Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Подарявам нещата от снимките.

Процесор: Intel SL9SF Core 2 Duo Mobile T7200 2.00GHz/4MB/667MHz Socket M CPU

Памети: 2x1GB DDR2 667MHz и 2x512MB DDR2 533MHz

Пращам ги с куриер за ваша сметка (10-тина лева ще излезе доставката, щото не ми се обикаля до офис на куриер, за да пращам и ще го извикам на място)

Предпочитам да пратя всичко на веднъж. Ако сте от Пловдив - може и лично предаване.

IMG_1055.jpg

IMG_1056.jpg

IMG_1058.jpg

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прицесора е доста добър и труфно се намира .По памет мисля ставаше за Тинкпад Т 60

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Иво Димов написа:

Прицесора е доста добър и труфно се намира .По памет мисля ставаше за Тинкпад Т 60

Нямам идея :) Взех до за един Checkpoint рутер, ама не го "харесва" нещо... той е с някакъв Celeron Mobile, и си се държи достатъчно добре с него.

Паметите също са взимани за него, но са стандартни лаптопски памети. Дори тези от по 512МБ са свалени от Checkpoint-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда, че могат да ми свършат работа за ъпгрейда на лаптопа ми. Ако си съгласен, ще ти пиша ЛС за подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да допълня малко за процесора :) .Чипсет intel Mobile 945 Express series chipset ,socet BGA 479

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е Lenovo R61e. Едноядрен процесор на 1,6ГХц и 2х512 памет. Би трябвало да стане. Ако не стават, не ми вършат работа и по-добре друг да ги вземе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.