Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Реших да си направя ъпгрейд на компа, в момента съм с дънно: ASUS M5A99X-EVO R2.0 и процесор: AMD X8 FX-8350 4GHz AM3+ и се двоумя се между тези две марки рам: GEIL Evo Leggera, 2 x 8Gb/2133MHz и Patriot Viper, 2 x 8Gb/2133MHz разликата между двете в цената е 10лв  което за мен не е проблем, кой бихте ми препоръчали и ако може защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти Corsair Vengeance 1600 Mhz  с гребенчетата. Ползвам такава памет, и е добра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, techmaniac написа:

Препоръчвам ти Corsair Vengeance 1600 Mhz  с гребенчетата. Ползвам такава памет, и е добра. 

Овърклокната. В другия компютър имам такава, обаче 1 плочка 4gb. Без проблем я избутах до 2133MHz. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, didko_tt написа:

Здравейте,

Реших да си направя ъпгрейд на компа, в момента съм с дънно: ASUS M5A99X-EVO R2.0 и процесор: AMD X8 FX-8350 4GHz AM3+ и се двоумя се между тези две марки рам: GEIL Evo Leggera, 2 x 8Gb/2133MHz и Patriot Viper, 2 x 8Gb/2133MHz разликата между двете в цената е 10лв  което за мен не е проблем, кой бихте ми препоръчали и ако може защо?

Може ли да дадеш линк към това, което си избрал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, XECUTIONER написа:

Може ли да дадеш линк към това, което си избрал?

https://www.pazaruvaj.com/ram-pamet-c3577/geil/16gb-2x8gb-ddr3-2133mhz-gel316gb2133c10adc-p135097641/#opisanie

https://patriotmemory.com/product/viper-3-16gb-2-x-8gb-ddr3-2133mhz-pc3-17000-dual-channel-memory-kit/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.