Премини към съдържанието
Wildzet

Търся програма за контролиране на подсветката на клавиатурата ми

Препоръчан отговор

Та, клавиатурата ми е Redragon Yama и си търся програма, с която да контролирам подсветката. Изтеглих една, но ми изписва ''device not detected...''. Пробвах с рестартиране, реинсталиране, сменяне на USB ports и т.н. Но не става... Някакви идеи? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк на сайта на производителя. Като гледам за тази клавиатура няма драйвери така че няма как да контролираш подветката и.

Провери за всеки случай дали има клавиш от калвиатурата където може да се спира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да си контролирам подсветката от физически бутони на клавиатурата, но си търся програма като тази на видеото, защото има само 4-5 различни мода и един мод, в който си настройваш кой клавиш как да свети, но отнема доста време. Точно затова и си търся 3rd party program като тази от видеото, в сайта на производителя няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kalakata44
      Трябват ми тези мънички пластинки "Keycap Stabilizer" за Razer Blackwidow 2014, ако някой има идея къде мога да ги закупя от България да пише.

• от サムライオートバイ
      Трябва ми доста спешно клавиатура с подсветка. Като пари засега мога да отделя максимум 60лв, ако е нещо наистина мноого добро бих добавил още 10тина лв., но все пак е желателно да се придържаме към бюджета. В емаг има клавиатури които ми грабнаха окото, но ми трябва мнение на някой, който е ползвал и е доволен от модел или да препоръча, ако има компетентно мнение по въпроса. Ето какво гледах При вас също би трябвало да се появят 9 модела с подсветка до 60 лв. Ще разгледам и по другите и-нет магазини за цени и модели и ще добавя в поста. Надявам се и на ваши предложения.
      И тази клавиатура(TurboX) ми грабна окото и ми харесва че има 4 нива за подсветката. 
      Никой ли няма да препоръча или каже нещо по въпроса ми..?
    • от draconian
      Здравейте! Имам едно запитване относно клавиатура на лаптоп DigiMax. 
      Стана така, че я залях неволно и сега не работи. Тоест работи, но лаптопа забива и имам съмнения, че Shift или Ctrl стоят сякаш са натиснати постоянно :/. Разглобих я, почисти я със спирт, киснах я във вода, но ефект няма. Имам съмнения, че ми е изтрита някоя писта. 
           Въпроса ми е: Има ли начин как да се направи, защото лаптопа е някакъв китайски и няма части за него.. не мога да си намеря клавиатура никъде и мога ли от някъде да намеря нещо съвместимо ? Моля Ви, помогнете.. ползвам външна клавиатура, но не е удобно пък и плюс това пътувам постоянно, а лаптопа ми трябва защото работя на него.
    • от Venci Velikov
      Здравейте от вчера съм с такава клавиатура и се чудя за какво са тези копчета (като ги натискам нищо не става) не знам какъв модел е клавиатурата и не можах да я намеря  в интернет също така искам да попитам защо няма PrntSc и без това копче как да си снимам екрана :ky42406x1qpba мисля че е серийния номер и номера на модела :А1048 ще съм ви много благодарен аkо ми отговорите ..защото тази клавиатура се оказа голяма загадка
      П.П.
      Също така много ме дразни че alt и windows бутоните са разменени ,може ли да се оправи?
    • от carioca
      Здравейте! 
      Търся спешно клавиатура за notebook DigiMax Dl1562 - Работеща!
      Търсих къде ли не, но без успех. Моля който продава или намери някъде да се продава такава да ми пише! Благодаря!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.