Премини към съдържанието
Росица Емилова

ПОМОЩ! Мога ли в един ден да получа паричен превод от Еконт?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте! Искам да преведа в един ден пари през Еконт.Ако някой знае дали може,да ми каже.Благодаря предварително!

Редактирано от Росица Емилова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Да можеш да направиш паричен превод през еконт доколкото знам.

Услугата ППП се предлага във всички ОФИСИ на Еконт Експрес.

Таксата, която заплащате е 1,2% от сумата. Може да изпращате суми до 10000лв.

Какво е необходимо, за да изпратите ППП:

- Посещавате най-близкия офис на Еконт в удобно за Вас време;

- Посочвате данни за подател, получател, сума, начин на изплащане.

Изплащане на парични преводи:

В брой – Могат да се изплатят веднага след потвърждение за налични парични средства в изплащащия офис. Нашият служител ще Ви информира за възможността;

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странна работа... защо питате тук, а не в Еконт? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Да можеш да направиш паричен превод през еконт доколкото знам.

Уа ППП се предлага във всички ОФИСИ начувала Еконт Експрес.

Таксата, която заплащате е 1,2% от сумата. Може да изпращате суми до 10000лв.

Какво е необходимо, за да изпратите ППП:

- Посещавате най-близкия офис на Еконт в удобно за Вас време;

- Посочвате данни за подател, получател, сума, начин на изплащане.

Изплащане на парични преводи:

В брой – Могат да се изплатят веднага след потвърждение за налични парични средства в изплащащия офис. Нашият служител ще Ви информира за възможността;

А при изпращане на пратка с дадена сума,може ли да се заплати и парите да пристигнат веднага,защото съм чувала,че ако пратката се заплати преди 12 парите пристигат веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, dkmi написа:

Странна работа... защо питате тук, а не в Еконт? :) 

Правилният въпрос е защо, ползвайки чудото на природата, наречено "интернет", не отвори сайта на Еконт, където всичко пише?

преди 10 минути, Росица Емилова написа:

А при изпращане на пратка с дадена сума,може ли да се заплати и парите да пристигнат веднага,защото съм чувала,че ако пратката се заплати преди 12 парите пристигат веднага.

Да, ама не.

Цитат
  1. Към ППП могат да се прилагат следните допълнителни услуги :
  2. 10.1. «Обратна разписка» - уведомяване на подателя за изплатен на получателя ППП; 
    10.2. «Експресен ППП» - приемането и изплащането на ППП се извършват в рамките на един работен ден; 
    10.3.«Приоритет» - изплащането на ППП се извършва в посочен от подателя и приет от ЕЕ ден и/или час.

В рамките на работния ден, НО...:

Цитат

IV: Срокове за извършване на услугата. Тайна на кореспонденцията и пощенска сигурност. 

EE се ангажира с изплащане на всеки ППП в сроковете, обявени в актуалната Тарифа, в случай че посочените от Подателя данни в РППП са пълни и верни. Максималните срокове за изпълнение на услугата са :
15.1. За селища със стационарен офис на EE, изнесено пощенскo гише или пощенско агенство - един работен ден ; 15.2. За селища обслужвани от мобилен пощенски офис на ЕЕ - съгласно график за обслужване, но не по-късно от 3 (три) работни дни.

За вашите нужди (пращане на пари и получаването им веднага от другата страна), аз бих препоръчал www.easypay.bg .
Вие ги пращате от тук, а другата страна веднага ги получава от другата страна в рамките на 3 минути.

Цитат

Тази услуга представлява еквивалент на класическия пощенски запис, като има следните предимства: извършва се автоматизирано в уеб-базирана централизирана система, което позволява преводите да се изпълняват в реално време, без никакъв риск от грешки. По този начин преведените суми ще могат да се получат в офис на Изипей АД, независимо къде се намират вносителят и получателят.

https://www.easypay.bg/site/?p=service_cash

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преводите в Еконт стават веднага (на минутата), ако е от офис до офис. За до около 200 лв е по-евтино от банков превод.

Не съм ползвал изипей.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не ти пусне парите директно в карта, с която разполагаш? Просто трябва да отиде до офис на банка към която ти е картата.

Според мен е най-евтино и бързо - става на момента, такси само за теглене.

Преводите в Еконт стават веднага (на минутата), ако е от офис до офис.

Не знаех това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ползвах Еконт и изипей, но скоро попаднах на някакво фактор експрес

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, някой ползвал ли е това Фактор Експрес? Интересува ме дали са бързи и точни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм ги ползвал. По-евтино е от еконт с няколко стотинки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ли в същия ден пристигат преводите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.03.2018 г. в 9:07, evtim456 написа:

Пак ли в същия ден пристигат преводите?

На скоро бях в ОМВ и ми препоръчаха Фактор Експрес. Таксите ми се сториха доста изгодни и реших да проверя как работи. Получателят си взе парите в същия ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси евтината реклама се получи. Няколко профила с по 1-2 поста си менкат реклама. Сашо, затваряй тая тема и трий бе.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз пък искам да ви попитам някой знае ли дали има опция като изпратиш пари имената на човек да не ги пише тоест имената на подателя 

да не ги види получателя както в обикновените записи от еконт иманата на подателя са изписани

имам предвид не самите служители да не видят имената а получателят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Safe001 написа:

Здравейте аз пък искам да ви попитам някой знае ли дали има опция като изпратиш пари имената на човек да не ги пише тоест имената на подателя 

да не ги види получателя както в обикновените записи от еконт иманата на подателя са изписани

имам предвид не самите служители да не видят имената а получателят

Няма такъв филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.09.2018 г. в 10:55, Silvering написа:

Баси евтината реклама се получи. Няколко профила с по 1-2 поста си менкат реклама. Сашо, затваряй тая тема и трий бе.

Интересно ми е в какви други форуми ще се появят тия двамата да рекламират тая фирма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.