Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Някъде в България да се продава подобна стойка? Ако не е нова, то поне втора ръка -  http://www.wheelstandpro.com/products/wheel-stand-pro-for-thrustmaster-t300rs--tx--tmx-and-t150-racing-wheels---deluxe-v2

Редактирано от plmen88 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро потърси в OLX homemade такива.. Едва ли ще има стойки в магазините..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И там търсих. Нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kolib4iata
      Виждам, че станах за подигравка.Моля темата да се изтрие.Няма да давам повече акъл.
      Идеята беше да помогна с каквото мога.
    • от Wastery
      Някой може ли да ми препоръча добър волан, по възможност с SHIFTER, може и да е комбо например g29 с скоростния лост на THRUSTMASTER
      просто бюджета е около 700, но може и да се надхвърли с 150 меко казано.
    • от whitegambit
      Здравейте, дали бихте могли да ми дадете малко съвет и предложения
      Постоянно си троша микрофоните и проблема не е само с евтините. Използвам го предимно за разговор или в караоке сайтчетата от настолния си компютър, но след 2-3 месеца все започват да пръщят и да не се чува нищо от мен, освен досадно статично бучене. Най вероятно прекъсвам кабелчетата някъде, че стоя на повече от метър и половина от компа и обикновенно има кабели навсякъде. Иска ми се да си взема някаква телескопична стойка, захващаща се за самия монитор и с възможност за разпъване и прибиране. Уви не намирам нищо, имам спомен че съм виждал подобни някъде, но не се сещам въобще какво да потърся (чичо гугъл ми препоръчва само студийни микрофони :/ ). Предварително тенк ю за отделеното време
    • от Black Dragon 777
      Здравейте на всичко.Тея дни си купих ауди а4 1995 г. 1.8. и искам да му сменя волана със по нов от тези на audi a3(1998),а4(1999)  от по новите или а6.( до 2000г.)Но проблема ми е че не знам дали ще съвпадне.Някое знае ли кой става и кой не ,защото не ми се иска да се купя някой и да не стане или да свалям този,за да разбера какъв трябва да си търся .Благодаря предварително .
    • от stoian32
      Здравейте взех си стойка за кофички и набирания , с нея ми пратиха и анкерни болтове но мога да я монтирам само в бетон.Може ли да ме посъветвате как да я монтирам в тухла, и да е здраво защото трябва да отнася доста напрежение, самия аз съм около 100 кг  а понякога и слагам тежест на краката .Посъветваха ме да сложа цимент около анкерните болтове в дупката и да изчакам да стегне, и след това да монтирам стойката, ще го пробвам но искам да попитам някой който по разбира.Благодаря ви много !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.