Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,препоръчайте лаптоп които да става за работа с програми от рода на VDS,филми,музика,интернет и тук-таме някоя игра от рода на цс/фифа. Също да може се свързва и с ТВ-то.Бюджет не съм мислил,но да не е повече от 500-700 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Всичките са еднакви за тия пари. Всичките имат HDMI тоест може да ги свържеш с ТВ и не са проблем за филми и музика.

Примерно в горната граница на бюджета и то защото е намален - https://laptop.bg/laptops-lenovo-Ideapad_V110-lenovo_ideapad_v11015_80TL00E0BM

По-евтините вероятно ще са с по-калпав процесор с по-калпава графика с DDR3 и по-смотана батерия а вероятно и с гланцов дисплей.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще върши ли работа,нещо друго по-евтино само за филми,музика и интернет и за програми като VDS 12.12 без да се ползва за игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.06.2017 г. в 21:38, Малкия стар войник написа:

Ще върши ли работа,нещо друго по-евтино само за филми,музика и интернет и за програми като VDS 12.12 без да се ползва за игри?

http://www.kvantservice.com/Laptopi/index.html

Хващай един за ушите и си в играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.06.2017 г. в 21:38, Малкия стар войник написа:

Ако ще ползваш активно машината за автодиагностика е хубаво да си има COM порт -> Fujitsu LifeBook S751.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.