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помисля за твоя вариант мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече една година използвам телефон леново по стар модел и съм страшно доволен никакви забиви , лагвания , хубаво се чува при разговор за разлика от самсунг.За телефони повече никога самсунг . Ако имате стар модел сд карта  пробвайте дали ще тръгне на телефона но се съмнявам онзи ден си играх с един асус модел 2016 да подрака старата ми сд карта така и не стана :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.