Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Применение? Ти с гугъл транслейт не можеш да се опарвиш. Знаеш ли изобщо какво цитираш и какви ти цитирамен ние? :D

Караш по усет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 7 минути, иноТ написа:

Применение? Ти с гугъл транслейт не можеш да се опарвиш.

За разлика от вас, аз не позлвам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 26 минути, miro20 написа:

За разлика от вас, аз не позлвам :)

Личи си!!! Не е за хвалене!!!

• Харесва ми 1
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, иноТ написа:

Честито и на теб. Сигурен съм, че английският ти е на доста посредствено ниво, но ще се справиш с тези къси изречения.

Той Miro20, за пореден път пробва изпитаната тактика, да пусне някой от своите линкове, да напише нещо заядливо и лъжливо и да разчита, че никой няма да си направи трудът да го провери. Така се чувства победител, нищо, че реално почти никой не му чете постовете. То и как да цъкнеш, като от линка се вижда бандеровската, или NSA пропаганда от километри, само от заглавието - stopfake, дъра-бъра. И като го хванеш натясно само пелтечи "изводите" от неговите си, фалшиви линкове, все едно са светая-светих, а дори и директните цитати не му изнасят. Ама и как точно си отговаря на моделът, на поведение - винаги той ще е с последната дума, даже и лъжа и винаги ще бълва спам, когато не му изнасят фактите. В един момент спорът се изчерпва, обаче той ще си държи неговият аватар да е отгоре и да изглежда като победител в спорът. Като му усетиш играта и вече става забавно да го наблюдаваш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, RagnerBG написа:

И като го хванеш натясно само пелтечи "изводите" от неговите си, фалшиви линкове, все едно са светая-светих, а дори и директните цитати не му изнасят.

Не приятелю :) Вие квичите когато ви хванат на тясно :)

Конкретната новина е прекрасен пример :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, miro20 написа:

Не приятелю :) Вие квичите когато ви хванат на тясно :)

Конкретната новина е прекрасен пример :)

Никой от нас не е докладвал никого, а ти всички!!! Кой е квичащия!!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Идея си нямам кой дявол те гони, ама гледай да не те хване :) :):)

А ако ти вали дъжд на главата, съжалявам, но не винаги аз съм ти дъвка за оправдание :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 26 минути, miro20 написа:

Идея си нямам кой дявол те гони, ама гледай да не те хване :) :):)

А ако ти вали дъжд на главата, съжалявам, но не винаги аз съм ти дъвка за оправдание :)

За подобни думи, един депутат беше принуден да си подаде оставката!!! Та освен и аз да ги приема като заплаха, друг избор нямам!!! Едно ще ти кажа...няма свиня безсмъртна!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, RagnerBG написа:

Той Miro20, за пореден път пробва изпитаната тактика, да пусне някой от своите линкове, да напише нещо заядливо и лъжливо и да разчита, че никой няма да си направи трудът да го провери. Така се чувства победител, нищо, че реално почти никой не му чете постовете. То и как да цъкнеш, като от линка се вижда бандеровската, или NSA пропаганда от километри, само от заглавието - stopfake, дъра-бъра. И като го хванеш натясно само пелтечи "изводите" от неговите си, фалшиви линкове, все едно са светая-светих, а дори и директните цитати не му изнасят. Ама и как точно си отговаря на моделът, на поведение - винаги той ще е с последната дума, даже и лъжа и винаги ще бълва спам, когато не му изнасят фактите. В един момент спорът се изчерпва, обаче той ще си държи неговият аватар да е отгоре и да изглежда като победител в спорът. Като му усетиш играта и вече става забавно да го наблюдаваш.

Абсолютно точно казано. Предполагам, че невежеството му пречи. Очевидно не владее чужди езици и разчита на това, че никой не му чете линковете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно това исках да кажа и на теб. Правилно си разбрал предната ми реплика :):)

Вие сте си носителите, нека си воните колкото искате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да бе.. отдавна разбрах че се увличаш по мъже. Уважавам избора ти, свободна държава сме , но е леко досадно да демонстрираш постоянната ти несподелена любоффф към мен :)

Отделно че отстрани е доста смешно колко си се вманиачил към мен , но ... проблема си е твой, не мой :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Русия обвини водената от САЩ коалиция в Сирия, че е изтрила Ракка от лицето на земята "с килим от бомби по същия начин, по който Съединените щати и Великобритания са бомбардирали Дрезден, Германия през 1945 г.", съобщава "Ройтерс"

Руското министерство на отбраната, което многократно е било принудено да отрича обвинения от активисти и западни политици за бомбардиране на сирийски цивилни, заяви, че изглежда, че Западът сега бърза да предостави финансова помощ на Ракка, за да прикрие доказателства за собствените си престъпления.

Генерал-майорът Игор Конашенков, говорител на министерството на отбраната, заяви, че около 200 000 души са живели в Ракка преди конфликта в Сирия, но са останали не повече от 45 000 душ

Подкрепяните от САЩ сили в Сирия обявиха победата над ислямската държава в столицата на ИДИЛ Ракка миналата седмица, след четиримесечна битка.

"Ракка последва съдбата на Дрезден през 1945 г., изтрит от лицето на земята с англо-американските бомбардировки", каза Конашенков.

По-голямата част от германския град е унищожен при атаки преди края на Втората световна война.

Макар, че Русия е приветства западните обещания за финансова помощ за възстановяването на Ракка, Конашенков коментира, че редица предишни искания към Запада да даде хуманитарна помощ на сирийските цивилни граждани в други части на страната са отхвърлени през предходните години.

