Премини към съдържанието
peppone1

Google Chrome - споделен профил

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, днес забелязах че Google Chrome не отваря никакви изображения във всички сайтове. После видях горе в полето че са блокирани и ги разреших и сега вече ги отваря. Но въпроса ми е как така те сами са се забранили, би трябвало да ме пита, а не директно да ги блокира, както и бисквитките винаги ги блокирва без отново да ме пита. Може ли добавката Addblock да си е решила тези неща и ако и за напред сама си взима решения не е ли по-добре да я премахна? Сега се сетих че на един кумшия след като му инсталирах на неговият компютър Google Chrome му добавих моя профил и след това не можах да излезна от него. Сега прекъснах връзката си с профила, но как мога да разбера дали последно те са го ползвали, защото в историята на търсенето показва само последните отваряния, а мен ме интересува и преди това? И как мога да си сменя паролата, за да могат те да нямат достъп до настройките на браузъра ми?

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.