Премини към съдържанието
adersa

Купувате ли билетите на Спорт тото ?

Препоръчан отговор

Мене лично тия техните билети никога не са ме кефели и като дизайн и като условие . Сега най-много ми удари в очите новият им билет 60 години спорт тото . Има там една специална игра в 9 талона трябва да открия по една буква , че да се образува СПОРТ ТОТО и наградата е 1000 .Та това не е ли малко мошенгия да дам 50 лв за шибания талон и накрая да липсва само една буква :D За сега си играя само лотарията там поне са реални печалбите ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Без умствен капацитет написа:

sshot-12y11xbX.png

Това не значи ли, че имаш шанс 1 към 451 да спечелиш над 1000 лева ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотото е просто една измамна организация. Нищо не купувам и няма да купувам от тях нито пък да го играя.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вадете пари от чипсове 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш 1000 бири, изпиваш ги, връщаш бутилките - ето ти 200 лева пичалба

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ined написа:

Купуваш 1000 бири, изпиваш ги, връщаш бутилките - ето ти 200 лева пичалба

Печалба е от свършена работа - не е от нищото ! Може и да не върнеш бутилките...:)

Трябва да се дава шанс на Късмета ! Когато дойде - добре дошъл ! НО !

Късметът не е приятел на Човека - никак не може да му се вярва ! За това пък може да се пресмята.....

Късметът мрази да го изнасилват - тогава се сдружава се със Сляпата Надежда и заедно със сигурност играят срещу вас . Да се залага на Късмет - провалът е сигурен !......

Друг е въпросът , че поне половината от приходите ги прибира организаторът....В същност там е Голямата Аванта !!! Останалото се дава за ем на Шараните , колкото по-едри , толкова по-добре - да има приходи !....Но това е свършена работа , не е Късмет ! :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останал съм с впечатлението, че в НЛ само определени билети са печеливши.

Спорт тото отдавна умря.След като напускаха тия билетчета от НЛ, хората в тото пунктовете намаляха драстично.А вече след и като пуснаха 6/47....

Иначе купувам билети само когато нещо отвътре ме разчовърка.А това се случва 1 път на 2 месеца.Ей така да минавам по улицата и да си взема, няма шанс.Имаше едни билети от по 5 лева."Мега милиони" мисля, че бяха.Та 3 поредни пъти по 20 лева бях спечелил.Но общо взето споделям мнението на @by_chechi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Без умствен капацитет написа:

sshot-12y11xbX.png

Печалба от игрална зона „СПЕЦИАЛНА ИГРА“ се дължи, ако в полето на зоната в девет различни талона се открият букви, по една във всеки талон, със следния вид и брой: една буква „С“, една буква „П“, три букви „О“, една буква „Р“ и три букви „Т“, така че да се формира надписът „СПОРТ ТОТО“, като в тези случаи печалбата е 1 000 лв.

преди 29 минути, Pamlea написа:

Спорт тото отдавна умря.След като напускаха тия билетчета от НЛ, хората в тото пунктовете намаляха драстично.А вече след и като пуснаха 6/47....

Така е лотарията за 1 година уби тотото даже в Добрич тази година започнаха затваряне на тото пунктове .

И аз един два пъти в месеца играя от НЛ билети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не съм луд да пълня джоба на Прасевски , Пеевски и други тем подобни чифтокопитни животни ! Предпочитам да си дам парите за нещо друго.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

Друг е въпросът , че поне половината от приходите ги прибира организаторът..

Е това е така но нали тотото уж финансирвали спорта .Защо само те не бяха на мача на Бербатов да дават награди а лотарията даваше ....

Не мислите ли , че малко тотото прекали вижте условието на новият им билет в последната игра ,Трябва в 9 талона да се намерят буквите , че да се образува Спорт тото .Това е ненормалщина тоз който е мислил правилата на играта да забрави за постъпления от новия билет ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, adersa написа:

Е това е така но нали тотото уж финансирвали спорта .Защо само те не бяха на мача на Бербатов да дават награди а лотарията даваше ....

