Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, мой познат иска да си купи лаптоп до 700 лева. След като получих много помощ с избора на компютър, му предложих да пиша и за неговия лаптоп и той се съгласи. Лаптопа ще се използва за игри като Euro Truck Simulator 2 и други. Иска да има RAM поне 8GB, процесор с максимум около 2.5GHz и видеокарта поне 2GB. Само лаптопа, без никаква периферия. Ще го купи в кеш от някой добър сайт (по-известен, който позволява да върнеш лаптопа, ако е повреден или нещо такова). Няма други предпочитания. Харесал си е един в Technomarket и един в Technopolis за 699лв. И двата са Acer Aspire. Ето линкове: Техномаркет- Лаптоп ACER ASPIRE ES1-532G-018 - https://www.technomarket.bg/laptopi/acer-aspire-es1-532g-018-09154189 и Технополис - Лаптоп ACER ASPIRE ES1-532G-P364/P5QP - http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-ACER-ASPIRE-ES1-532G-P364-P5QP/p/518149 Само в последната част от името, която не знам за какво е, е различна. Кой от двата да си вземе или да си купи някой друг?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри по-добре настолна машина. Лаптоп в този бюджет за игри не е добра идея. Иначе казано не са за тази цел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова и няма да играе толкова мощни игри. Аз съм играл Euro Truck Simulator 2 и на лаптоп за около 600 лева. Просто искам да намеря за него най-добрият лаптоп за тези пари. Той е решил да е лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и от мен предложения скоро го погледнах в реклама http://m.emag.bg/laptop-lenovo-ideapad-100-s-procesor-intelr-coretm-i5-5200u-up-to-2-7ghz-15-6-4gb-ram-1tb-hdd-nvidia-gf-920m-2gb-dvd-rw-hdmi-bt-hd-cam-black-2-years-warranty-bg-klaviatura-80qq00qpri-bg/pd/DYPM82BBM/

Ще свърши работа за игрички единственото нещо което не му харесвам е резолюцията на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само втора ръка :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

В тези пари с никакво свястно видео не може да се намери нов. Тя паметта на картата не е толкоз важна, има параметри като FSB и т.н.

Втора ръка пък е риск, като при втора ръка кола, зависи от поддръжката, разгледайте обявите по спец. форуми, мисля, че се намират не толкоз стари гейм машини продавани от хора, които се грижат за техниката си.

Ако все пак се метнете на нов, гледайте гаранцията да е добра, сайт, не знам, по-скоро вземете от познат търговец, който ще Ви обръща внимание и ще поема комуникацията бъдеща межди вас и сервиза. В тази цена са пластмасови евтинджоси, ако се товарят с игри ще имат чести посещения в сервиза и кратък живот, независимо от поддръжката, защото просто не са проектирани за игри.

Редактирано от dynamo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.