Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Обмислям да наема стая в къща/механа/апартамент за 1 човек на уединено място за около 2 седмици. Под уединено място имам предвид място на планина или в гора, където няма почти никакви хора. Обаче търся някое възможно по-евтино място и се чудя дали има толкова евтино за колкото ще попитам по-долу и затова ще се радвам ако тук има хора, които са запознати да ми споделят. Има ли такова място, което да речем струва около 10 лв на ден и вътре има легло, хладилник, печка, баня, мивка, контакт(електричество). Имам предвид неща за по-основните нужди, не е нужен интернет и други екстри. Да речем ако се предлага готовоприготвена храна и цената съответно да речем става до 15 лева; или пък ако не много далече от мястото има магазин от който можеш да си купиш храна. И да можеш да излезнеш сред планината, гората без хора около теб.

Да речем ако на мястото се предлага храна излиза около 200 лева за 2 седмици. Или ако не се предлага храна , но има магазин в близост, са 140 лева за престоя(14 дни по 10 лева).

Редактирано от The Good Old TIme (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш където поискаш и спираш си спираш телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Емил Костов написа:

Отиваш където поискаш и спираш си спираш телефона. 

Хубав съвет, това е вид отделяне. Но търся нещо повече, място за живеене за 2 седмици в местност, където може да излезнеш и да няма хора около теб(планина, гора).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, The Good Old TIme написа:

Хубав съвет, това е вид отделяне. Но търся нещо повече, място за живеене за 2 седмици в местност, където може да излезнеш и да няма хора около теб(планина, гора).

Е хижи в момента има доста. През летния сезон всичко е по морето и планините са по малко населени. Така че варианти имаш. Сега в пустощта няма да ходиш надявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Е хижи в момента има доста. През летния сезон всичко е по морето и планините са по малко населени. Така че варианти имаш. Сега в пустощта няма да ходиш надявам се.

Става въпрос за края на този месец или другия да речем - лятото. Не знам дали има на такава цена за каквато писах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, The Good Old TIme написа:

Става въпрос за края на този месец или другия да речем - лятото. Не знам дали има на такава цена за каквато писах.

Ами виж в хотелите. Виж това нали го хвалят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Сега в пустощта няма да ходиш надявам се.

И защо не?

преди 29 минути, The Good Old TIme написа:

Здравейте!

Обмислям да наема стая в къща/механа/апартамент за 1 човек на уединено място за около 2 седмици. Под уединено място имам предвид място на планина или в гора, където няма почти никакви хора. Обаче търся някое възможно по-евтино място и се чудя дали има толкова евтино за колкото ще попитам по-долу и затова ще се радвам ако тук има хора, които са запознати да ми споделят. Има ли такова място, което да речем струва около 10 лв на ден и вътре има легло, хладилник, печка, баня, мивка, контакт(електричество). Имам предвид неща за по-основните нужди, не е нужен интернет и други екстри. Да речем ако се предлага готовоприготвена храна и цената съответно да речем става до 15 лева; или пък ако не много далече от мястото има магазин от който можеш да си купиш храна. И да можеш да излезнеш сред планината, гората без хора около теб.

Да речем ако на мястото се предлага храна излиза около 200 лева за 2 седмици. Или ако не се предлага храна , но има магазин в близост, са 140 лева за престоя(14 дни по 10 лева).

Хем си стиснат, хем не ти стиска. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е това е в пустошта на майната си

hija_semkovo_3_belitsa_com.jpg

http://www.semkovo.com/sum_h_semkovo.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

Да не срещне там прословутите мечки?:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, XECUTIONER написа:

нема нема, те са по-надолу мецаните, у Белица са и са си у парка, паркирани са там

:P

ама тая хижа е верно на гъзо на географията

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, haidukpikaso написа:

нема нема, те са по-надолу мецаните, у Белица са и са си у парка, паркирани са там

:P

Знам, знам...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, haidukpikaso написа:

Благодаря ти много, ще разгледам сайта.

преди 7 минути, XECUTIONER написа:

Сигурно това си имал предвид, когато ми написа, че не ми стиска.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, XECUTIONER написа:

Знам, знам...

аз преди години съм ходила и няма да забравя пътя до почивната станция какъв беше разбричан ужас, пък до хижата сега не знам дали има път, но тогава пеша се ходеше до хижата

и езерце си имат

Благодаря ти много, ще разгледам сайта.

говори за Парка за танцуващи мечки в Белица, това е над Белица от горе

http://park.belitsa.com/

това е почивната станция, изходен пункт, тука изобщо не влизай

http://www.semkovo.com/win_tu.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, haidukpikaso написа:

говори за Парка за танцуващи мечки в Белица, това е над Белица от горе

Аз ще проверя де, но ако може да те питам и теб, до това място има ли някакъв транспорт?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще проверя де, но ако може да те питам и теб, до това место има ли някакъв транспорт?

