Премини към съдържанието
Росица Емилова

ПОМОЩ! Мога ли в един ден да получа паричен превод от Еконт?

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да преведа в един ден пари през Еконт.Ако някой знае дали може,да ми каже.Благодаря предварително!

Редактирано от Росица Емилова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да можеш да направиш паричен превод през еконт доколкото знам.

Услугата ППП се предлага във всички ОФИСИ на Еконт Експрес.

Таксата, която заплащате е 1,2% от сумата. Може да изпращате суми до 10000лв.

Какво е необходимо, за да изпратите ППП:

- Посещавате най-близкия офис на Еконт в удобно за Вас време;

- Посочвате данни за подател, получател, сума, начин на изплащане.

Изплащане на парични преводи:

В брой – Могат да се изплатят веднага след потвърждение за налични парични средства в изплащащия офис. Нашият служител ще Ви информира за възможността;

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Да можеш да направиш паричен превод през еконт доколкото знам.

Уа ППП се предлага във всички ОФИСИ начувала Еконт Експрес.

Таксата, която заплащате е 1,2% от сумата. Може да изпращате суми до 10000лв.

Какво е необходимо, за да изпратите ППП:

- Посещавате най-близкия офис на Еконт в удобно за Вас време;

- Посочвате данни за подател, получател, сума, начин на изплащане.

Изплащане на парични преводи:

В брой – Могат да се изплатят веднага след потвърждение за налични парични средства в изплащащия офис. Нашият служител ще Ви информира за възможността;

А при изпращане на пратка с дадена сума,може ли да се заплати и парите да пристигнат веднага,защото съм чувала,че ако пратката се заплати преди 12 парите пристигат веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, dkmi написа:

Странна работа... защо питате тук, а не в Еконт? :) 

Правилният въпрос е защо, ползвайки чудото на природата, наречено "интернет", не отвори сайта на Еконт, където всичко пише?

преди 10 минути, Росица Емилова написа:

А при изпращане на пратка с дадена сума,може ли да се заплати и парите да пристигнат веднага,защото съм чувала,че ако пратката се заплати преди 12 парите пристигат веднага.

Да, ама не.

Цитат
  1. Към ППП могат да се прилагат следните допълнителни услуги :
  2. 10.1. «Обратна разписка» - уведомяване на подателя за изплатен на получателя ППП; 
    10.2. «Експресен ППП» - приемането и изплащането на ППП се извършват в рамките на един работен ден; 
    10.3.«Приоритет» - изплащането на ППП се извършва в посочен от подателя и приет от ЕЕ ден и/или час.

В рамките на работния ден, НО...:

Цитат

IV: Срокове за извършване на услугата. Тайна на кореспонденцията и пощенска сигурност. 

EE се ангажира с изплащане на всеки ППП в сроковете, обявени в актуалната Тарифа, в случай че посочените от Подателя данни в РППП са пълни и верни. Максималните срокове за изпълнение на услугата са :
15.1. За селища със стационарен офис на EE, изнесено пощенскo гише или пощенско агенство - един работен ден ; 15.2. За селища обслужвани от мобилен пощенски офис на ЕЕ - съгласно график за обслужване, но не по-късно от 3 (три) работни дни.

За вашите нужди (пращане на пари и получаването им веднага от другата страна), аз бих препоръчал www.easypay.bg .
Вие ги пращате от тук, а другата страна веднага ги получава от другата страна в рамките на 3 минути.

Цитат

Тази услуга представлява еквивалент на класическия пощенски запис, като има следните предимства: извършва се автоматизирано в уеб-базирана централизирана система, което позволява преводите да се изпълняват в реално време, без никакъв риск от грешки. По този начин преведените суми ще могат да се получат в офис на Изипей АД, независимо къде се намират вносителят и получателят.

https://www.easypay.bg/site/?p=service_cash

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преводите в Еконт стават веднага (на минутата), ако е от офис до офис. За до около 200 лв е по-евтино от банков превод.

Не съм ползвал изипей.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не ти пусне парите директно в карта, с която разполагаш? Просто трябва да отиде до офис на банка към която ти е картата.

Според мен е най-евтино и бързо - става на момента, такси само за теглене.

Преводите в Еконт стават веднага (на минутата), ако е от офис до офис.

Не знаех това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, някой ползвал ли е това Фактор Експрес? Интересува ме дали са бързи и точни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.03.2018 г. в 9:07, evtim456 написа:

Пак ли в същия ден пристигат преводите?

На скоро бях в ОМВ и ми препоръчаха Фактор Експрес. Таксите ми се сториха доста изгодни и реших да проверя как работи. Получателят си взе парите в същия ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси евтината реклама се получи. Няколко профила с по 1-2 поста си менкат реклама. Сашо, затваряй тая тема и трий бе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.