Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И така добър вечер ;) Отново имам проблем и ми е нужна вашата помощ надявам се да ми помогнете ако знаете нещо по въпроса И така преди малко си инсталирах антивирусна ESET версия 10 (която е последната в замунда) Отначало всичко наред инсталира се без проблем но когато дойде момента да се регистрира започна да си прави гавра с мене :mad: значи проблема е следния : където е реда за поставянето на регистрационния номер поставям номера и цъкам на Активиране ;) След това изчаквам малко да провери дали кода е валиден и ми излиза едно съобщение в което пише : Неуспешно Активиране

Няма достъп до сървъра за активиране Тази грешка вероятно е причинена от : Връзка с интернет - проверете дали имате достъп до други уеб сайтове

Сървъра за активиране - опитайте да активирате отново по късно

Опитах с друг код в началото помислих,че нещо кода съм сгрешил ама не става и не става всичкото кодове из коментарите пробвах и всеки път ми излиза тази грешка :no-no: Интернета си е наред отваря си други страници не е от него ... Изчаках няколко пъти по 5 минути и отново цъкнах на активиране ама пак не става ... Пробвах с рестартиране на компа с рестартиране на интернета но без ефект ... Някой ако знае нещо с което може да ми бъде полезен нека да драсне някой коментар ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Интереси:Електроника,Компютърни игри,Software,Hardware !!!

трябва да се промени на - проблеми след инсталация

няма да ти искам пари нито бира

- uninstalll ESET версия 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Yvan Sergeev написа:
  • Интереси:Електроника,Компютърни игри,Software,Hardware !!!

трябва да се промени на - проблеми след инсталация

няма да ти искам пари нито бира

- uninstalll ESET версия 10.

Интереси:Електроника,Компютърни игри,Software,Hardware - има нещо друго !!! Няма такъв човек който да знае абсолютно всичко на 100%  а и никога не е за унижение да се пита ако нещо не се знае ... С питане до Цариград се стига както има един лаф !!! А относно uninstall ... без антивирусна не е препоръчително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А имаш ли връзка с интернет на този компютър? Страниците зареждат ли се в браузъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай я, чрез официалния унинсталатор на ЕСЕТ. И я изтегли от официалния сайт на ЕСЕТ. Какви замунди,маймунди, и e.t.c ползвате за антивирус? Винаги се теглят от официалния сайтове за да няма ядове!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ExaFlop написа:

А имаш ли връзка с интернет на този компютър? Страниците зареждат ли се в браузъра?

Да всичко си е наред зарежда си всички други страници интернета не е проблем нещо друго е :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, xXx*Triple*xXx написа:

А относно uninstall ... без антивирусна не е препоръчително !!!

кой ти го каза това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Някакъв пач си пропуснал явно!:lol6:

Нищо не съм пропуснал всичко направих както си му е реда инсталирах там цъках Next то си инсталира и когато беше готово цъкнах на Finish излезе това за регистрирането и там започна проблема :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избери си версия, съответстваща на операционната ти система и желан език. Стартирай инсталатора и като завърши рестартирай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Yvan Sergeev написа:

кой ти го каза това ?

Кой ми каза ... Е па много хора !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Деинсталирай този от Замунда рестартирай и сго дръпни от официалния сайт:

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много хора  .....  подсещаш ме е затова видео препоръчвам го на всеки да се осъзнае малко в живота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, xXx*Triple*xXx написа:

без антивирусна не е препоръчително !!!

Bullshit! От 3-4 години съм без антивирусна и си ми е много добре. Гадини не прихващам, защото не влизам по места, свалящи такива на компа. Но ти ако на всичко цъкаш "ОК" и "YES", то тогава никаква антивирусна не може да те спаси - особено пък ЕСЕТ, което не е антивирусна, а пародия на такава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, rado84 написа:

Bullshit! От 3-4 години съм без антивирусна и си ми е много добре. Гадини не прихващам, защото не влизам по места, свалящи такива на компа. Но ти ако на всичко цъкаш "ОК" и "YES", то тогава никаква антивирусна не може да те спаси - особено пък ЕСЕТ, което не е антивирусна, а пародия на такава.

Не знам какво не и харесвате на антивирусната аз лично ползвам версията ESET  4.0.435 от години насам и съм с Win 8.1 всеки месец си обновявам ключа от безплатните лицензирани ключове от официалния сайт и нямам никакви ядове вече 4 години насам лека не товари и работи перфектно аз съм доволен препоръчвам я и на колегата (xXx*Triple*xXx)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 16 минути, PopoFF написа:

Не знам какво не и харесвате на антивирусната аз лично ползвам версията ESET  4.0.435 от години насам и съм с Win 8.1 всеки месец си обновявам ключа от безплатните лицензирани ключове от официалния сайт и нямам никакви ядове вече 4 години насам лека не товари и работи перфектно аз съм доволен препоръчвам я и на колегата (xXx*Triple*xXx)

ESET 4.0.435 с тази версия от 2007-ма д/г къде си тръгнал за през 2017-та ?

