Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, скоро си взех лаптоп на старо с видео чип nvidia gf 8600m Gs 512 Mb DDR2. Проблемът е че когато пусна тест на лаптопа с 3dmark видеото вади много нисък резултат спрямо другите конфигурации със същия компонент. Гледайки видео теста виждам че минава само с 1 фрейм/секунда много насечено. Ъпдейтвах драйвъра нямаше подобрение. Някъде прочетох че проблемът може да идва от Java.exe но незнам какво точно трябва да предприема за да определя проблема. Резултата на видеото е с около 50-70% по-нисък от конфигурации със същия видео чип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

махни ативирусната.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точен модел на лаптопа? Драйвър за картата инсталиран ли е? Най-вероятно работи с вградената карта в момента. И как въобще ти хрумна да пускаш 3DMark на лаптоп?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

антивирусна не съм слагал windows 10 е ОС но май има някаква защита. Параметрите на машината са Core 2 duo T7800, GF 8600m Gs, 4 GB ram. Няма интегрирано видео. Настройките са на перфомънс dx10 е инсталиран, както и Java. Възможно е и това да са възможностите на видеото но странното е че след един от тестовете ми изписа че има проблем с производителността на видеото. Интерпретирам по спомен сигнала за грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На колко години е видеокартата нова ли е ? много зачистиха проблемите с видеокарти през последните дни . И само на видео тест ли прави проблеми на игри  как е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тея лаптопчета бяха модерни като беше  win xp  на мода  а ти си му сложил  win 10  да затъва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак:

преди 13 часа, firestarter написа:

Драйвър за картата инсталиран ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Yvan Sergeev написа:

тея лаптопчета бяха модерни като беше  win xp  на мода  а ти си му сложил  win 10  да затъва.

смятате че проблема е от ОС, от хардуеъра на лаптопа или от нещо което Ви е непонятно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто и ясно   win7  има по-добър  перформънс от  win 10  поне още 10 години.

пусни си дота 2 ако върви с 20-30 фпс е всичко нормално.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.