Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Дано съм уцелил раздела. Питането ми е следното:

Какво озвучение бихте ми предложили до 300, най-много ~400лв. Ще се ползват няколко източника - отначало компютър, после сигурно ще искам да вържа и LED телевизор ако си взема. В заглавието съм писал 2.0 или 2.1, тъй като компютърът и мястото за телевизора са в ъгъла на стаята и не знам могат ли да се разположат оптимално 5.1.

До 300лв гледам тези: Logitech Z623 (2.1), Microlab H-200 (2.1) или Microlab SOLO7C (2.0)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(оff)

Точно като една уфсъ му обясни на човека. Ся ако познаеш и колко е 2+1 ша та призная и предложа за орден.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, skalata_73 написа:

(оff)

Точно като една уфсъ му обясни на човека. Ся ако познаеш и колко е 2+1 ша та призная и предложа за орден.

2.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма накакъв смисал да си вържеш ТВ няма никва полза след като при нормални високи честоти просто няма да се чува дори и при съраунд настройката,ако си привърженик на силна музика на добре си направи 7.1  или 5,1 с допалинтелна ДВД Аудио система. НО с тоя бюджет обаче няма да постигнеш това което желаеш!

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а, на мен ми е интересно, откъдя аджеба ще я дръпа тая квадрофония за да я слушъ нъ съраунд системъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, HackerX написа:

Какво озвучение бихте ми предложили до 300, най-много ~400лв.

http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-LG-LAS350B/p/33691

Разгледай и другите от линка.За посочения от теб бюджет....и това което искаш,ти давам най-добрия вариант(според мен).Ще имаш доста приличен и мощен звук.Ако се ориентираш към саундбар-в магазина може да ти демонстрират ......да чуеш лично за какво става въпрос и дали ще отговори на това,което търсиш.За тези парички.....толкова.Успех!!!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дръндю написа:

а, на мен ми е интересно, откъдя аджеба ще я дръпа тая квадрофония за да я слушъ нъ съраунд системъ

Дрънди, тук не си прав, ама никак. Музика и филми има с каквото аудио се сетиш, че съществува. 

Пример с 8 канално

25cf38b3c18799f1.png

Почти всички филми вече са поне с 5.1 (говорим по торентите, когато излезнат с добро качество) Имам записан дори с Dolby Atmos, но да не задълбаваме, защото и моята система е 5.1 та няма смисъл.

Иначе накратко казано-за музика стерео система, За филми 5.1. Не съм дал никакво предложение, защото за тези пари само стерeо би било що годе приличен вариант.

пп. Тези саундбари са абсолютни  пластмасови шитни. В пъти по-добре е нещо дори втора употреба, но не е тези ''найлонки''.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, skalata_73 написа:

Тези саундбари са абсолютни  пластмасови шитни.

...Kaкто казах...за тези парички толкова.....за саундбарите-няма да споря.....свирят и то доста прилично.;)А за HI-FI техника и дума няма да обеля:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, skalata_73 написа:

Дрънди, тук не си прав, ама никак. Музика и филми има с каквото аудио се сетиш, че съществува

е, ти  си по-запознат с нещата
аз само на 3D филми съм попадал, тук, там, на съраунд звук, почти всичко е на стерео

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, niki292002 написа:

2.1 Естествено. С 2.0 ще чуваш само високите честоти.

Егати вица. Хора, спрете се. 

преди 1 час, дръндю написа:

е, ти  си по-запознат с нещата

Ако знаеше колко страници е темата на скалата, когато си е избирал озвучаването, нямаше да разсъждаваш по този начин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братовчед ми си взе ето такива трилентови https://www.ozone.bg/audio-i-video/audio-sistemi/edifier-r2730db/? доста са практични,  баса е страхотен, но пък търсиш 2.1 най добре в някой магазин на "живо" :)  , аз си спомням така преди години бях отишъл за едни logitech, но след няколко теста на различни модели и марки си бях взел а4 tech 5.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, XECUTIONER написа:

Ако знаеше колко страници е темата на скалата, когато си е избирал озвучаването, нямаше да разсъждаваш по този начин.

Ти ако знаеше какво злобно човече си чичко Хек! За разлика от тебе аз когато съм правил грешки съм си признавал и се уча от тях и не се дуя, че всичко знам и мога.

Ама не ти се сърдя де, трябва да има и такива хора иначе ще е скука в тоя форум, а и изобщо навсякъде. Мен лично такива хора като тебе само ме мотивират да се уча.

Лек ден и не злобей. Вредно е за здравето.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък препоръчвам ето това: Panasonic SA-PM25 . Ползвам същата уредба повече от 10 години, и докато е жива, няма и през ум да ми мине да я сменя с някой съвременен китайски боклук :D . Не е супер мощна, но спокойно може да озвучи един апартамент. Обаче дава уникално чист звук - както в ниските, така и във високите честоти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а примерно този телевизор как може да се свърже към Logitech Z623, кои към кои портове се свързват?

И да речем, че бюджетът може да се увеличи:

(1) намерих Edifier S730, изглеждат хубави на хартия, но четох че баса не бил по-добър от този на Z623. Какво е вашето мнение, струват ли си?

(2) с още малко увеличение мога все пак да премина на 5.1, от които си харесах EDIFIER S760D и JBL Cinema 610 с ресивър harman/kardon

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще даваш толкова пари-ADAM AUDIO F7 , след това може и да събереш някой лев за субуфер, ако толкова желаеш, според мен не е необходим.

PS. Цената е за една, демек за чифт 2 х 588лв.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/tonkoloni-microlab-h-200-2-1-110w-h-200-microlab/pd/E5Q1MBBBM/?gclid=CIX67MrRu9QCFQaNGwodZ0gN4Q&ref_cmp=ps&emagi_click_id=779ea6170d57695311c1f18db64f5aad тези са малко по добри от Logitech Z623 :)

за парите са си идеални, за 5.1ще ти трябва и звукова карта за компютъра не че не може без нея, имам и 5.1 и 2.1 ползвам последните защото не ми се оплитат кабели а и ми писна да ги настройвам 5.1 пък и няма как да ги пускам толкова силно колкото си искам понякога  :14:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.