Премини към съдържанието
Optium

Проблем при опитите ми за влизане във форум на даден сайт ?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Обръщам се към вас съфорумци,

за помощ и съдействие защото това ми се случва за първи път, тъй като в този форум участвувам вече втора година !

Потърсих информация по въпроса в Интернет, но там тя е неразбираема за мен /текста е само на английски/ и е оскъдна !

Какво би казал някои от вас, който е вече минал по този път :

[function.mysql-connect]: Too many connections in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 602

Редактирано от Optium
корекция на текст ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Г транслате

[Function.mysql-connect]: Твърде много връзки в /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php на линия 602

инак проблема е в сайта, ти няма какво да направищ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Ивайло Костов написа:

Г транслате

[Function.mysql-connect]: Твърде много връзки в /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php на линия 602

инак проблема е в сайта, ти няма какво да направищ.

Това са чисти глупости,

що се отнася до "връзките" защото това стана преди час и половина !

Днес не е почивен ден и повечето от хората са на работа и не безделничат като нас пред компютрите в работно време !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Optium написа:

Това са чисти глупости,

gg

Щом не приемащ съвети защо си пуснал темата изобщо.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Ивайло Костов написа:

gg

Щом не приемащ съвети защо си пуснал темата изобщо.....

За да се уверя в правотата на думите на Ивайло Калфин който в едно скорошно интервю

/ в качеството си на бивш социален министър/, заяви пред журналистката Цветанка Ризова

че 40% от българската младеж до 28 години не иска да учи и работи и си стои в къщи,

докато родителите им да ги ...хранят и издържат ! 

За това по обяд в понеделник /пълен работен ден / ,

не можеш да влезеш в български форум / да не казвам кой е за не му правя реклама / !

Срам и позор за това общество, създаващо търтеи и тунеядци . . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснал е да си спами просто...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешката показва проблем в сървъра. Или прекалено много отворени връзки има в момента, или прекалено малко са зададени в конфигурационния файл на сървъра. И в двата случая не можеш да направиш нищо, освен да опресниш страницата и повториш вписването или да се впишеш по-късно.
Пробва ли да се впишеш с друг браузър.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкай мощно бутона F5 и белким захапе.:D

преди 47 минути, Optium написа:

че 40% от българската младеж до 28 години не иска да учи и работи и си стои в къщи,

докато родителите им да ги ...хранят и издържат ! 

Това е така, но от друга страна някои тамън завършили образование и са с 0 месеца трудов стаж. Така като погледнеш няколко обяви за работа, които не са кой знае какво, пише следното: изискват "предишен опит", "минимум 2 години стаж" в тази сфера и такива ми ти глупости. Добре, че има поне Бюра по труда. Също така и годините за пенсиониране ги покачват... някои хора може и да не се пенсионират по тая схема.

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Eclipse2G написа:

Цъкай мощно бутона F5 и белким захапе.:D

Това е така, но от друга страна някои тамън завършили образование и са с 0 месеца трудов стаж. Така като погледнеш няколко обяви за работа, които не са кой знае какво, пише следното: изискват "предишен опит", "минимум 2 години стаж" в тази сфера и такива ми ти глупости. Добре, че има поне Бюра по труда. Също така и годините за пенсиониране ги покачват... някои хора може и да не се пенсионират по тая схема.

Накрая възрастта за пенсионеране ще я качат и на 1 век.

А въпроса е, не че не могат да си намерят работа, просто си е изкарал университета само в купони и пиене и не знае нищо от това, за което е записал да следва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Optium Сигурно не е претоварен форума, ами вече си им онръзнал на хората с тъпите си теми и не искат да те пускат да влизаш.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.