е няма начин да няма, транспорт

аз с кола съм ходила, после до хижата пеша

ти от къде си, задай на гугъла крайна точка Белица и ще видиш какво е що е, може би има автобуси

от Белица сигурно си имат бусчета горе до някъде си и аз не знам до къде но поне до почивния дом трябва да имат, а може и вече да има път и до хижата чак ама ме съмнява, то едни баири там... ум да ти зайде

но си е мястото, което търсиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, The Good Old TIme написа:

Не. Искаш да избягаш от реалността, а търсиш нейните изкушения. Не става така!

преди 8 минути, haidukpikaso написа:

...

Пращам всяка година синчето на ски лагер горе по чукарите и знам какво визираш. Базата на МЕИ-то е мизерна, но децата отскачат до хотел ''Бор''(поне има басейнче).:D Готино е, защото е сравнително диво все още, а не развит ски курорт. 

П.П. При лоши условия се качва само вярната Уазка(зимата).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, XECUTIONER написа:

Пращам всяка година синчето на ски лагер горе по чукарите и знам какво визираш. Базата на МЕИ-то е мизерна, но децата отскачат до хотел ''Бор''(поне има басейнче).:D Готино е, защото е сравнително диво все още, а не развит ски курорт. 

П.П. При лоши условия се качва само вярната Уазка(зимата).

едни баири едни завои мани мани

но все още значи си е останало диво, както и аз го помня

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да се пробвам да позная-на 33(Христова възраст) или 35г.човек има нужда от усамотение,да остане насаме с мислите си,да нареди приоритетите в живота си.аз това го направих навремето в дълбоката Странджа.за 2 седмици.пълна изолация.сливане с природата.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, haidukpikaso написа:

е няма начин да няма, транспорт

аз с кола съм ходила, после до хижата пеша

ти от къде си, задай на гугъла крайна точка Белица и ще видиш какво е що е, може би има автобуси

от Белица сигурно си имат бусчета горе до някъде си и аз не знам до къде но поне до почивния дом трябва да имат, а може и вече да има път и до хижата чак ама ме съмнява, то едни баири там... ум да ти зайде

но си е мястото, което търсиш

Да не влизам в почивната станция от линка, който ми даде ли? Защо?

От София.

преди 7 минути, XECUTIONER написа:

Кои са тези изкушения?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _nib_ написа:

да се пробвам да позная-на 33(Христова възраст) или 35г.човек има нужда от усамотение,да остане насаме с мислите си,да нареди приоритетите в живота си.аз това го направих навремето в дълбоката Странджа.за 2 седмици.пълна изолация.сливане с природата.

ами да, това е мястото, бих отишла пак отново там ако имам нужда от това

там си ти, и езерцето, и планината, която те гушка

Да не влизам в почивната станция от линка, който ми даде ли? Защо?

е може да вземеш да си напазаруваш нещо но бягай към хижата горе -

ми що - там все едно си в София - дискотека помня че имаше в приземния, ресторант... а ти нали не търсиш това

дадох ти линка да я видиш - от нея се тръгва нагоре, има няма час и си в хижата

ама яко баир братче

няма да се загубиш, лесно е, има маркировка и по камъни и по дървета

мисълта ми беше че ако си с кола - можеш да оставиш колата на паркинга на почивния дом

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, haidukpikaso написа:

е може да вземеш да си напазаруваш нещо но бягай към хижата горе -

ми що - там все едно си в София - дискотека помня че имаше в приземния, ресторант... а ти нали не търсиш това

дадох ти линка да я видиш - от нея се тръгва нагоре, има няма час и си в хижата

ама яко баир братче

няма да се загубиш, лесно е, има маркировка и по камъни и по дървета

мисълта ми беше че ако си с кола - можеш да оставиш колата на паркинга на почивния дом

Ясно. Много съм ти благодарен за помощта. Мисля, че трябва повече да прочета от сайта, който ми даде ако е нужно и форума им и писле да ви питам ако има нещо, че мисля че започнах да товаря с много въпроси.

преди 31 минути, _nib_ написа:

На 24 съм. Да нареди приоритети си, като чели ми изгллежда най-близко от нещата, които си изброил. Какво стана, когато ти го направи?

Иначе това, което сте писали, на Странджа по-добре ли е?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно. Много съм ти благодарен за помощта. Мисля, че трябва повече да прочета от сайта, който ми даде ако е нужно и форума им и писле да ви питам ако има нещо, че мисля че започнах да товаря с много въпроси.

питай, ако още се сетя нещо ще ти кажа

езерцето ми остана в душата, ето го и него

hija_semkovo_6_belitsa_com.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не си узрял за бягство от цивилизацията още.седи си кютай си.никой те не гони-освен ако не бягаш от закона.------раница,ядене някакво вътре....първо ми свършиха цигарите,на 10 ден храната.Робинзон изглежда сресан джентълмен в сравнение с мен тогава-не взех прибори за бръснене.в къщи едвам ме познаха след тези 2 седмици.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само че тогава нямаше патици де, е нищо, няма да ти пречат

преди 6 минути, _nib_ написа:

не си узрял за бягство от цивилизацията още.седи си кютай си.никой те не гони-освен ако не бягаш от закона.------раница,ядене някакво вътре....първо ми свършиха цигарите,на 10 ден храната.Робинзон изглежда сресан джентълмен в сравнение с мен тогава-не взех прибори за бръснене.в къщи едвам ме познаха след тези 2 седмици.

