Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте изкам да намерия сайт или човек който ще ми направи реклама на YOUTUBE канала СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ 

https://www.youtube.com/channel/UCemP1El8xAYfrLcC9s-oqZg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич с тези 4-5 видео клибчета в който показваш някакви безисленни игри и то с лошо качество на звука според мен няма смисъл да си губиш времето а най добре излез на някое кръчма или наякаде другаде кадето днешните ходят, но  да общуваш с приятели от колкото да си губиш времето с тия работи! ако толкова много изкаш да си губиш времето и да си пополеяризираш канала купи игри като Mass Effect 4 Andromeda-Horizon Zero dawn-GOD OF WAR 4-FAR CRY 5-battlefield 1 Направи няколко Gameplay С добро качество на звука качи си ги след това направи една фб страница рекламирай  я като показваш само най добро до момента тогава и яз ще ти следя канала :D

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, PopoFF написа:

Пич с тези 4-5 видео клибчета в който показваш някакви безисленни игри и то с лошо качество на звука според мен няма смисъл да си губиш времето а най добре излез на някое кръчма или наякаде другаде кадето днешните ходят, но  да общуваш с приятели от колкото да си губиш времето с тия работи! ако толкова много изкаш да си губиш времето и да си пополеяризираш канала купи игри като Mass Effect 4 Andromeda-Horizon Zero dawn-GOD OF WAR 4-FAR CRY 5-battlefield 1 Направи няколко Gameplay С добро качество на звука качи си ги след това направи една фб страница рекламирай  я като показваш само най добро до момента тогава и яз ще ти следя канала :D

Разбирам:Звука ще отправя от следващия клип тогава съм със новия микрофон , и за игрите които искаш да играя като си взема новя компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.