Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам 2.1 система Genius 2.1 SW-HF2.1 1205 Cherry (wood), 30W RMS (никъде по буфера няма жак за слушалки) и кутия Raidmax Vortex V4 и отпред отгоре до бутоните за включване и рестарт има 1 x usb 3.0 , 1x usb2.0 и 2 hd audio жака, но пробвах да включа слушалки към тези HD audio жакове, но не става. Звукът продължава да идва от тонколоните, а когато съм включил слушалки, значи искам от слушалките звук. Какво мога да направя, за да свържа успешно слушалки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно са пропуснали да ти закачат звука на предния панел. Какво ти е дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ftp://europe.asrock.com/Manual/H110M-HDS.pdf
стр.6 (хедър 16)/7 

провери свързан ли е към преден аудио панел на кутията

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не е свързан. Но аз реших, че ще си купя USB слушалки, които безпроблемно мога да си ги свържа там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ExaFlop ти показа как да си закачиш предния панел... Нищо де, успех с новите слушалки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vanyo99
      Искам да си закупя слушалки до 200 лв. и се чудя между rig 500e , arctis 5 , man o' war, kraken v2 7.1 , cloud alpha. Някой ако има от посочените нека да даде мнение  .Ще ги ползвам главно за ЦС:ГО, Фортнайт, ПУБГ. Благодаря предварително!
    • от Vanyo99
      Здравейте! Искам някакъв съвет относно покупката на нови слушалки - ще се ползват предимно за гейминг, но и също навън. Моля да ми предложите най-добрите в този ценови клас - до 100 лв. Мисля да си взимам риг 600, но четох , че не поддържат 7.1 виртуал саунд и се чудя кои ? Благодаря предварително
    • от Kanchor
      Имам слушалки Trust GHS-306 USB 7.1, които имат микрофон, който засича звука от слушалките и например когато говоря с приятели по дискорд, те чуват звука ( само силна музика или силно говорене чуват те ). Не искам да е така, идеи ?
    • от profch0
      Здравейте! Може би има такава тема вече,но не съм попаднал на такава до момента и затова реших да направя една нова. Моля, ако е възможно да не се изтрива,а просто да се премести. Благодаря. 
      Сега към въпроса.. Вчера си инсталирах,сам, Windows 7 32bit на лаптоп ASUS F5RL(тук искам да отбележа,че съм нов въобще в сферата и самоук, и за първи път си инсталирах сам Windows, но съм изтеглил анлийска версия,явно), но както написах в скобите,се оказа,че Windows-а е на аглийски.. Започнах инсталирането и когато стигнах до езиците,първото ми даваше единствено ангийски да избера, останалите си ги направих на български и си викам "Аха,сега те хванах на тясно". Да,ама не. Приключих си инсталацията, но самият Windows си остана на ангийски(Control panel,Start Menu и т.н.). И сега въпросът ми е - Има ли някакъв начин,без да тегля нов Windows инсталатор, да си променя езика на този,който вече съм инсталирал на български? Благодаря за мненията.
    • от Generalisimos
      Здравейте, бих искал съвет за подходящи говорители за музика на този усилвател с бюджет до 1000 лева Onkyo TX-NT636 7.2 ще го ползвам в стая с размери около 20 квадрата .Преди да се реша на този усилвател имах желание за ето тази система Onkyo HT-S5805 5.1.2 Dolby Atmos но не зная какво ще ми "донесат" говорителите. Някой има ли опит с тази система ,какво бихте предпочели тази домашна система или усилвателя с ваш избор говорители
      Благодаря Ви предварително.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.