нека си мине пък, душата му го иска

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, The Good Old TIme написа:

На 24 съм. Да нареди приоритети си, като чели ми изгллежда най-близко от нещата, които си изброил. Какво стана, когато ти го направи?

Иначе това, което сте писали, на Странджа по-добре ли е?

по-диво е.по време на изолацията имаш по-ясен поглед върху всичко-минало и настояще.и разбираш,решаваш за себе си как ще я караш за в бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Naryto99
      Добър ден жители на София.
      Отварям тази тема, за да ви предупредя да не правите грешката на моя приятел!!! 
      Става дума за прокулнатата гора над люлинския тунел. Приятелят ми Николай реши да отиде и още не се е върнал. Причината за неговото изчезване е точно тази страховита гора, за която се носят слухове, че е обитавана от свръхестествени сили и повечето, които са влезнали не са излезнали, за да разказват за това, а тези, които са успяли да излезнат са се самоубивали.
      Говори се, че преди 95 години в тази гора са се извършвали сатанинска ритуали с жертвоприношения на хора от подчинени на Дявола. След известно време те изчезнали безследно и никой не знае какво е станало с тях. От тогава тази гора е станала убежище на всички тези зли сили и взима своите жертви.
      Тази информация я имам от статии с изчезнали хора, разхождали се в тази гора. Също така се говори, че след 00:00 часа се случват най- страшните неща...
      П.С 
      За тези, на които съм пробудил интереса в тях и решат да проверят дали е истина ще ви вам няколко съвета:
      1- Когато влезнете навътре в гората не забравяйте пътя, по който сте минали!
      2- Ако чуете, че някой вика за помощ в никакъв случай не отиваите натам!
      3- Най- важното : НИКОГА НЕ ВЛИЗАЙТЕ САМИ ВЪТРЕ!!!
    • от b3s7ch0
      Здравейте,
      накратко ситуацията ми е следната. Искам да си взема нов телевизор и разполагам с едно единствено място, на което да го поставя, тъй като не живея в собствен апарамент и дупченето на стените за закачване на телевизора ми е забранено. Мястото, на което трябва да го поставя е шкаф, който е с широчина точно 73,6см. , а телевизорът, който съм харесал е 73.5 см http://www.plesio.bg/televizori-c-69980053/turbo-x-led-tv-txv-3240fh-32-full-hd-p-317060.html. От тук възниква въпросът, вредно ли е за самия телевизор, ако от двете страни има някакъв допир със стените на шкафа? Става въпрос единствено за двете страни, отзад има предостатъчно място, поне 20-30 см. Аз ще се опитам да оставя поне някакво минимално разстояние, но в тоя 1 мм разлика, който се получава, не знам до колко ще мога.
    • от MaDCoW
      Здравейте! Искам да попитам на какво се дължи това драстично падане на пространството? По принцип в началото имах около 600/650GB свободни, но със времето много рязко взе да намалява.. От не малко време имам проблем с Back up-a, а той е че не ми Back up-ва успешно, изписва ми: Your last backup did not complete successfully. Your files have not been backed up. И до там.. Моля ако имате някакви съвети помогнете.  

• от Soviet Soldier
      Здравейте! Използвам 64 битов win 8.1 от доста време ,за него заделях в C: 60Gb ,и като цяло до вчера нямах проблеми със свободното пространство. Като цяло игри почти не играя ,но ми се намери свободно време и реших да изтегля Euro Truck Simulator 2 ,който инсталирах в D: ,но при инсталация сама се създава папка в My Documents ,която е към C: ,там се поставят модове и стоят сейфове за играта ,но явно модовете му дойдоха в повечко и останах с някакви 600мб свободно място в C:. Искам да попитам ,има ли някаква алтернатива въпросните модове да се прехвърлят в D: ,така че всичко да си работи нормално? 

• от b3s7ch0
      Здравейте,

предстои ми след около 10 дни да започна да се оглеждам за нова квартира в София и мисля, че е редно да допусна и вариантът, в който ще ми се наложи да работя с брокерски агенции. За да избегна излизане от рамките на въпроса, който задавам, ще кажа, че съм напълно наясно за комисионните и, че е много по-добре да се наеме апартамент директно от собственик. Разбира вариантът, в който не се налага да се плаща допълнително комисионна е по-добър и ще е основен, но все пак в случай че ми се наложи да използвам услугите на брокер, към коя по-точно агенция бихте ме посъветвали да се обърна?

Конкуренцията в тоя сектор е убийствена и има хиляди фирми. До момента не ми се е налагало да ползвам такива и затова реших да се обърна към вас, за да получа тая така полезна информация. Всеки съвет ще ми е полезен и предварително благодаря на отзовалите се
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.