Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съществуват ли извънземните или сме сами?

Извънземните форми на живот  

668 гласували потребители

1. 1. Вярвате ли че съществуват или не?

• Да
      432
    • По-скоро да
      139
    • По-скоро не
      19
    • Не
      34
    • Нямам мнение по въпроса
      20

Препоръчан отговор

• Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Знаеш ли, че Веселин Маринов е извънземно и при това много зло, от расата иеоргрйвефйке от планетата оивефхип... По време на концертите си преминава от твърдо в течно агрегатно състояние. Заради него

Сами сме. Имислици на жълти весници и шарлатани.

Публикувани изображения

Вие вярвате ли, че ние сме частично извънземни - нали знаете онази теория, че част от гените ни са гени на извънземни.

Ами мойте вярвания за тези неща са близо до тази теория, но не точно, че сме извънземни!

Ако на някой му е по интересно да прочете постовете от 19 и 20 страница...

Който пише отначалото в тази тема ги е чел, но новите потребители не ми се вярва да са се хванали да четът цялата тема преди да напишат нещо :ph34r:

Редактирано от MusicAngel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки един живее на своята земя. Всички вие за мен сте извънземни, както за всеки един от вас, аз съм извънземна. И пребивавам на собствената си terra absurdica.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие вярвате ли, че ние сме частично извънземни - нали знаете онази теория, че част от гените ни са гени на извънземни.

Ами общоприетата представа за извънземните е че те са хуманоиди. Знаете за какво говоря - глава, 2 ръце, 2 крака... Така че или ние сме техен експеримент и сме наследили техните гени, следователно приличаме на тях или просто нямаме достатъчно фантазия за да измислим нещо друго и си ги представяме, приличащи на нас :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Феноменът НЛО - Николай Александров

Който се интересува от извънземни може да прочете тази книга.Представени са интересни случки и срещи с НЛО,извънземни и др.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но това, ако ми обясни някой какво е.......................... ще му бъда изключително благодарна!

http://www.youtube.com/watch?v=Mjee-kgFctE&NR=1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но това, ако ми обясни някой какво е.......................... ще му бъда изключително благодарна!

http://www.youtube.com/watch?v=Mjee-kgFctE&NR=1

Що за глупост е тоя клип...Отдавна не бях попадал на по-аматьорска и нескопосана измислица... Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що за глупост е тоя клип...Отдавна не бях попадал на по-аматьорска и нескопосана измислица... Публикувано изображение

Дали? Дано да е така! Не разбирам от фотоефекти. Дано е както казваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали? Дано да е така! Не разбирам от фотоефекти. Дано е както казваш.

Стига...Ти сериозно ли? Виждат се някакви неопределени очертания на прозореца,които по никакъв начин дори не загатват за нещо необичайно. Това е абсолютно смехотворно...Буш говори,а извънземното му наднича иззад гърба... Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига...Ти сериозно ли? Виждат се някакви неопределени очертания на прозореца,които по никакъв начин дори не загатват за нещо необичайно. Това е абсолютно смехотворно...Буш говори,а извънземното му наднича иззад гърба... Публикувано изображение

Да, съвсем сериозно. Ако това не е трик, очертанията се виждат доста добре.

На земята има извънземни същества. В това съм убедена. Те следят развитието ни и ни контролират много изкусно. Планетата ни е арена на извънземни войни. За душите на хората. Напоследък много се говори за тези рептили. Аз почти нищо не зная за тях, освен една статия-интервю с някакъв индиански шаман, която неотдавна ми попадна и той обяснява там за тях.

Да, съвсем сериозна съм - на тези неща никак не гледам с насмешка, само защото аз или някой друг не може да ги види. Не всичко е видимо от човешкото око, уви.

Редактирано от Maat (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Naked Science - Season 1

Това е поредица на National Geographic.

Препоръчвам ви да си свалите епизод 8(Alien Contact).

