Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Добър ден! Искам да ме посъветвате какъв лаптоп да си взема, сега ползвам един Asus с i3 и 4ГБ и доста време издържа лаптопа, но му е време за смяна време. Бюджета ми е до 700-750 лева. Ако можете да ми кажете кои марки лаптопи са най-качествените в момента. Спрял съм се на Acer, Lenovo, Acer или Asus. Също, ако може и да ме посъветвате и с какви горе долу параметри да си взема. Мога да покажа на какво съм се спрял, но не знам дали могат да се постват линкове тук. То всъщност всичките лаптопи, които гледах са около 800 до 1000 лева, но са с намаление, то иначе не мога да взема добър лаптоп с i3-ка, поне според мен. Благодаря за отделеното време!

Редактирано от chainsmokerbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито един от изброените марки. Силно ти препоръчвам HP. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Уолтър Уайт написа:

Нито един от изброените марки. Силно ти препоръчвам HP. 

Ще ги погледна и тях, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тея пари никакъв свестен нов лаптоп не може да се вземе. Независимо коя от изброените марки включително и HP, HP Elitebook може и да са много добри лаптопи ама нови струват по няколко хиляди, а за посочените 750 лева може да се вземат само втора употреба, а новите HP за по 750 както и посочените ASUS, LENOVO и ACER, са китайски пластмасови шитни на които само марката им е маркова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам.. Явно няма да стане с тези пари. Тук съм се спрял на един HP, намален от 900, мога ли да постна линка да го видите или просто да търся нещо за повече пари.. Също да ме ориентирате към някой модел лаптоп, ще го ползвам главно за интернет, музика, филми, няма де се играят игри на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ined написа:

За тея пари никакъв свестен нов лаптоп не може да се вземе. Независимо коя от изброените марки включително и HP, HP Elitebook може и да са много добри лаптопи ама нови струват по няколко хиляди, а за посочените 750 лева може да се вземат само втора употреба, а новите HP за по 750 както и посочените ASUS, LENOVO и ACER, са китайски пластмасови шитни на които само марката им е маркова.

Нещо са бъркаш. Моя HP струва 750лв и ми върши перфектна работа за FULL HD филми,музика,сърфинг вече за игри требе PC

Редактирано от Уолтър Уайт (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че бил пускал FULL HD филми и музика изобщо не го прави перфектен, те и изброените марки по-горе го правят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, chainsmokerbg написа:

Asus с i3 и 4ГБ и доста време издържа лаптопа, но му е време за смяна време. Бюджета ми е до 700-750 лева.

Ако си е в ред лаптопа или може с дребен ремонт да мине , за какво ти е да го сменяш ? Като лаптоп , на 100% още дълго време ще ти върши работа ! :angry: 

Аз още ползвам 1.60 GHz / 1 GB , даже сега от работа пиша тук с него . По-малките формати видео и клипове вървят чудесно , даже не много претенциозни игри - също ! :bye1:

Лаптопа си го пази и ползвай ! У дома мисли за сериозна , настолна машина - съвсем друго е преживяването , вярвай ми ! И възможностите също ! Друго си е и да "опънеш" монитор на 22 инча , че и повече......!

Е , по-скъпо е (и има за какво) , ама ако не е сега и веднага - ако си курназ събери пари и си направи чудесен  подарък за Нова Година ! Лаптопа нали си го имаш - ще изтраеш ! :)

...моля за извинение , ако мнението ми не е експертно....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че компютър е по-добре, но ми трябва лаптоп. Искам да го сменя, защото много бавен стана и pad-а прескача доста често. Мисля да взема този HP 250 G5 с i3 5005U, 8GB RAM ddr3l и AMD Radeon R5 M430 2GB намален е и трябва да решавам бързо преди да свърши :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помислете си за една профилактика на вашият лаптоп.Това,че е станал бавен,си има причина.Най-вероятно забатачен Уиндоус.Температурите му как са? Всъщност,я кажете какъв точно модел е,както и каква е конфигурацията му.

За какво ще се ползва машината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Главно за музика, интернет, филми, музика, не се играят никакви игри на него. Asus x52je e моделът. А за Windows-а няма как, защото го пре-инсталирах наскоро на windows 7. Искаше ме си е да е на 10, но някои драйвъри не ми тръгват на 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Профилактика на лаптопа и най-вече смяна на HDD със SSD ще забързат значително машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.