Премини към съдържанието
Laraks

Проблем с всяка игра

Препоръчан отговор

Здравейте, хора. Наскоро ми се наложи да сменям харда на лаптопа. Взех го от петък, с инсталиран Windows 8.1 pro. Качени са всички драйвъри, директ х, фреймуорк, вижъл студиото, общо - взето всичко. И въпреки това нито една игра не тръгва. На една ми изписва краш дъмп, на друга ми изписва грешка 0xc0000142 error. Трета просто зарежда и ме изхвърля на момента, а четвърта изобщо не зарежда даже. Игри които съм пробвал: Football Manager, Fifa, NBA, Skyrim. Преинсталирах си ръчно нвидиа драйвърите и вижъл студиото - отново нищо. Преди смяната на хара нямах подобни проблеми, същите тези игри си вървяха без ядове, какъв може да е проблема? Лаптопа ми е Acer Aspire e5 серия, ако това има някакво значение изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпни си driver genious и си ъпдейтни всички драйвери, проблема със сигурност е софтуерен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.