"Какво стои зад това бързане на западните столици да предоставят целева финансова помощ само на Ракка", пита Конашенков.

"Има само едно обяснение - желанието да се скрият доказателствата за варварските бомбардировки от американските военновъздушни сили и коалицията колкото се може по-бързо и да се погребат хилядите цивилни "освободени" от ИДИЛ в руините.

https://news.bg/int-politics/rusiya-obvini-vodenata-ot-sasht-koalitsiya-vav-varvarsko-bombardirane-na-rakka.html

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 58 минути, иноТ написа:

Генерал-майорът Игор Конашенков, говорител на министерството на отбраната, заяви, че около 200 000 души са живели в Ракка преди конфликта в Сирия, но са останали не повече от 45 000 душ

Оппа... пак лъжа от Конашенков, копирана от пропагандата тук :)

По едни данни от пролетта...  от Ракка са напуснали април месец 190 000 души като са останали 45 000

Да, 600-700 жители са убити за последната многомесечна офанзива, но това няма нищо общо със внушенията които рашистката пропаганда прави  че града е затрит именно от коалиционните сили.

Войната си върви, да... на информационния фронт също :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Meжду другото, говори се, че САЩ сриват и обезлюдяват Ракка, за да я дадат на кюрдите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вече вървят бъзици и за още една помпозна изцепка

Според вожда на военокосмическите галактически руски сили - Шойгу , в Сирия били освободени от тях 503 хил кв.км територия

https://ria.ru/syria/20171024/1507439398.html

Територята на цяла Сирия обаче е 185 хил.... :)

Кой сега е номер едно !

http://www.newsweek.com/russia-overtakes-saudi-arabia-and-tunisia-largest-exporter-isis-fighters-690664

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Aнализ на геополитическата ситуация в Сирия и Близкия Изток, авторът е италианец:

http://a-specto.bg/propadashata-imperiya-voennata-strategiya-na-rusiya-i-kitaj-za-vzpirane-na-sash/

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Цитат

"Експертната група е убедена, че Сирийската арабска република е отговорна за използването на зарин срещу Хан Шейхун на 4 април 2017 г.", се казва в доклада.

:D

Звучи ми доста убедително. Между другото, доста от нас тук са убедени, че си трол и работиш за някой. Остава да съставим доклад, който да показва колко сме убедени. :D  :D:D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, miro20 написа:

Официално ли хахахах :))) Поредни троллолипетски мазни напъни вземайки инфо от медии да го направи официално..

Мазнико сорсопитецки,  официално ще стане когато се покаже документа, който засега уж бил секретен , и го няма качено дори сред документите в сайта на ООН ...Последния доклад официален от комисията разследваща случая , беше писмо, което обсъждахме  вече... А останалите напъни на разни други комисийки уж независими по права на човека да предоставят доклади по темата, може да си ги наврат в задника, не напразно Русия блокира поредното хамерикано еврогейско либерастко предложение в Съвета за безопасност на ООН ...

Специалната комисия нищо не казва, а разни други вече скачат че и реват кански че било доказано , да бе да :)))) тъй става тя ...

П.С И за да не съм голословен, предлагам на сорсоидния мазник дебел, да попрочете първо документите приети и излезли официално в ООН, а после да посочва любимите си фейкометни медии ..

http://www.un.org/ru/sc/documents/sgreports/2017.shtml

преди 2 часа, иноТ написа:

:D

Звучи ми доста убедително. Между другото, доста от нас тук са убедени, че си трол и работиш за някой. Остава да съставим доклад, който да показва колко сме убедени. :D  :D:D

Нашия доклад със сигурност ще бъде доста по фактологичен от напъните на  неговите работодатели  дори в ООН... мдам...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, Sinbad_ написа:

Мазнико сорсопитецки

Много точно определение зa индивид дрaскaщ 24\7 в политическите теми. 

Нa мене ми е интересно кaк тaкa aджебa СAЩ ще кaзвaт кой трябвa дa упрaвлявa...не ли прaво нa нaродa дa реши то.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Sinbad_ написа:

А останалите напъни на разни други комисийки уж независими по права на човека да предоставят доклади по темата, може да си ги наврат в задника, не напразно Русия блокира поредното хамерикано еврогейско либерастко предложение в Съвета за безопасност на ООН ...

Да де. Не ви ли е чудно защо РФ е против разследването ??

Жокер - Все едно Хитлер да разследва собстените си концлагери и престъпления :) Естествено че ще блокира.

П.С И за да не съм голословен, предлагам на сорсоидния мазник дебел, да попрочете първо документите приети и излезли официално в ООН, а после да посочва любимите си фейкометни медии ..

Приятелю :) рапорта е съставен от организацията по забрана на оръжията и разследващи от ООН , който доклад е предоставен на съвета на сигурност на ООН.

Той си е факт, за който никой не спори.Не става въпрос въобще за някакъв фейк.

Цитат

The report issued Thursday was compiled by the Organization for the Prohibition of Chemical Weapons and the United Nations’ Joint Investigative Mechanism, the investigative panel probing the use of chemical weapons in Syria. The report was sent to the Security Council.

Доклада си е официален документ, а какво ще приемат като резолюция вече в съвета на сигурност на ООН е следваща стъпка.

Която стъпка се блокира именно от Хитл... Путлер.

Най е лесно да се орпавдавате със световния заговор на евреите, илюминатите, но някои неща като това и много други "вето" на рашистите би трябвало да ви наведе на размисъл ....

По същия начин възпрепятстват и разследването за малайзийския боинг, по същия начин пречат на разследванията и престъпленията към които очевидно са причастни. Къде пряко, къде косвено .

И за да не съм голословен

Голословен си. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.