Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва ми телефон до 200$ +-20, може и до 250 макс и гледам в алиекспрес ама то има толкова голям избор, че е почти невъзможно да се спра на нещо. Гледах доооста ревюта. Какви предпочитания имам към телефона: хубава камера - с ярки цветове, няма да е лошо ако е двойна, да се вижда навън - да е с ярък дисплей и добър ъгъл на виждане, 3-4 рам минимум, да има добър високоговорител, предната камера да не е пълен боклук, поне 32гб памет ама може и 16 ако може с сд карта, резолюция поне 1920х1080, 3000 mah батерия поне, 5/5.5 инча екран. Сигурно е много трудно да се намери такъв телефон за тези пари за това най-вероятно ще трябва да се откажа от някои екстри. Нямам претенции относно марка. Може и няква китайска непрочута да е. Иначе си мислех за самсунг, защото знам че камерата им е една от най-хубавите, с много ярки цветове и добро качество, мислих си и за htc заради готиния високоговорител отпред, но имат прекалено малка батерия. Сега съм с lg g2, от който съм много доволен, но просто го развалих. В краен случай си мисля да взема lg g5 за ~250$, защото на тях мога да им вярвам и си ме кефят доста, но в същото време искам да пробвам и някоя нова марка. Ще се радвам ако ми дадете мнения/препоръки и ми помогнете с търсенето, защото при такъв голям избор е изключително трудно да се спреш на нещо. Благодаря предварително за отделеното внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!
Според мен идеалният телефон за теб е - Huawei Honor 6X
Другите ми предложения са: Xiaomi Redmi Note 4Xiaomi Redmi Note 4X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sewerin stoqnow написа:

Трябва ми телефон до 200$ +-20, може и до 250 макс и гледам в алиекспрес ама то има толкова голям избор, че е почти невъзможно да се спра на нещо. Гледах доооста ревюта. Какви предпочитания имам към телефона: хубава камера - с ярки цветове, няма да е лошо ако е двойна, да се вижда навън - да е с ярък дисплей и добър ъгъл на виждане, 3-4 рам минимум, да има добър високоговорител, предната камера да не е пълен боклук, поне 32гб памет ама може и 16 ако може с сд карта, резолюция поне 1920х1080, 3000 mah батерия поне, 5/5.5 инча екран. Сигурно е много трудно да се намери такъв телефон за тези пари за това най-вероятно ще трябва да се откажа от някои екстри. Нямам претенции относно марка. Може и няква китайска непрочута да е. Иначе си мислех за самсунг, защото знам че камерата им е една от най-хубавите, с много ярки цветове и добро качество, мислих си и за htc заради готиния високоговорител отпред, но имат прекалено малка батерия. Сега съм с lg g2, от който съм много доволен, но просто го развалих. В краен случай си мисля да взема lg g5 за ~250$, защото на тях мога да им вярвам и си ме кефят доста, но в същото време искам да пробвам и някоя нова марка. Ще се радвам ако ми дадете мнения/препоръки и ми помогнете с търсенето, защото при такъв голям избор е изключително трудно да се спреш на нещо. Благодаря предварително за отделеното внимание.

Ако успееш да го намериш - Umidigi Crystal Pro. Няма да намериш по-добро в класа. Доказала се марка (UMI), не по-малко от останалите китайски.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия ли момчета става въпрос?

преди 1 час, Здравко Павлов написа:

Здравей!
Според мен идеалният телефон за теб е - Huawei Honor 6X
Другите ми предложения са: Xiaomi Redmi Note 4Xiaomi Redmi Note 4X

Благодаря много за отговорите, обмислям ги в момента от тея 3-те

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, sewerin stoqnow написа:

За тия ли момчета става въпрос?

Това също е добър вариант. Аз имах предвид за това:

http://www.umidigi.com/page-umidigi_crystal_activity.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми момчета в крайна сметка реших да се доверя на lg g5 :D.  И все пак не е толкова скъп, за 234$ го намерих. Благодаря за предложенията и отделеното внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.