Дискутират се много интересни теми свързани с извънземните - големината на Вселената и възможността да сме сами в нея,уравнението на Дрейк и др.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз чесно да ви кажа вярвам че съществуват извънземните това е казано и от баба Ванга много вярвам в нея доста неща е познала ето какво е казвала тя.(незнам дали тези неща са верни ама на много места ги пиши по едно време до колкото знам са били писани в някакъв руски вестик) ето и саита:http:http://wwww.blitz.bg/index.php?news=11730 Вестникът публикува и популярния в Русия списък с пророчества на Ванга: 2008 – покушение над четири глави на правителства. Конфликт в Индостан, който ще се яви причина за трета световна война. 2010 – началото на трета световна война. Войната ще започне през ноември 2010 година и ще приключи през октомври 2014 година. Ще започне като обикновена, впоследствие ще се използва ядрено и химическо оръжие. 2011 – в резултат на радиоактивни отломки в Северното полукълбо няма да останат нито животни, нито растителност. Мюсюлманите ще започнат химическа война срещу останалите живи европейци. 2014 – голяма част от хората ще страдат от гнойни възпаления, рак на кожата и други кожни заболявания вследствие на химическата война. 2016 - Европа е почти безлюдна. 2018 – нова световна държава ще се установи в Китай. Развиващите се страни ще се превърнат от експлоатирани в експлоатиращи. 2023 – ще се измени малко орбитата на Земята. 2025 – Европа все още е малко заселена. 2028 – Ще се създаде нов източник на енергия. Гладът постепенно ще се преодолее. Стартира пилотиран космически кораб към Венера. 2033 – полярните ледове се топят. Повишава се нивото на световния океан. 2043 – Световната икономика процъфтява. Европа е залята от мюсюлмани. 2046 – Ще бъдат извършвани трансплантации на всички органи и това ще е един от най-добрите начини за лечение. 2066 – По време на нападение на мюсюлманския Рим, САЩ ще покажат ново оръжие – свързано с климата. Рязко охлаждане. 2076 – Безкласово общество. Комунизъм. 2084 - Възстановяване на природата. 2088 – Нова болест – остаряване за няколко секунди. 2097 – Бързото остаряване ще бъде победено. 2100 - изкуствено слънце ще освети тъмната част на земята. 2111 – хората ще станат киборги /живи роботи/. 2123 – войни между малки държави. 2125 – В Унгария ще получат сигнал от космоса. 2130 – колонии под водата, с помощта на съветите на извънземни. 2164 – животните се превръщат в полухора. 2167 – Нова религия. 2170 - Голяма суша. 2183 – колония на Марс се установява като ядрена държава и иска независимост от земята. 2187 – Ще се отдаде възможност да бъде преустановено изригването на два вулкана. 2195 – морските колонии ще бъдат напълно обезпечени от енергия. 2196 – пълно смешение на азиатци и европейци. 2201 – на слънцето ще се забавят термоядрени процеси. Студ. 2221 – В досег с извънземен живот човечеството ще встъпи в контакт с нещо ужасно. 2256 – космически кораб ще донесе на земята нова страшна болест. 2262 – постепенно ще се сменят орбитите на планетите. 2271 – ще се изменят физическите константи. 2273 – смешение на жълта, бяла и черна раса. Нови раси. 2279 – Енергия от нищото. 2288 – пътешествие във времето. Нови контакти с извънземни. 2291 – слънцето изстива. Ще се предприемат опити за затоплянето му отново. 2296 – мощни изригвания на слънцето. Изменя се силата на притегляне. Започват да падат стари космически станции и спътници. 2299 – Във Франция партизанско движение срещу исляма. 2302 – Откриване на нови важни закони и тайни на вселената. 2304 – ще бъде открита тайната на луната. 2341 – нещо страшно приближава земята от космоса. 2354 – авария на едно от изкуствените слънца ще доведе до суша. 2371 – велик глад. 2378 – нова бързо растяща раса. 2480 – стълкновение на две изкуствени слънца. Земята ще бъде в сумрак. 3005 – война на Марс. Ще се нарушат траектории на планетите. 3010 – комета ще нарани луната. 3797 – по това време на земята ще погине всичко живо, но човечеството може да положи основата на нов живот в друга звездна система. 3803 – нова планета, малко заселена. Малко контакти между хората. Климат на новата планета влияе на организмите – те мутират. 3805 – война между хората за ресурси. Половината от хората умират. 3815 – войната приключва. 3854 – развитие на цивилизацията практически приключва. Хората живеят като зверове. 3871 – нов пророк разказва на хората за моралните ценности и религия. 3874 – новият пророк получава поддръжка от всички слоеве на населението. Организира нова църква. 3878 – извънземните заедно с новата църква обучават хората на забравени науки. 4302 – нови градове растат на планетата. Ръководството на новата църква стимулира развитието на технологията и науките. 4302 – развитие на науката, учените откриват механизми за влияние на всички болести. 4304 – открит е способ за побеждаване на всяка болест. 4308 – вследствие на мутация хората най-накрая ще могат да използват целия капацитет на мозъка си. Пълно изчезване на понятията зло и ненавист. 4509 – Запознанство с Бога. Човекът накрая ще стигне такова ниво на развитие, че ще може да общува с Бога. 4599 - хората ще придобият безсмъртие. 4674 – развитие на цивилизацията ще достигне своя пик. Количеството хора, живеещи на различни планети ще наброява около 340 милиарда. Ще започне асимилация с извънземни. 5076 – ще бъде намерена границата на вселената. Какво има зад нея, никой не знае. 5078 – взето е решение да се премине границата на вселената. Около 40 процента от хората са против. 5079 – Край на света. /Afera.bg

Редактирано от leon4ety (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На земята има извънземни същества. В това съм убедена. Те следят развитието ни и ни контролират много изкусно. Планетата ни е арена на извънземни войни. За душите на хората. Напоследък много се говори за тези рептили. Аз почти нищо не зная за тях, освен една статия-интервю с някакъв индиански шаман, която неотдавна ми попадна и той обяснява там за тях.

