Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Добро Утро! Днес реших да погледна какво става с тоя Гугъл плей... Преди около 2-3 месеца версията беше 6.6... Сега е 7.8.36.P-all. Става въпрос за таблет Serioux Antares A7. И ако реша да деинсталирам ъпдейтите, след като си пусна Wi-fi автоматично се ъпдейтва до последната версия!? Иначе не забива, Плей стора си работи нормално, само че не е Оригиналната версия.

Screenshot_2017-06-12-20-15-01.png

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е да работи, а не дали бил с оригиналната версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте, Но вие явно не влагате мисъл в това което съм написал, и пишете първото нещо което ви хрумне. Проблема е че Плей стора се ъпдейтва когато си иска! - А аз не съм му разрешил да го прави!

Заводската му весрия е 4.2 а сега е 7.8.36....Това според мен може да се дължи на Софтуерен проблем. Сам ли трябва да разгадавам какъв му е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, RED ZONE 64 написа:

Проблема е че Плей стора се ъпдейтва когато си иска! - А аз не съм му разрешил да го прави!

Какъв е проблема, след като всичко работи? И каква е тази мания по използване на стари версии на софтуер? И после, като изгърми някой - телефона/таблета му виновен, че бил скапан. Такъв е начинът на работа на този тип устройства (смартфони, таблети и т.н.). За да инсталираш актуални версии на приложенията - трябва PlayStore, AppStore или както там се казва в съответният телефон/табллет да е актуализирано. Толкова. Така са решили производителите на нещото - така работи то.

преди 8 часа, RED ZONE 64 написа:

Плей стора си работи нормално, само че не е Оригиналната версия.

Какво разбирате под "оригинална версия"? Тази каква е, след като идва като официален update? Да не би да е неоригинална:)

преди 5 часа, RED ZONE 64 написа:

Сам ли трябва да разгадавам какъв му е проблема?

Ами да. Та кой друг би трябвало да разгадае какъв проблем има ВАШИЯТ телефон/таблет, след като дори не го е виждал, и едва ли има представа какво точно се случва с него, и какво има инсталирано в него?

Ако ви гони параноята - Нокия с фенерче, без СИМ карта в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, dkmi написа:

Какво разбирате под "оригинална версия"? Тази каква е, след като идва като официален update? Да не би да е неоригинална

Какво разбирам под Оригинална версия- Заводската на самия таблет, дали ще се нарича така или инак е все тая...  Не показва никакви известия, за ъпдейт, а просто след опр. време си се ъпдейтва.

преди 4 часа, dkmi написа:

Ами да. Та кой друг би трябвало да разгадае какъв проблем има ВАШИЯТ телефон/таблет, след като дори не го е виждал, и едва ли има представа какво точно се случва с него, и какво има инсталирано в него?

Еми за това има IT специалисти във форума драги, или хора които имат някаква представа от тези неща. А не да пишат празни приказки. И защо трябвало някои да вижда таблета за да открие пробелма... Едно просто обяснение на Български език е достатъчно! 

преди 4 часа, XYconstant написа:

Руутнат ли е телефонът?

Таблета не е руутван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google Play и Google Play Services се обновяват самостоятелно при първа възможност без никаква потребителска намеса. Не е нужно твоето съгласие/несъгласие. Цялата android платформа е достатъчно фрагментирана, остана и системните приложения на google на всяко действащо устройство да се различават по версия.

Това, което ти наричаш проблем, въобще не е проблем. Твоето незнание граничи с параноя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка предполагах че има нещо такова, но не не бях на 100% сигурен. Не мога да разбирам от всичко! Всеки си има слаби страни. Нали за това са форумите, като незнаш/не си сигурен за нещо да попиташ. Мерси за обяснението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, държиш се така, все едно някой ти е длъжен, малък си, но трябва да знаеш, че никой не ти е нужен, и помощта, която получаваш трябва да я оценяваш и да знаеш, че е изцяло собствен избор.
Ако има как да попиташ и да ти се отговори на всяка цена, ако може и от дистанция, без да знаем какъв е таблетът, версия на андроид и тн. са неща граничещи с нереалното.
Кълбото трябва да се вади и гадае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, XYconstant написа:

без да знаем какъв е таблетът, версия на андроид и тн. са неща граничещи с нереалното.
Кълбото трябва да се вади и гадае.

на 6/14/2017 в 7:46, RED ZONE 64 написа:

Става въпрос за таблет Serioux Antares A7

По отношение какъв ми е таблета, съм написал на втория ред ня темата ми....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китайка, на първо четене.
Проблемът далеч не ти е в GP, а във възможностите на таблет с 1GB RAM.
Услугите на Google стават все по-лакоми за ресурси и най-доброто решение, което може да вземеш тук е да го руутнеш (ти или някой друг) и да изтриеш въобще GP.
Ако омажеш, обаче, нещо при руута, не знам как ще му намериш ром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не е ''Китайка'' според мен е Румънски таблет. Бях го взел преди 2, 3 години за без пари от мой познат. Тука имам всякви листовки към него и  всичко е на Румънски език. Има някъв сайт да посетя за пове инфо;  www.Serioux.ro.  Към Гаранцяиат даже има и точен Румънски адрес къде да отида на сервиз; Bucharest Str. Marcel Lancu 3-5.

Таблета не може да се руутва, със заключен Андроид е! И ако си затрия GP, игрите ми няма да работя защото се ъпдейтват на 2 седмици или повече, които са записани на Сд карта. Не го товари чак толкос много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RED ZONE 64 написа:

И не е ''Китайка'' според мен е Румънски таблет. Бях го взел преди 2, 3 години за без пари от мой познат. Тука имам всякви листовки към него и  всичко е на Румънски език. Има някъв сайт да посетя за пове инфо;  www.Serioux.ro.  Към Гаранцяиат даже има и точен Румънски адрес къде да отида на сервиз; Bucharest Str. Marcel Lancu 3-5. 

Напротив, точно китайски си е, а това на какъв език е написана документацията, няма общо с произхода на таблета.

Абсолютно всеки човек или фирма по света може да си поръча каквато иска електроника от даден китайски производител и да и сложи каквото име поиска на продукта.
След това се регистрира въпросният продукт, патентова се (ако има какво, разбира се), сертифицира се съобразно изискванията на ЕС, осигурява му се гаранционно поддържане и е готов за продажба в мрежата на целия ЕС.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че гаранцията му се обслужва от сервиз в Румъния (закупен е от еMАG), не означава, че таблетът не е китайски. Много хора се подлъгват да закупят нещо, макар че е световноНЕизвестно, обаче видиш ли - щом е от еMАG, то всичко е читаво. Друг път.

Kакто по-нагоре казах от таблет с 1GB RAM не знам какво очакваш.

А и какво означава:

преди 4 часа, RED ZONE 64 написа:

Таблета не може да се руутва, със заключен Андроид е!

:jumping11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, XYconstant написа:

Това че гаранцията му се обслужва от сервиз в Румъния (закупен е от еMАG), не означава, че таблетът не е китайски. Много хора се подлъгват да закупят нещо, макар че е световноНЕизвестно, обаче видиш ли - щом е от еMАG, то всичко е читаво. Друг път.

Kакто по-нагоре казах от таблет с 1GB RAM не знам какво очакваш.

А и какво означава:

:jumping11:

То и колата беше заключена и аларма,ама някой е отключил и нали се сещаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XYconstant написа:

А и какво означава:

преди 1 час, XYconstant написа:

Таблета не може да се руутва, със заключен Андроид е!

Незнам не съм инсталирвал фабрично заключенена версия на Андроид че да знам какво означава. Демек трябва да си хакер, за да го отключиш, по-просто обяснение не мога да напиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.