Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, досега бях с ati radeon hd 3450 и днес я смених с gt 730 low profile, пиновете и са 2 пъти по-къси от старата ми. Първо деинсталирах драйвера на старата карта, а след смяната с gt 730 установих, че картината червенее, реших, че е защото не съм инсталирал драйвера й, за това го свалих и инсталирах - след рестарта картината отново червенее,някак си е различна - не толкова чиста. И старата и новата карта са ми свързани в PCIe слота. Не знам дали е важно но в BIOS, преди смяната на видеото - Primary Display option беше на PCI, и аз го смених на PCIe, След което компютъра отново буутна - имах картина и беше нормална(с радеона ). Проблемите започнаха след смяната. Моля за помощ!

Редактирано от TheFiddler (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срещал съм подобна промяна в нюансите при недобър контакт между видеокартата и кабела, свързващ я с монитора. Сигурен ли си, че тая карта, която слагаш е наред? Защото се предполага, че кабела е наред. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, TheFiddler написа:

пиновете и са 2 пъти по-къси от старата ми.

Това нещо не го разбирам. Кои пинове са по къси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото, което би могъл да има предвид под "пиновете са 2 пъти по-къси", е това:
c04922085.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Roujin Z написа:

Новата карта с D-Sub ли се ползва?

С VGA

Сложих отново старата, няма проблем с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако монитора има възможност за DVI-D вземи кабел от някой познат и пробвай преди да правиш друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.