Да, съвсем сериозна съм - на тези неща никак не гледам с насмешка, само защото аз или някой друг не може да ги види. Не всичко е видимо от човешкото око, уви.

Чанд светите имена на Лорд хАри и нагите да видиш как си подвиват опашките! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да Ви попитам - какво мислите за извънземните,според Вас съществуват ли или не?

Лично аз съм убеден,че не сме сами!

Ако знаете някоя завладяваща история свързана с подобни работи,може да я споделите тук!

Аз съм фен на теорията, че почти всички "срещи с извънземни", като отвличания, виждане на разни извънземни, общуване с такива и т.н. са не на пришълци, долетяли с кораби, не на същества материални като нас, а на духове.

Средновековието е гъмжало от истории за общуване и срещи с демони, ангели и т.н. всякакви духове. В други култури, небиблейски виждали феи, тролове... на изток виждали техните си богове, деви и т.н.

А днес, защото хората са се отдалечили от тези вярвания и понеже всички вярват, че има други милярди планети и слънчеви истеми и т.н. то се тълкуват всички тези срещи с нечовешки същества като извънземни.

Те обаче в огрооомното си болшинство очевидно не са пришълци от други планети, а точно духове, същества от други измерения, може би дори покойници хора, мъртъввци... както репликата от филма -- ай сии дет пипълл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Да съществуват ! Не трябва да мислим за това какви са как изглеждат и какво мислят.. Трябва да мислим за това какво ще стане след контакт с тях ! Изказах се доста кратко и ясно.. Казвам ви не бързаите да ги видите защото желанието може да се превърне в страх ! :) Това е моето мнение и да добавя.. Тема като тази до сега не бях чел и и да ви кажа тя се оказа наи-интересната за мен от всичко що съм изчел в БГ дорумите.. продължаваите с предположенията.. Истини няма има предположения.. ! ;) Поздрави ! :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази статия в Интернет ли я видя? Ако е така, дали ще се сетиш къде точно, за да я прочета?!

Но, със сигурност този шаман е видял извънземните-влечуги след употреба на упойващи вещества. Някои май ги виждат и без упойващи нещества, ама като се има предвид, че този е шаман, значи е ползвал такива. Публикувано изображение

Редактирано от tuksum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз чесно да ви кажа вярвам че съществуват извънземните това е казано и от баба Ванга много вярвам в нея доста неща е познала ето какво е казвала тя.(незнам дали тези неща са верни ама на много места ги пиши по едно време до колкото знам са били писани в някакъв руски вестик)

ето и саита:http:http://wwww.blitz.bg/index.php?news=11730

Вестникът публикува и популярния в Русия списък с пророчества на Ванга:

2008 – покушение над четири глави на правителства. Конфликт в Индостан, който ще се яви причина за трета световна война.

2010 – началото на трета световна война. Войната ще започне през ноември 2010 година и ще приключи през октомври 2014 година. Ще започне като обикновена, впоследствие ще се използва ядрено и химическо оръжие.

2011 – в резултат на радиоактивни отломки в Северното полукълбо няма да останат нито животни, нито растителност. Мюсюлманите ще започнат химическа война срещу останалите живи европейци.

2014 – голяма част от хората ще страдат от гнойни възпаления, рак на кожата и други кожни заболявания вследствие на химическата война.

2016 - Европа е почти безлюдна.

2018 – нова световна държава ще се установи в Китай. Развиващите се страни ще се превърнат от експлоатирани в експлоатиращи.

Поизрязах го, че много дълго, но като копирате такива неща, не ви ли идва на ума : нищо ли не се случило преди 2008 ? Примерно.

Догодина ще изчезне и 2008, и списъка ще почва от 2009.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво общо има вождът Шака Зулу с темата. :idea:

"апоследък много се говори за тези рептили. Аз почти нищо не зная за тях, освен една статия-интервю с някакъв индиански шаман, която неотдавна ми попадна и той обяснява там за тях."

Нали за това питаше в по-горния си пост.--------------. ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"апоследък много се говори за тези рептили. Аз почти нищо не зная за тях, освен една статия-интервю с някакъв индиански шаман, която неотдавна ми попадна и той обяснява там за тях."

Нали за това питаше в по-горния си пост.--------------. ?

Да! И пак питам: "Какво общо има този вожд на зулусите с извънземните-влечуги или поне с индианските шамани, ако няма общо с извънземните"? Публикувано изображение

Или поне с африканските шамани!

Редактирано от tuksum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оп все пак се обърках исках да кажа Кредо Мутуа! Извинете ме :speak:

Редактирано от skylamer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оп все пак се обърках исках да кажа Кредо Мутуа!

Извинете ме :P

Ето го и самият Кредо Мутуа. :yanim:

http://www.fenomenibg.com/modules/news/art...php?storyid=149

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, мисля че за това говореше по-горния индивид!

Редактирано от skylamer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване