Премини към съдържанието
Мальчик Бананан

Проблем с автозапазване в Libreoffice Writer 5

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с Libreoffice Writer. Настроил съм програмата да запазва автоматично документа през 3 минути. Но не иска:

f2a09eb2f5c49723.png

Libreoffice 5, Xubuntu 16.04. Тази удивителна ме притеснява. Не можах да открия отговор с Гугъл.

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е така... В смисъл и в MS Office на Уин и в Libre на Лин, винаги съм си променял тази настройка и не веднъж ме е спасявала.

Цитат

Можеш да го провериш като промениш нещо в документа, изчакаш въпросните 3 минути, и треснеш насилствено програмата да затвори (kill на процеса).

Проблемът е, че не иска автоматично да запазва...

А, пробвах го. Изчаках три-четири минути, килнах го без да го запазвам. След повторно отваряне ме пита за възстановяване и го възстанови. Явно тая удивителна само ме плаши. На няколко пъти съм си спестявал повторно бочене на клавиатурата така. Основно при спиране на тока.

Прав си. Благодаря. Значи да не обръщам внимание на удивителната.

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от cybercop
      Моля, ако някой открие добър стил (тема за иконите) на Libreoffice, различен от тези 4-5 в хранилищата, нека нека пусне връзка към него тук.
      Работя почти ежедневно с офиса и ми е приятно, периодично да си сменям изгледа.
      Засега съм намерил темата Kalahari.
      https://s25.postimg.org/5oaazgzvj/LO_Style_Kalahari.png
      Намерих и един стил, наподобяваш офиса на MS, но не ми се видя много атрактивен.
      Благодаря предварително на всички отзовалите се !
    • от HotMusicFan
      Здравейте! Въпроса ми най-вероятно спада в категория 'dumb', но съм работил сравнително малко с офис приложенията и не мога да се справя. Имам за задача да изготвя една таблица за бракувани стоки, която да има 4 колони , съотв. име на артикул, брой, цена и обща сума и накрая да има крайна сума за всичко това. Проблема е , че не знам как да задам формула за умножение на броя по цената за получаване на общата сума за всеки артикул и това изчисление да се изпълнява за всеки ред от таблицата?Работя с LibreOffice / OpenOffice.Благодаря за помощта!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.