Не мислите ли , че малко тотото прекали вижте условието на новият им билет в последната игра ,Трябва в 9 талона да се намерят буквите , че да се образува Спорт тото .Това е ненормалщина тоз който е мислил правилата на играта да забрави за постъпления от новия билет ..

Кой е шефа на спорт тото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Национална лотария, Бинго милиони..спор тото...поредните измамници. Престанете да играете, че ми се гади от предаванията по телевизията.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вярно напечатили  фишчета  а а за малко да спечелиш 100 милиона ама за малко за половин цифра/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, simtech написа:

Национална лотария, Бинго милиони..спор тото...поредните измамници. Престанете да играете, че ми се гади от предаванията по телевизията.

А що ве! Като имат пари нека си ги наливат в пробити каци. Мерака за милионеризъм умира последен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, BMW Маниак написа:

А що ве! Като имат пари нека си ги наливат в пробити каци. Мерака за милионеризъм умира последен.

Аз печеля на месец по 120лв от тотото. Като не си купувам билетчета. Гарантирана печалба.
Аман от лотарии и кръвопийци. Сигурно по едно 500,000 билетчета се продават за седмица в България, това е печалба от 6-8 милиона лева на месец.

Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

Кой е шефа на спорт тото?

Послушкото на Боко-Дамян Дамянов :D 

A лотарията не е държавна а тотото държавно а аз мразя да давам пари на държавата камоли за комар

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бе се си викам, че балъците намаляват ама... Слизам до будката за цигари и кво да видя- пълно с балъци! Едни си купуват билетчета, други цигари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам да си давам парите на Божков. Верно, че е по 10 лева на месец, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, ncl написа:

Аз предпочитам да си давам парите на Божков. Верно, че е по 10 лева на месец, ама...

И аз съм така аз също се занимавам с частен бизнес малко гуша държавата остана да и играя шибаното тото . Днеска един ми вика на тотото едни пуснали фишове за 145 лв ебахти балаците . За сега играя само 1 път в месеца билетите на лотарията там поне си избивам винаги парите и по някога с малко късмет дава нещо отгоре . А лотарията е на светлинни години от тотото , имат предаване , студио , публика , а тотото кво 5 мин оня пендел Део казва някакви си 5 6 числа ...

Също така вижте сайта на лотарията на светлинни години е има много игри аз много участвам в вип клуба игрите .

Ем да по 10 лв ама ти дава шанс да участваш в предаването без жребии . Абе тотото му е време за погребение вече лотарията на Божков е истината .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично познавам човек, който спечели 100 000 лв от лотария, ама коя не помня. Даже бяхме за 2 години в един клас, че остана да повтаря. 

Аз пък, от Спортния тотализатор съм печелил 3-4 пъти. 2-3 пъти тройки за по 3-4 лв и един път 1495 лв - петица от 5/35(пуснах от готовите фишове). Ама толкова рядко пускам и тото, че... С други думи каква е ползата от файдата като няма келепир. А в тия лотарии келепир няма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то и националната лотария пак е на Божков табак  холдинг нали е негова фирма и от време на време и Еврофутбол играя за тръпката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, adersa написа:

А лотарията е на светлинни години от тотото , имат предаване , студио , публика , а тотото кво 5 мин оня пендел Део казва някакви си 5 6 числа ... Също така вижте сайта на лотарията на светлинни години е има много игри аз много участвам в вип клуба игрите . Ем да по 10 лв ама ти дава шанс да участваш в предаването без жребии . Абе тотото му е време за погребение вече лотарията на Божков е истината .

Ай престани с тая лотария. Да не ви плащат да ги рекламирате и афиширате тия мафиотски лотарии? Какво има тая лотария - някакъв дрисльо, който всяка вечер ме дразни по телевизионните програми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.