Редактирано от Уолтър Уайт (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Технологията на версии 4,5,6,7 е вече морално остаряла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Технологията на версии 4,5,6,7 е вече морално остаряла.

В сайта на ЕСЕТ ги няма тези версии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, PopoFF написа:

аз лично ползвам версията ESET  4.0.435 от години

Ама в склада я има, нали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Ама в склада я има, нали...

Моя грешка- има само до 7-ма версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Други версии

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом теглите антивирусна програма от торент тракер, значи наистина не ви трябва програма за защита на компютъра. :mad:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Други версии

Нали това казах, че има само ДО 7-ма версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, PopoFF написа:

Ми ще ти кажа какво - нещо, което се случва и до ден днешен. Преди години реших да го пробвам този боклук. Даваха пробен период със специален ключ, който ти дава всички функции на програмата за 2 седмици и аз си рекох що пък да не пробвам. Инсталирах я, въведох ключа, ъпдейтна се, ресна компа и след рестарта проблемите започнаха. Почти веднага след рестарта намери заплаха в собственото си EXE и се опитваше да го изтрие. Само че се сещаш, че няма как да се самоизтрие, при което ОС започна да бози до толкова, че за стартирането на един прост калкулатор мислеше 5 часа.
Години след този случай: в университета - всички компютри там бяха с ЕСЕТ НОД32. Понеже преподавателят ни по "Програмиране на С++: теория" беше дърт имбецил с нулеви елементартни компютърни познания, искаше да му пращаме кода в doc файл. Ходи му обяснявай на тъпака, че MS Word 2007 автоматично отхвърля половината символи като невалидни (дали това беше бъг или направено нарочно - не знам). И така, след като съм си написал кода за задачата, го пействам в Word  и го записвам на харда. 2 сек. по-късно боклукът НОД32 писва, че има заплаха в току-що записания DOC файл и директно го трие, без даже да пита искам или не искам да го прави. По-късно му намерих цаката, но карай. После в лекциите показах на преподавателите що за боклук ползват - отворих един празен DOC файл и написах вътре следното нещо:

