Премини към съдържанието

Кой браузър използвате?  

42 гласували потребители

1. 1. Кой от browser използвате?

• Mozilla Firefox
      16
    • Google Chrome
      21
    • Internet Explorer
      1
    • Microsoft Edge
      2
    • Opera
      8
    • Maxthon
      1
    • Друг
      6

Препоръчан отговор

Кой от browser използвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

който си искаме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мозила Годзила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От началото на Януари Опера (бета) ми е основният браузър, а Лисицата е само за определени сайтове, защото техните сертификати са правени само за нея и без тия сертификати няма влизане във въпросните сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cyberfox. Безпроблемен на всичките машини, които съм ползвал, с редовни ъпдейти и опцимизация, според това дали сте с Amd или Intel.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, XYconstant написа:

Cyberfox. Безпроблемен на всичките машини, които съм ползвал, с редовни ъпдейти и опцимизация, според това дали сте с Amd или Intel.

Мигрирах от Firefox на Опера поради една единствена причина - инсталирана на SSD върви (и стартира) много по-бавно, отколкото на HDD. Ако тоя Сайбърфокс не може да влезе в режим "готов за употреба" за под 5 сек. на SSD, просто няма смисъл да се занимавам с проба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, rado84 написа:

Мигрирах от Firefox на Опера поради една единствена причина - инсталирана на SSD върви (и стартира) много по-бавно, отколкото на HDD. Ако тоя Сайбърфокс не може да влезе в режим "готов за употреба" за под 5 сек. на SSD, просто няма смисъл да се занимавам с проба.

На Windows не знам как се държи Лисицата, но на лаптоп с 5400 rpm диск и ОС Debian 9.0 Stretch, версия на Лисица 52.2.0 ESR се стартира да не кажа моментално, а доста бързичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам Cyberfox-a на HDD и отваря за секунда. Не знам какъв ресурс ти ползва SSD-то, че отваря бавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, XYconstant написа:

Ползвам Cyberfox-a на HDD и отваря за секунда. Не знам какъв ресурс ти ползва SSD-то, че отваря бавно.

Малко след като писах горното мнение, реших все пак да пробвам Сайбърфокса. Сайбърфокс х64 на SSD-то е доста бърз (почти настига Операта по бързина), докато 32 и 64-битови Лисици ги чакам цифра време да тръгнат. И Лисиците, и Сайбърфокс имат едни и същи добавки и Лисиците пак са супер тромави. Тоя Сайбърфокс ще вземе да ми върне вярата в браузъри, чието име съдържа думата "фокс" или са базирани на "фокс" браузъра. Преди него пробвах всякакви "фокс" базирани, вкл. и Бледата Луна - все същият чеп като оригиналната Лисица.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.