if
{
da ti eba maikata neshtaten bokluk NOD32
{

и го сейвнах. Почти моментално нещастният боклук ревна за заплаха и директно изтри файла. От истинските заплахи не намира нито една, а в DOC файловете му се привиждат заплахи на всяка крачка. И кажи ми после какво да му харесвам на тоя боклук?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно говориш за зората на техниката, когато Windows  беше 3.1 3.11 и и версията на NOD32 беше 2.ХХ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер колеги !!! От няколко дни имам един много странен проблем който преди НИКОГА не ми се е случвал и незнам вече към кой да се обърна за помощ,защото не ги разбирам много проблема може да е от от дънната платка от захранването видеокартата или някоя плочка рам да прави проблеми !!! Но нека да не гадая а да ви споделя проблема и се надявам някой от вас да може да помогне !!! Проблема започна когато чаках да ме пусне в игра на League докато бях в Loading Screen екрана стана черен компа заби рестартирах го след като зареди ми излезе прозорец с надпис :
      Сигнатура на проблем:
        Име на проблемно събитие:    BlueScreen
        Версия на ОС:    6.1.7601.2.1.0.256.1
        ИД на езикова променлива:    1026
      Допълнителна информация за проблема:
        BCCode:    124
        BCP1:    0000000000000000
        BCP2:    FFFFFA8004CF98F8
        BCP3:    0000000000000000
        BCP4:    0000000000000000
        OS Version:    6_1_7601
        Service Pack:    1_0
        Product:    256_1
      Файлове, които помагат проблемът да бъде описан:
        C:\Windows\Minidump\102018-17531-01.dmp
        C:\Users\COMPUTER\AppData\Local\Temp\WER-41546-0.sysdata.xml
      Прочетете нашата декларация за поверителност онлайн:
        http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0402
      Ако онлайн декларацията за поверителност не е налична, прочетете офлайн версията на декларацията ни за поверителност:
        C:\Windows\system32\bg-BG\erofflps.txt
      А когато отворих Event Viewer в графата на Errors имаше един BugCheck Event 1001 който изглеждаше така :
      Компютърът е рестартиран от проверка за грешки. Проверката е: 0x00000124 (0x0000000000000000, 0xfffffa8004d598f8, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000). Разтоварването е записано в: C:\Windows\Minidump\102018-18375-01.dmp. ИД на доклада: 102018-18375-01.
      И 4  Event ID 18 WHEA Logger които изглеждаха така :
      A fatal hardware error has occurred.
      Reported by component: Processor Core
      Error Source: Machine Check Exception
      Error Type: Bus/Interconnect Error
      Processor ID: 0
      Processor ID: 1
      Processor ID: 2
      Processor ID: 3
      Проверих температурите на процесор/видеокарта/харддиск всичко си е ОК с тях Снощи направих system restore и след това всичко си беше наред цяла вечер не ми е правило проблем но днес същата работа когато отворя браузера или клиента на League екрана става черен и след рестарт ми дава прозорец с надпис :
      Windows се възстанови от неочаквано затваряне и отдолу следното :
      Сигнатура на проблем:
        Име на проблемно събитие:    BlueScreen
        Версия на ОС:    6.1.7601.2.1.0.256.1
        ИД на езикова променлива:    1026
      Допълнителна информация за проблема:
        BCCode:    124
        BCP1:    0000000000000000
        BCP2:    FFFFFA8004CF98F8
        BCP3:    0000000000000000
        BCP4:    0000000000000000
        OS Version:    6_1_7601
        Service Pack:    1_0
        Product:    256_1
      Файлове, които помагат проблемът да бъде описан:
        C:\Windows\Minidump\102018-17531-01.dmp
        C:\Users\COMPUTER\AppData\Local\Temp\WER-41546-0.sysdata.xml
      Прочетете нашата декларация за поверителност онлайн:
        http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0402
      Ако онлайн декларацията за поверителност не е налична, прочетете офлайн версията на декларацията ни за поверителност:
        C:\Windows\system32\bg-BG\erofflps.txt
      ето и частите на системата ако е нужно да се знае : Windows 7 64bit SP 1
      Процесор : Процесор
          Intel Xeon E5420 @ 2.50GHz  
      Оперативна памет
          4,00ГБ Двуканална-канална DDR2 @ 403 MHz 
      Дънна платка
          BIOSTAR Group G31-M7 TE
       Графика
      1024 MB ATI Radeon HD 4600 Series (Gigabyte) HD4670
      Storage
          232GB Western Digital WDC WD2500JD-55HBC0 ATA Device (SATA)
      Силно се надявам проблема да не е сериозен и да не се налага подмяна на някой компонент,защото в момента нямам финансовата възможност
      P.S. - Незнам дали тази вечер отново ще мога да вляза да отговоря на въпросите ви понеже този проблем с черен екран започна да го прави и когато вляза в браузера Ако не стане от компа ще пиша от телефона !!! Мерси Предварително на всички които ми помогнаха да реша проблема !!!

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от barbuncela
      Здравейте!  Не знам какво да правя!
      Имам два лаптопа, единия в стаята, другия в кухнята. Рутера преди време го смениха тези от Мтел, някакъв HUAWEI, нямам достъп до него. От известно време този в кухнята започна да губи сигнала. Излиза удивителна на иконката за мрежата. Забранявам адаптора на WI-FI, разрешавам го, оправи се, кара няколко минути и пак удивителна! Хванах се за драйверите...и по-стари, и по нови, никаква промяна. Помислих си...мамка му хардуер! Сложих една флашка WI-FI, работи на пушка! Лаптопа е на три метра от рутера, през вратата на кухнята, стени няма.Другия лаптоп в стаята на около 5-6 метра през стената, няма проблем. Преди няколко дена спря нета, някакъв проблем...Реших да се вържа с тоя на съседа...Правим си тази услуга когато някой не си е платил сметката!    Хвана веднага. На 15 метра през 4 стени панел. По едно време нещо се сетих, махнах флашката и включих неговият си WI-FI. Моментално свърза, без проблем! И си работи! Пуснаха нета. Въртях антените на моя, нищо и половина. А онзи в стаята си работи.
      Естествено се обаждам На Мтел и обяснявам случката. Слушах 5 минути музика, обажда ми се мацката и ми обяснява, че са проверили, да включа и изключа рутера и т.н. Тоя номер съм го правила много пъти не става. При тях всичко било наред!?   Тръгна нета за около час и пак удивителната!   Пак се обадих, пак същото, при тях проблем нямало?!?! С този на съседа връзва моментално хем е доста далече!
      Тая сутрин кара 30 минути, и сега съм пак с флашката! Домашния комп дето си е с кабел от рутера, проблем също няма! 
       Не знам какво да правя?                                                                
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.